• Kvalita zpracování

• Čtou poznámky u objednávky
    • Zavinovačky jsou nádherné

• rychlé a spolehlivé dodání

• Hrozně rychle vyřízena objednávka, nádherné výrobky, zavinovacka je uplne pecková a to i v tomto teplem počasí. Syn je mega spokojený,spinká krásně v noci i přes den v kočárku.

Spokojenost velká

• Kontaktovala jsem několikrát obchod, jak emailem, tak telefonicky, jak to vypadá s mojí objednávkou. Bez odezvy.

• kvalitní a originální výrobky

Mám jen ty nejlepší zkušennosti, zboží mi bylo doručno vpořádku hned na druhý den od objenání. Výrobky jsou kvalitní .

Rychlé dodání, splnilo přání kolegyňky.

Delší doba dodaní, jinak vše v pořádku.

• Pěkné a srozumitelné www stránky
    • nádherné zboží
    • expresní dodání zboží

Rychlá komunikace i bezproblémové dodání objednaného zboži

• Skvela kvalita vyrobku, vcasne doruceni

Zaplatila jsem předem, po 5 dnech teprve obchod potvrdil přijetí platby. Šestý den od objednání přišel mail, že věc na objednání už není a ani nebude na skladě. Vybrala jsem si tedy jiný motiv a od té doby se zase nic neděje a nikdo nekomunikuje.

Zboží skladem, ale po více jak týdnu ho stále nemám. Obchod vůbec nereaguje. Ztráta času a teď už i potencionálního zákazníka. Doporučuji objednat zboží jinde.

spokojenost !!!!!

Nakupovala jsem poprvé a určitě ne naposled zboží přišlo krásně zabalené, vše proběhlo v pořádku

Uz je to vic jak tyden a zboží stále nemam, i kdyz bylo uvedeno, ze je na sklade. Eshop na muj dotaz nereaguje.

• rychlé doručení, kvalitní zboží

není

Obchod nedoporučuji.
    28.6. jsem poslala OBJ a zaplatila zboží

2.7. jsem posílala e-mailový dotaz k OBJ. Po té jsem zkusila 2x zavolat na tlf číslo, které je uvedené na www. Paní Rubešová mi tlf 2x za sebou položila, to mě hodně rozčílilo.. Pak jsem poslala sms. Vše bez odezvy.

Až 11.7. mi přišla mailem zpráva, že paní byla na dovolené a že posílá objednávku.

Je 14.7. a stále nic nemám.

Toto chování považuji za neseriózní, obzvlášť když platím předem a nedostanu na svůj dotaz jakoukoli odpověď. Obchod nedoporučujii, i když zboží na obrázcích je velmi pěkné.

• Přehlednost stránek
    • Krásné zboží