Zboží ještě nedorazilo

• Komunikace v pořádku
    • Zboží skoro po týdnu nedorazilo

Po 14 dnech jsem původní objednávku zrušil.

• výhoda žádná
    • celý obchod je nevýhoda

Když jsem si zboží objednal a poté mi bylo doručeno, zjistil jsem že obsah mého balení nebyl zcela úplný (chyběla polovina balení)! Nedorazila mi do emailu faktura o zaplacení! Ještě budu dokupovat bakterie, ale URČITĚ NE na tomhle obchodě, jsem velmi znepokojený, jedna velká katastrofa! Už jsem obchod žádal o přeposlání faktury a vysvětlení k tomu, proč mi zboží nedorazilo vše, ale marně, nikdo mi neodepsal... Za spokojenost s obchodem dávám půl hvězdy, protože je web nepřehledný. Za komunikaci dávám také půl hvězdy, protože nejsou schopni odepsat na e-mail (dal bych i míň, ale to bohužel nejde). A za spokojenost s dopravcem dávám pět hvězd, prostě společnosti DPD nelze něco vytknout. Abyste všichni věděli, nechci obchod nijak urazit. Vím, že toto hodnocení zní dosti zle, ale klidně si zde nakupujte. Já jsem s obchodem nespokojený a vím, že tam už nikdy nenakoupím. Každý máme jiný názor.

Reakce obchodu Star-fish

mrzí nás, že nejste s našimi službami spokojený, žádnou emailovou komunikaci z vaší strany ovšem v emailu nemáme. Napište nám, prosím, na email: [email protected], abychom vše vyřešili. Chyby se občas stanou, vždy se snažíme vše řešit okamžitě a nestrkáme hlavu do písku. Co se týče obsahu balení, nevíme co Vám chybí, protože není žádná komunikace.
    Děkujeme za pochopení a věříme, že se vše vyřeší k Vaší spokojenosti. Tomáš ze Star-fish jezírka

• ????
    • ????

• Hodně druhů, široký sortiment
    • všechno Made in USA, všechny položky byly v obchodě označeny "skladem" a přesto zboží dorazilo 7 dnů po objednání

Doporučuji objednávat ve dne a telefonicky potvrdit termín doručení.