• Levné foto polštářky a přitom tak krásné
    • rychle zhotovené
    • super domluva

Doporučuji, dokonce jsem hned po obdržení svých polštářků objednavala ještě pro bratra ;-)

• Zboží dorazilo
    • Zboží mají na stránkách skladem, reálně bylo však objednáno od jejich dodavatele až po mé objednávce. Dodavatel neměl skladem a čekalo se na výrobu. Toto je věc která se mi opravdu nelíbí.
    • I po mém upozornění že výrobek mají na stránkách skladem, tedy že by měli upravit položku na NEskladem nedošlo k nápravě.

Velmi dobrá komunikace, snaha vyjít zákazníkovi vstříc, zboží ve stanovené kvalitě.

• Rychlost super jednání

Hledala jsem zboží podle ceny, tady bylo nejvýhodnější.

Platila jsem převodem z účtu v pondělí, ve čtvrtek jsem měla zboží doma, vše proběhlo rychle a v pořádku.

Vše OK

Inzerují zboží které zřejmě dlouhodobě nemají. Žádný pokus o informaci kdy zboží bude skladem a ve finále máte prohlížeč plný obtěžujích reklam na to co nemají či ten samý druh ale podstatně dražší. Ripstole si raději vyrobím nebo zakoupim na bazaru po druhé špatné zkušenosti.

Reakce obchodu JM Sport

Stačí jen aby zákazník si přečetl než objedná, jestli je zboží skladem. Pokud je napsáno v dostupností, že "TOTO ZBOŽÍ SE JIŽ NEPRODÁVÁ" tak je jasné, že není. To snad pochopí každý normální člověk a neprovede objednávku.

Vše klaplo bez problémů.

• dlouhé dodací lhůty

Když zboží nepřišlo do 10 dnů tak jsem urgovala. Bylo mi řečeno, že dosud nemají naskladněno. Možná do konce týdne. Příliš dlouhá dodací lhůta

• Zásilka přišla poškozená a nebyly mi vráceny peníze za poštovné, které jsem investoval do odeslání objednávky zpět, což jsem nemusel,ale byl jsem o to požádán p.Martincem,který mi přislíbil vrácení mé investice,což se dodnes bohužel nestálo.Přepravce vyhodnotil obal za nedostatečně zabezpečený proti poškození, tudíž balík zůstal u nás na poště.Za dobrotu na žebrotu.

Tento web nikdy,nutno také číst smluvní podmínky,protože poštovné při objednání a dodání nesouhlasí, překročí-li balík určitóu hmotnost.

Reakce obchodu JM Sport

Věc se má asi takhle. Zákazník převzal poškozenou zakázku od České pošty. Doma po zaplacení dobírkové části rozbalil balík, který byl evidentně poškozen při přepravě ( viz. zaslané foto zákazníkem). Poté zákazník volal, že mu došlo poškozené zboží, které si převzal, zaplatil a co s tím má dělat.
    Doporučil jsem mu ať kontaktuje Českou poštu a zkusí balík reklamovat. Když pošta reklamaci neuznala, byla jen naše dobrá vůle, že jsme mu řekli ať pošle balík na zpět a mi vrátíme peníze za dobírku i s poštovným, což se i stalo, aniž by jsme ho zatěžovali dalším jednáním o reklamaci u České pošty. Já být zákazníkem tak jsem rád, že dodavatel takhle přistoupil k této záležitosti, protože, když si někdo vyzvedne a zaplatí zjevně poškozený balík přepravou tak asi nemá nárokovat vrácení peněz u dodavatele, ale u přepravce. Závěrem, byla to naše dobrá vůle, že jsme aniž by jsme čekali na další jednání s přepravcem vrátili peníze zákazníkovi a jeho jediný finanční náklad bylo jen poštovné za odeslání balíku zpět. A to, že by měl číst obchodní podmínky je asi samozřejmostí, pak by nedocházelo k takovým to neshodám.

V nabídce jsou věci, které jinde nemají.

Poskytli odbornou radu.

• vstřícnost , komunikace, co slíbí dodrží

výborný obchod , není co vytknout , doporučuji všem

• Spatne jednani,nespokojen

Přehledný obchod. Velmi milé jednání majitele obchodu, který vyhověl mé prosbě o rychlé dodání zboží a odeslal ještě týž den. Moc děkuji.

• Volali, a upřesnili termín dodání.
    • To co figurovalo jako skladem, nebylo skladem.

dobré ceny, skvělá komunikace

přehlednost, rychlost, příznivé ceny

• Nabízí mi zboží, které je dle mých potřeb za přijatelnou cenu

Komunikace, odborné řešení požadavků, důvěra.