• Korektní jednání a ochota.

Rychlé vyřízení objednávky

Dobré

Vaše výhoda je v rychlosti,a v jednání

super

• Rychlost a spolehlivost

OK

Vše OK

REKLAMACE PROBEHLA DOBŘE BEZ PROBLEMU.DĚKUJI.

dobré ceny, rychlé jednání

• Jelikož se jedná o dárek, tak ještě nebyl vyzkoušen

• Na tomto e-shopu jsem nakupovala podruhí a vždy došlo zbyží rychle a bez problémů.

Doporučuji.

Reakce obchodu JIPOS.CZ

Děkujeme vám za hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Jsme velice rádi, že byla vaše objednávka vyřízena a doručena včas a budeme se těšit na další. My se zase budeme snažit tak, abyste se k nám rád vracela.

Tým jipos

• Obchod ochotně komunikuje se zakaznikem

Reakce obchodu JIPOS.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    V obchodě si zakládáme na komunikaci s nakupujícími a proto děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Budeme se těšit na vaši další objednávku a vynasnažíme se na oplátku k vaší další spokojenosti.

Tým jipos

• Zboží došlo bez návodu v českém jazyce,po urgenci byl návod dodán. V návodu chybí popis " 3 ledek"- po telefonickém dotazu jsem se jejich funkci také nedozvěděl- zaměstnanci toto neví....

Reakce obchodu JIPOS.CZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, že návod nebyl hned přiložen, máme na skladě nováčky, kteří se ještě zaučují a zapomněli návod přibalit.
    A velice se omlouvám, že jsme nebyly schopni Vám, vysvětlit kontrolky na pilce, ale bohužel tato informace nebyla sdělena ani v návodu od dodavatele. Naše firma není výrobce, takže se může stát, že některé informace nevíme. Navíc kontrolky nemají žádný vliv na funkci pilky, jsou pouze ukazatelem.
    Tým Jipos

• rychlé bezproblémové dodání

Reakce obchodu JIPOS.CZ

Děkujeme za hodnocení a doporučení obchodu .
    Jsme rádi, že byla vaše objednávka vyřízena včas a budeme rádi, až u nás znovu nakoupíte. My se zase vynasnažíme tak, abyste s námi byl jen spokojený.

Tým jipos

• Zboží po rozbalení zcela zjevně někdo rozbalil přede mnou,bez seznamu co je v dodávce,bez českého návodu,bez faktury - tu jsem musel vyžebrat,
    • Zboží jiné než na reklamním snímku,neúplná dodávka podle obrázku.
    • Mám pocit že jsem dostal nějaký zbytek po úklidu skladu.

Obrázky pěkné,nakupování neuvěřitelné,s tím jsem se ještě nesetkal.

Reakce obchodu JIPOS.CZ

děkujeme za sdělení Vašeho názoru. Velice se omlouváme, že máte pocit, že Vám bylo posláno použité zboží, ale zboží se z našeho skladu posílá pouze nové. Ano, krabice byla rozbalena našimi pracovníky na skladu z důvodu zabezpečení zboží. Z tohoto důvodu je nutné krabici otevřít a velice kvalitně vyplnit, protože ze zkušeností víme, že během přepravy může dojít k poškození zboží a tomu se my snažíme zabránit, aby stejně jako Vám i ostatním přišlo zboží nepoškozené. Ještě jednou prosím přijměte naši omluvu, že jsme krabici otevřeli a vyplnili jí bublinkovou folií, aby zboží přišlo v pořádku.
    Tým Jipos

Vše OK

Reakce obchodu JIPOS.CZ

Děkujeme vám za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím .
    Budeme se těšit až si u nás v budoucnu zase objednáte.

Tým jipos

• Velmi rychlá reakce na objednávku, dodané zboží má dobrou kvalitu a poměr ceny a užitné hodnoty je velmi příznivý.

Reakce obchodu JIPOS.CZ

Moc vám děkuje za cenné hodnocení a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Budeme velice rádi, když si u nás zase někdy vytvoříte objednávku a na oplátku se vynasnažíme k vaší další spokojenosti.