• Levnější oproti konkurenci

• Dlouhá doba dodání...

• psal jsem do obchodu mail, ale nikdy nedostal odpověď
    • nulové informace o průběhu zpracování objednávky (pokud ji tedy vůbec řešili)
    • po pěti týdnech přišlo alespoň storno
    • lákadlem jsou nízké ceny... ale příště připlatím pár Kč za lepší servis někde jinde

Do obchodu mě dle srovnání na Heurece přilákaly nízko nastavené ceny. Vzhled obchodu nic moc, ale košík jsem naklikal a objednal. Platba však neproběhla, byl nějaký problém s platební bránou. Obratem jsem kontaktoval obchod mailem, aby o tom věděli a poprosil, zda lze situaci nějak řešit. Dodnes jsem neobdržel reakci. Po pěti týdnech přišlo jen storno objednávky bez jakéhokoli vyjádření.

• Ceny
    • Nekomunikace
    • Web má špatně zvolené barvy - hrůza něco přečíst - tmavě šedé popisy na černém pozadí
    • 20 dní po zaplacení objednávky není o objednávce absolutně žádné info

Neprofesionální jednání. Pokud něco deklarují, že je možné dodat do 7 dní, protože je zboží skladem u dodavatele, tak jej doručím a pokud nastavnou problémy což se stát může, tak zákazníka kontaktuji. Čekat přes 20 dní na zaplacené zboží je skvělá vizitka, navíc vůbec nereaguji na zprávy.

zbozi je skladem ale uz 7 dni cekam az to obchod zpracuji

• rychlost odeslání
    • komunikace

• rychlost dodání
    • dobré ceny
    • zboží je skladem

Nakupoval jsem zde poprvé a do budoucna určitě ještě budu.

• Rychlost, škála sortimentu, odborná i ochotná pomoc

• Bezva obchod, doporučuji, kafe na prodejně k dispozici s sebou! Borci tomu rozumí a ví, poradí, ukážou.
    • Doporučí podle znalostí a mají pochopení pro ženu.
    • Poctivá práce na autě, vysvětlený postup a osobní údržba

• Výběr
    • Ceny
    • Ochota
    • Trochu horší osobní dostupnost, ale nevidím to jako problém

• Ochotný pán, poradil se vším. Je vidět, že tady vědí, co dělají.