• Prima přístup

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

děkujeme mnohokrát za Vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojeni. A budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

• široká nabídka sortimentu

Jezírka-Zahrady s.r.o.

• Jediný obchod s tímto zbožím perfektní děkuji

• Velice ochotné prodavačky
    • Profesionalita ze všech stran

50% spokojenost dodané 1ks.dobre 1ks jiný

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

• Rychlá komunikace
    • Pomohou po telefonu

Jezírka-Zahrady s.r.o.

Perfektní komunikace i rychlost, takových je opravdu málo!

Jezírka-Zahrady s.r.o.

• Příjemný personál který vždy dobře poradí

Jezírka-Zahrady s.r.o.

• změnu objednávky ochotně zpracují
    • široký výběr zboží a poměrně rychlé dodání
    • chtěl jsem se optat na technický detail technika a i přes slib jsem nedostal číslo
    • Do emailu s potvrzením objednávky protizákonně vadí, že pokud si nezkontrolujete zboží při předaní, tedy za přítomnosti kurýra, tak nesládna reklamace nebude uznána.

S obchodem jsem spokojen, nakupuji zde poměrně dlouho a zatím vše v pořádku

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

děkujeme mnohokrát za Vaši reakci na heureka.cz a jsme opravdu rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojeni. Vaše podněty nás posunují dále. A budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

• Rychle vyřízení

• ryclé dodání

• rychlost, pohodlí,spokojenost velká

jen ty nejlepší zkušenosti

Jezírka-Zahrady s.r.o.

• milé a vstřícné chování, profesionalita

Jezírka-Zahrady s.r.o.

vše OK. Rychle vyřízení objednávky.

Jezírka-Zahrady s.r.o.

velice vstřícní a ochotní, maximální spokojenost

• Rychlost, široká nabídka sortimentu

Jezírka-Zahrady s.r.o.

prostě - tak to má šlapat