• Som veľmi spokojná

Reakce obchodu Jiné látky CZ - Český e-shop s originálními látkami od evropských dodavatelů

Děkujeme, že jste si našla čas s napsáním recenze a budeme se těšit na Vaši další objednávku! :-)

Michaela
    Jiné látky

• Rychlost, kvalita, vše dokonalé

Nákupy u Jiné látky jsou těžce návykové, vše skvělé: kvalita, rychlost dodání ...naprostá spokojenost!

Martino, děkujeme za recenzi, moc rády budeme Vaši závislost i nadále rozvíjet :-) Těšíme se na Vaši další objednávku!

Michaela, Jiné látky

Veľmi sa mi páči, že predávate časopis Fibre Mood, a to aj v najnovších číslach. Je to super, pretože iné obchody majú stále to isté a prinášajú menej noviniek. Fibre Mood považujem za top pre hoby krajčírky. No a výber látok je tiež úžasný, nie je ich priveľa, tak akurát. Vzorky ma potešili, vždy je dobré si látku chytiť.Ďakujem.

Milá Janko,
    velice děkujeme za Váš čas nám napsat pár slov. Jsme rádi, že jste byla spokojena a těšíme se na Vaši případnou další e-návštěvu. :-)
    Hezký den,
    Aneta, Jiné látky

Rychlé dodání, látky - úžasné materiály

Děkujeme za krásnou recenzi. jsme rády, že s námi šijete! Budeme se těšit na Vaši další objednávku :-) JL

Po první objednávce jsem nadšená. Velice kvalitní látky s originálními vzory, neuvěřitelně příjemné na omak (bambusová teplákovina a měkčený žebrovaný úplet). Moc milá komunikace s obchodem.

Děkujeme za krásnou recenzi! Jsme rády, když s námi sdílíte vaše (naše) nadšení :-) Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• dobrý sortiment zboží
    • super komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky a následné dodání zboží
    • super bonus v podobě vzorků metráže

doporučuji tento obchod

• Pěkné vzory v top kvalitě, které jinde nejsoubk sehnání, vysoká kvalita

• Skvělé jednání, pěkná a zajímavá nabídka látek, rychlé doručení

Za mě max spokojenost. Mají nabídku, kterou jsem jinde nenašla.... Látky pěkné a kvalitní. Popisky odpovídají realitě..

• Originální vzory
    • Kvalitní material
    • Osobni pristup
    • Rychle dodani
    • Mila komunikace

Moc děkuji za krásnou látku. Určitě neobjednávám naposled.

Vše v pořádku

pestrý výběr látek...široký sorrtiment

super rychlé dodání přes zásilkovnu

• Objednané v nedeľu, prišlo to až v piatok.
    • Veľmi dlhá doba dodania

• krásné a kvalitní látky od předních výrobců
    • milý český obchůdek s ochotným personálem a maximálně prozákaznickým přístupem
    • doručení (i přes období slev) bleskové

Nakupuji zde opakovaně, děkuji a doporučuji.

• Pěkné látky, výborná komunikace s obchodem, rychlost dodání

Látky jsou moc hezké. Jsem spokojená. Koukalová

• vždy jsem s nákupem i kvalitou látek naprosto spokojená

• Obzvláště hodnotím upozornění na novou možnost objednat zboží, které bylo dočasně nadostupne

• Nádherné látky, jiné než jinde. Skvělá komunikace a rychlost doručení. Díky za to!

rychlé dodání, krásné látky