• rychlost, spolehlivost, kvalita,sympatické ceny

Velmi spolehlivý rychlý obchod s kvalitním zbožím a bezva cenama! Ráda opět nakoupím a ostatním doporučuji

• široký sortiment
    • výborné ceny
    • malý vánoční dáreček

Naprostá spokojenost, určitě se vrátím

• Přehledný obchod, spousta výrobků, příjemné ceny, komunikace

Vše v pořádku, doporučuji obchod
    Rychle doručení

• Velký výběr
    • Dobré ceny

S obchodem jsem dlouhodobě spokojena, nakupuji zde již několik let.
    Milé překvapení bylo před Vánoci krabička s několika druhy pamlsků a k tomu dvě hračky Ostatně, vždy pošlou pro vašeho mazlíka nějaký ten dárek.

• Velmi příznivé ceny
    • Dobrá kvalita výrobků
    • Bezproblémová komunikace
    • Vždy přesně co objednám + dárek navíc

Minimálně zatím není co vytknout.

• Velký výběr
    • Super ceny

Moc doporučuji. Vždy překvapí nějakým dárečkem navíc.. teď před Vánoci to byl velký dárek plný hraček a dobrot pro pejsky, to už se dnes jen tak nevidí..

• přehlednost, slušné ceny

• rychlost doručení
    • kvalita zboží
    • cena zboží
    • velké množství dárků zdarma
    • nic :)

Bleskové doručení zboží, přičemž vždy dostaneme hned několik dárků, které mají hodnotu. Jedná se klidně o několik celých balení dobrůtek. Teď před vánocemi jsme dokonce dostali vánoční box, kde byly 2 hračky a snad 5 pytlíků s dobrotami. Toto jiné firmy prodávají a zde to bylo zdarma :) .
    Zároveň máme vždy 7 pytel zdarma, což je prostě super. Nikde jinde již nenakupujeme :)

• Jsem dlouhodobý zákazník s trvale vysokou spokojeností se sortimentem, cenami, dodacími lhůtami i dopravou.

• velmi rychlé dodání
    • levné hračky pro psy
    • dárek

• Od této firmy beru zboží už pár let. Pejskům i ptáčkům vše od firmy chutná, jejich vlastní granule jsou velice kvalitní . Stejně tak přístup k zákazníkovi - je vždy velmi opečováván, o všem rychle informován, rychlé dodání, příjemné ceny. A ve vánoční objednávce přidána i velmi milá a dosti obsáhlá pozornost pro naše zvířátka. Velice děkuji.

• Vše potřebné na jednom místě
    • Od určité výše ceny nákupu je poštovné zdarma
    • Rychlé vyřízení objednávky

Výborný nákup, velmi rychle dorazil na místo určení. Moc děkuji za dárky pro pejska.

• rychlost dodání
    • super ceny
    • vždy nějaký dárek pro naši fenku

• Velký sortiment zboží
    • Dobré ceny

Nakukovala jsem na JK Animals už poněkolikáté, vždy vše naprosto v pořádku. Určitě jsem nenakupovala naposledy!

• V obchodě ráda nakupují. Skvělé ceny, rychlé dodání, super komunikace a ještě ke každé objednávce dáreček pro mazlíčka.

Velká spokojenost.

• Rychlost doručení a cena.

• dobré ceny

• dobrá nabídka
    • dobrá cena
    • velmi výhodné velké balení krmiva pro akvar. rybičky

• dobré ceny

Nejdříve mi přišla zpráva, že zboží je připraveno k expedice a ve druhé zprávě, že zboží již není skladem, velmi neseriózní a nepříjemné, když to máte jako vánoční dárek.... :-(

Reakce obchodu JK ANIMALS

moc nás to mrzí, ale při vychystávání Vaší objednávky jsme zjistili, že poslední kus Vámi objednané klece byl poškozený, a proto jsme Vám ji nemohli vyexpedovat.

Veronika Kvapilová
    JK ANIMALS

• Jsem dlouhodobý zákazník a na obchod je vždy spoleh. Nabízí kvalitní zboží, za přijatelné ceny a naši psi si přijdou vždy na nějakou dobrůtku navíc