Objednaná folie byla dodána v žalostném stavu,nerovně střižená,celá pokrytá mokrým bahnem se zbytky lepidla.Co zbylo na stavbě mi bylo prodáno

Reakce obchodu Jezírka Banat

velice se omlouváme za vzniklý stav. Folie řežeme ručně tudíž řez nemusí být vedený přesně rovně. Materiál je namotaný a přilepený k tubusu již ve výrobě, zbytky lepidla tedy pochází už od dodavatele. Zároveň folie skladujeme venku a proto vlivem počasí může dojít k jejich znečištění. Kus, který jsme Vám prodali je nepoužitý nový a nepochází ze stavby.

Team Jezírka Banat

Zboží které jsem objednal 7.4 stále není doručeno, tak dlouho na zboží skladem jsem ještě nečekal.

• zboží jsem zaplatil 27.3.24 a dnes je 9.4 .24 - 20.00 a po dvou urgencích ,aby zboží doručil i když bylo napsáno, že je to nejrychlejší doprava nic nemám.

• Termín dodávky nebyl doručen, musel jsem platit dopravu na místo sběrné služby. Je možné že to byla chyba přepravce
    • Nejsou výhody
    • Fotky neodpovídají prodávanému produktu
    • Kvalita zpracování je velmi mizerná
    • To co deklarují odpovídá čínské kvalitě za evropské ceny

Popisky produktu jsou nedostačující.

Granulky pro jesetery přišli v rozbitém kbelíku.Plastove úlomky byli napadané uvnitř granulek.

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud bylo něco s Vaší objednávkou v nepořádku, kontaktujte nás prosím do emailu [email protected]

Team Jezírka Banat.

Objednávka proběhla v pořádku, přišlo potvrzení o zpracování a odeslání.¨
    Faktura přišla e-mailem. Balíček přišel, bylo zaplaceno na dobírkou. Po rozbalení, bylo v balíčku jiné zboží než bylo objednáno. Po telef. kontaktu, bylo přislíbeno že zboží, které jsem objednal bude ihned připraveno a odesláno. Po dvou dnech mi bylo sděleno že zboží nemáte a nevíte kdy bude naskladněno. Podivné jednání, nechat si zaplatit zboží které nemáte !!!

Reakce obchodu Jezírka Banat

velice se omlouváme za komplikace, které nastaly u Vaší objednávky. Bohužel ani u nás nejsme neomylní a stala se chyba při záměně dvou zásilek na expedici. Byla Vám nabídnuta alternativa za zboží, které se v mezi čase vyprodalo, kdy jste se s kolegyní domluvil na vrácení peněz za zboží. Omlouváme se ještě jednou za vzniklé komplikace. Peníze Vám budou vráceny na účet.

Team Jezírka Banat.

• odborník poradil, rada na 2 veci, uv lampu si asi zapíchnu do květináče, fakt super díky, už nikdy více

Reakce obchodu Jezírka Banat

náš kolega technik poskytuje odborné poradenství na základě parametrů jezírka. Pokud námi poskytnuté rady nebyly podle Vašich představ, tak to je nám velice líto. Kolega se vždy snaží poradit individuálně, tak aby veškerá technika fungovala správně. Pokud bylo něco se zbožím v nepořádku, kontaktujte nás na [email protected]

Team Jezírka Banat.

• Žádnou fakt nevidím. Nejdříve jste mě urgovali, že jsem neuhradil zboží. Poslal jsem Vám výpis o úhradě. Bez odpovědi. A dnes od Vás dostanu již podruhé email jak jsem spokojen s obchodem. Naprostá hrůza!

Reakce obchodu Jezírka Banat

Dobrý den, bohužel jste si objednal zboží, které bylo na e-shopu momentálně nedostupné. Po té jsme Vás kontaktovali o dostupnosti zboží a také, že Vaše online platba neproběhla. Kolegyně, která Vaši objednávku řeší, Vás kontaktovala na email. Heureka automaticky zasílá email ohledně Vaší spokojenosti, který bohužel neovlivníme.

Team Jezírka Banat.

• Objednávka ze dne 8.7.2023 stále nedorazila (15.7.) na vině je dopravce 123 kurýr. Při sledování zásilky 6 dní je stále pohyb balíku po skladě a nejsou schopni jej doručit. Prodejce je v tom možná nevinně, ale je na něm kterému dopravci dají svoji důvěru pro doručování. Tady se to nepovedlo....

• pekny vyber zbozi
    • nefunkcni chat,pomala interakce,komunikace,zdlouhave reseni objednavky

Vážený zákazníku,
    dohledali jsme informace ohledně nefunkčního chatu, jelikož toto u nás není běžné. Zjistili jsme, že jste s námi chatoval o státním svátku 6.7. To Vám odpovídal jen chat bot, jelikož jsme měli zavřeno. Není reálné odpovídat na zákaznické dotazy 24/7.

Tým Jezírka Banat

doslo jine zbozi nez jsem si objednal

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme za Vaše ohodnocení, pokud vám přišlo jiné zboží, kontaktujte nás na [email protected] a situaci obratem vyřešíme.

• Dodací lhůta

Ani po 12 dnech zásilka nedorazila. I předcházející objednávka trvala oproti konkurenci a na dnešní poměry dlouho, než byla doručena. Hlavní je, že mě informuji, kolik lidí zásilku připravuje, chystá, balí atd. Tohle byla poslední věc, kterou jsem od nich objednal.

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme za Vaše ohodnocení, bohužel jsou případy, kdy nejsme schopni ovlivnit zpoždění zásilky skrz kapacity skladu nebo kapacity dopravců.

Team Jezírka Banat.

Dlouhé prodlevy ve všem. V přijetí objednávky, v odeslání. Rozhodně víckrát už zde nic nebudu objednávat.

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme za Vaše hodnocení, bohužel se k nám informace o zpoždění zásilky nedostala, jinak bychom situaci obratem vyřešili. Dodávky od našich dodavatelů mohou mít prodlevy, stejně tak jako dopravci z důvodu kapacit.

Team Jezírka Banat.

• Neni to poprve, co jsem odebiral zbozi. Predchozi pripady byly v poradku.
    • Aktualne objednane zbozi ani po tydnu nedorazilo. Urgoval jsem dodani, byl prislibeny zasah, ale nic se nedeje. Voda v jezirku zelena stale vic!!

Reakce obchodu Jezírka Banat

velice se omlouváme za vniklé komplikace. I když jsme dopravci předali zásilku co nejdříve, tak nastal problém při přepravě dopravní společností, kterou jsme se snažili řešit a urgovat k co nejrychlejšímu doručení.

• Sortiment
    • Obsluha
    • Délka dodání

Nepěkná zkušenost s tímto obchodem. Na jeden dotaz v prodejně jsme měli vyklad a půl hodinu a pan plešoun byl arogantní a odpornéj na nás . Tim pádem jsme půlku věci ani nenakoupili takže jsme museli objednat přes eshop .

• Nedoporučují
    • Nedoporučují

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme za ohodnocení našich služeb. Pokud byste nás před nákupem kontaktoval, doporučili bychom Vám s technikem jiné, lepší řešení na zelenou vodu, na kterou je nejúčinnější správná UV-C lampa, odpovídající velikosti Vašeho jezírka.

Team Jezírka Banat.

• Od objednání příliš dlouhá doba do odeslání. Dnešní e-shopy fungují pružněji.

Reakce obchodu Jezírka Banat

děkujeme Vám za ohodnocení. Zároveň se omlouváme za delší čekací dobu, přestože děláme vše, co je v našich silách, bohužel nejsme schopni ovlivnit kapacity našich dopravců ani prodlevy dodání zboží od našich dodavatelů.

Team Jezírka Banat.

15kg pytel s krmivem Grower pro ryby přišlo s dírou v pytli přelepeno izolepou. Bezva. Kdovíjak dlouho to bylo otevřené a zoxidované.

Reakce obchodu Jezírka Banat

Mrzí nás, že Vám přišlo poškozené zboží, stačilo se nám ozvat a situaci bychom obratem vyřešili. Bohužel se k nám žádná informace ohledně poškození balíku nedostala. Můžeme zaručit , že krmivo je pravidelně kontrolováno a rozhodně nebude zoxidované či s prošlou expirací. Mohlo se poškodit při balení či při přepravě, za to se Vám omlouváme. Snad bylo vše ostatní v pořádku. Děkujeme za ohodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Team Jezírka Banat.

• Pozor zasílají spam a obtěžují
    • nedůvěryhodní obchod

Reakce obchodu Jezírka Banat

omlouváme se Vám za potíže, ale emaily co od nás chodily se týkaly pouze Vaší objednávky. Žádné reklamní emaily neposíláme. Objednávku jste zaslal 7.12 2022 , téhož dne jsme ji odeslali . Objednávka Vám byla doručena 9.12.2022.
    Team Jezírka Banat