• Výborná komunikace a ochota

• rychlé jednání

Přišlo mi pouze potvrzení objednávky, je to již asi 14 dní, nemám zboží ani žádné informace, proč mi nebyla objedńvka dodána.

• Nejlepší provedení ocelových nunchaku které lze na evropském trhu sehnat
    • Perfektní komunikace
    • Rychlé dodání produktů
    • Příjemná cena

S obchodem sem velice spokojen a budu se těšit na další nákup, nakupoval sem zde ocelové nunchaku značky JOEREX 28794 PROFI. Takže vřele doporučuji obchod všem.

• Ochota. Rychlost dodání.

Poslali mi jiný motiv desky než byl na obrázku, přestože jsem v objednávce požadovala přesně motiv dle obrázku a předem se dotázala, zda ho mají. Pán mi slíbil poslat PPL, abych mohla zboží vrátit, ale za celý týden i přes urgenci a slib, že ji pošle, nikdo nepřijel.

• Výborné

Za jediné negativum považuji, že produkty uvedené jako skladem nebyly ve skutečnosti skladem ani u dodavatele.
    Jinak vše ostatní spíše nadstandardní - komunikace, konzultace. Takže doporučuji.

Velmi vstřícní, slušní, ochotní

• zboží eshop nezabalí !!!! Objednala jsem si boty za 2,5tis Kč a dostala jsem v originál krabici pouze omotané lepenkou a na krabici nalepený přepravní štítek. Žádný obal! Krabice od bot úplně zničená, jako dárek velká ostuda. Vím, že krabice není předmětem prodeje...mělo by to ale dle mého názoru být uvedeno u zboží, neboť v dnešní době zákazník nepočítá s tím, že krabici nedostane.

pakliže chcete něco levného pro sebe, pak možná OK. Za mě nedoporučuji.

Zboží objednané 11.9. ještě nepřišlo.Stránky nabizi batoh "skladem" v barvě kterou vlatne ani nemaji takže jsem musel vzit jiný a stále čekám,je to jako o vánocích :)

+Ochota vyřídit vše rychle

• obchod uhradil poštovné za vrácení zboží (zaslali jiné zboží než objednané)
    • špatná komunikace
    • neustálé čekání na vrácení peněz

Namísto objednaného modelu paddleboardu mi byl doručen jiný. Ihned jsem kontaktoval obchod (pana Martince) a namísto omluvy, jsem se dočkal otázky, zda si nechci tento jiný model nechat - namísto objednaného. Dále neměl čas můj problém řešit a musel jsem počkat do pondělí (5 dní), než zjistí, jestli mnou objednaný model mají vůbec skladem a dočkám se výměny, nebo vrácení peněz. Poslal jsem tedy paddleboard zpět.

V pondělí mě jsem čekal, až mě obchod kontaktuje, nestalo se tak, tak jsem volal já. Můj model neměli, a proto jsme se domluvili na vrácení peněz. Uběhl týden a peníze nikde, zaslal jsem obchodu email, kdy mi budou peníze vráceny? Odpovědí mi bylo, že pan Martinec je mimo republiku a pošle mi peníze do konce týdne.

V pátek stále nic, proto jsem zaslal další email, bez odpovědi.

V pondělí (14 dní po domluvě o vrácení peněz) jsem zavolal a pan Martinec mě ujistil, že je ještě ten den odešle. Nestalo se tak. (převod mezi účty Komerční banky probíhají téměř okamžitě.) Proto jsem jej urgoval sms.

Peníze mi zaslal až v úterý (15 dní po domluvě, 19 dní po odeslání paddleboardu zpět . V obchodních podmínkách uvádí lhůtu pro vrácení peněz pouze 10 dnů.

Jediné pozitivní na jednání obchodu vidím, že souhlasil uhradit poštovné za vrácení paddleboardu.

Dobrá komunikace s řidičem při doručení.

• skvělá komunikace, rychlost dodání

Zboží na skladě. rychlé vyřízení objednávky, přijatelné ceny.

• vše ok

• Ochota,profesionalita,rychlost

Velmi profesionální přístup,přestože zboží,které jsem poptával bylo vyprodané obchod mi nabídl operativně jiné zboží se stejnými parametry.
    Zboží dodáno do čtyř dnů od objednání.
    Naprostá spokojenost.

• Přehlédné stránky

Rychlost dodání

Dobrý den, doporučuji, ale mám výhrady. Jistě chápete , že když převezmu zboží, nemohu ho na místě ihned zkontrolovat a ev. odmítnout, protože bych musela před pošťákem nejdřív koloběžku smontovat, což je logicky vyloučené. Na koloběžce mi vadí několik výrobních vad - 1. osy zadních kol jsou nakřivo a nejsou ve stejné výšce, což komplikuje přimontování zadního kala. 2. přiložený klíč není normalizovaný a špatně se s ním pracuje 3. aby držel stojánek jak správně u koloběžky má, musel ho manžel trochu "přišlápnout" jinak by koloběžka za skoro 2 000,- Kč ani nestála. V návodu na smontování se neustále píše o přední a zadní brzdě, ale koloběžka má jen jednu ! (zadní) brzdu. To ten návod v té továrně nikdo nečte než se k výrobku přiloží ??? S obchodem spokojena jsem, jinak je to s výrobkem