• Chybejici informace o stavu objednavky

Objednávka č. 8108291997
    30. 12. 2017 v 09:34:00 jsem dostal potvrzeni me objednavky od Heureka.
    Do dneska nebyla tato vyrizena a ani nevim jak je daleko.

Vážený pane Šebíku.
    Pokud je nám známo, tak zásilka od nás již dorazila.
    Číslo objednávky, které uvádíte vůbec nepřísluší k našemu obchodu. Udělejte si v tom jasno a neškoďte vlastní hloupostí.

• Problém nezaviněný obchodem, ale přepravcem Geis Parcel, s.r.o.

Reakce obchodu JKF shop

Proto jste nedoporučil náš obchod.

• při objednání nebylo zboží skladem i tak relativně krátká doba objednáné 28.11. zboží doručeno 8.12.
    • Bohužel zboží zřejmě neprošlo kontrolou po vybalení jsem zjistila,že je zboží poškozené.Hned posílám zpět a budu i žádat proplacení poštovného.Bohužel zde již nakupovat nebudu.

Dobrý den.
    Bohužel nám nepřísluší rozbalovat originál zboží od dodavatele.
    Pokud jste natrefila na vadný kus, zboží můžeme obratem vyměnit a nemusíte nás hned hodnotit jako šmejdy.

Pozor laser oslepuje i ve vzdálenosti 500 m,už mě upozorńovali 2 lidi že je to velmi nebezpečné.V návodu je uvedeno max 30m.

Reakce obchodu JKF shop

Laser oslepuje, tak nedoporučujete obchod.

zboží dorazilo poškozené, vzhledem k ceně to ani nebudu reklamovat

• při objednání zboží nebylo ani na skladu nikdo se z obchodu neozval až po mém telefonu mi bylo zděleno že zboží nemají
    • nedoporučuji nakupovat.

Vážený pane Novotný.
    Nevíme přesně co hodnotíte. Objednané zboží jste dostal druhý den po objednání.
    Pokud Vám toto nestačí, tak jděte opravdu nakupovat příště jinam. Vaše naprosto lživé tvrzení je opravdu důkazem, že jste totální neandrtálec, který se pouze snaží poškozovat poctivý a hlavně rychlý obchod.

Není co hodnotit když vam kradou zaměstnanci zboží a zrušili jste moji objednávku z toho to důvodu.

Reakce obchodu JKF shop

Bohužel i zde pracují lidé, co dodat.

Nereaguje na dotazy - mail na svých stránkách

Reakce obchodu JKF shop

Vážená paní zde pro ostatní, ať se pobaví:

na náš dotaz, co bylo se zbožím v nepořádku, jste nám odpověděla "stavebnice přišla". My v tom nevidíme ani náznak dotazu. Věta je podle všech pravidel oznamovací.
    Prosím procvičte si trochu češtinu a prosím hodnoťte spíše sebe a ne nás.

P.S. žádnou stavebnici jste u nás nekoupila :c)

Obchod v pořádku
    Zboží nefunkční vyhozené peníze

Reakce obchodu JKF shop

Bohužel přes veškerou péči se stane, že zcela nový výrobek má chybu. Řešíme takové případy výměnou.

• komunikace se zákazníkem

Objednávala jsem zboží bez registrace, jednalo se o jednorázový nákup v obchodě. Po potvrzení o přijetí objednávky přišel další e-mail, v jehož předmětu bylo uvedeno "[JKF Shop] Zrušeno", v textu e-mailu bylo poděkování za registraci a přihlašovací údaje - ano, toto byla opravdu informace o zrušení objednávky. Tento způsob komunikace se zákazníkem mi nepřijde vhodný, stejně tak zaslání přihlašovacích údajů k účtu, který jsem vůbec nechtěla. Po této zkušenosti nemohu obchod doporučit.

Vážená paní Kudláčková.
    Objednávku jsme přijali v 7:48, zrušena byla po telefonickém hovoru s Vámi, kde Vám bylo sděleno, že poslední kus zboží, které jste objednala, bylo při expedici nevratně poškozeno a objednávka byla zrušena v 13:40.
    Co se týče e-mailu, tak systém odesílá standardní zprávu, která umožňuje všem registrovaným i neregistrovaným zákazníkům sledovat zpracování objednávky. Vaše údaje vyplněné při objednání zboží nejsou a nikdy nebyly registrovány v databázi registrovaných zákazníků. Velmi nás mrzí, že špatnou náladu jsme odnesli zrovna my.

Tak ceny su ok ale som si objednal brusku n akeramicke noze a hned na prvom pouziti mi to znicilo noz a prisavka sa mi rozpadla sama od seba ostatne produkty neviem mozno som narazil len na vadny produkt

Velké zklamání. Po týdnu jsem se telefonicky informovala, co je s mou objednávkou-dozvěděla jsem se, že zboží, které nabízejí skladem, vlastně nemají a musí ho objednat...ouha, ale ono se už vlastně nedá sehnat....No command!

• platba

Reakce obchodu JKF shop

Volba platby je na zákazníkovi, nabízíme mnoho způsobů platby (dobírka, platba předem platebním rozhraním přímo z účtů různých bank, platební karty, PAY PAL.
    Bohužel provést platbu jste nezvládl a objednávku jste zrušil sám.
    Prosím nehodnoťte náš e-shop na základě Vašich problémů.

• Neinformuje o stave objednávky.

Tovar,na ktorý čakám 10 dní dôjde?

Reakce obchodu JKF shop

Pokud si objednáte zboží "na objednávku do 14-ti dnů" tak nechápeme, proč po deseti dnech nedoporučujete náš obchod.

Informace o stavu objednávky chodí automaticky, mimo to máte ještě možnost kontrolovat stav objednávky přes svůj účet.

Vzhledem k Vašemu přístupu objednávku rušíme.

• Inzeruje zboží s výhodnou cenou, které ovšem nemá a pokud mě kupujícího informuje, že dodavatel již nedodává, tak takovéto zboží nemá v nabídce co dělat. Chápu, že každá chce prodat, ale mít v eshopu zboží s nízkou cenou, které si zákazník objedná a po čase mu příjde info, že zboží není a navíc dostane nabídku na zboží podstatně dražší, je nekomentovatelný stav.

Doporučuji telefonicky prověžit zboží s výhodnou cenou vůči jiným nabídkám, zdali je vůbec skladem.

Reakce obchodu JKF shop

Vzniklé situace je nám líto. Bohužel nedokážeme ovlivnit dodavatele a jeho špatný stav skladu. Provedli jsme opatření, aby se již neopakovalo. Snažili jsme se zákazníkovi nabídnout jiný produkt, který byl kvalitativně na vyšší úrovni. Na naši nabídku zákazník nereagoval až nyní recenzí.

• Možnost nákupu z domova.
    • Přestože v nabídce bylo uvedeno, že mnou objednané zboží je skladem, dodali pouze 50%, o čemž jsem byl informován až po odeslání zásilky. Ta pro mne důležitější polovina nebyla prý skladem. Kdybych byl upozorněn předem, zrušil bych objednávku.

Neznám zkušenosti ostatních.Já bych, z výše uvedených důvodů, v tomto obchodu již nenakupoval.

• Nemá nabízené zboží.

Reakce obchodu JKF shop

Bohužel se občas stane, že někdo z pracovníků neopraví stav skladu - lidský faktor. Omlouváme se za tuto nepříjemnost !

• rychlost doručení
    • slabiny nejsou, ale polštář za moc nestojí,po týdením sezení je jako placka

Reakce obchodu JKF shop

Mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojena

Zbozi dorazilo poskozene, obal od packu 6ti DVD byl poskozeny, jestli to bylo v obchodu nebo u dopravce uz asi nezjistim.

Dobrý den.
    Naprosto nechápeme, proč nedoporučejete náš obchod, když nevíte kde vznikla chyba. Díky takovým zákazníkům jako jste Vy si ale nenecháme zkazit chuť do práce.

• u zboží bylo napsáno: poslední kus skladem (byl to dárek k narozeninám) a posléze mi došel e-mail, že zboží skladem není - dost špatné, protože zboží došlo pozdě a dárek jsem musela dodávat
    • doprava pouze PPL (s kterou nemám dobré zkušenosti)
    • platila jsem předem a vůbec nevěděla, zda zboží dorazí či ne

Reakce obchodu JKF shop

Dobrý den. U zboží ze sekce FANSHOP je poznámka, že je na objednávku do 14-dnů. Informace o počtu kusů skladem, uvádí dostupnost u dodavatele. Dopravu nabízíme kromě PPL ještě balíkem na poštu a výdej přes 450 výdejních míst po celé ČR. Je nám velmi líto, že jste s nákupem nespokojená.

JKF TEAM