Vše přišlo v pořádku a hlavně mooc dobré

Perfektní a korektní jednání. Byl jsem velmi spokojen.

DOST RYCHLO TO PRIŠLO

• Rychlé řešení, jednání, ideální.

Vše v pořádku, spokojenost, vytvořen QR kód pro platbu, rychle vybaveno, doručeno.

Rychlý a spolehlivý e-shop

• Velký výběr masa
    • Rozumné ceny
    • Dlouhá doba dodání

• rychlé jednání,bylo zabaleno a zasláno ještě týž den na mou žádost

• dobře zabaleno
    • skvělá komunikace
    • možnost individuální úpravy namíchání produktů

Obchod, doporučuji. Již jsem objednával vícekrát a pokaždé spokojenost.

Nakupovala jsem stejný produkt už v minulosti. Všechno tenkrát bylo v pořádku, balíčky nakombinované tak, aby vše co nejlépe sedělo. Tentokrát nebyla dodržena hmotnost ani poměr. Prostě tam nabalili míň a odeslali.

• Výhodnější cena než v kamenných obchodech, nesrovnatelně větší výběr, při větší objednávce dárek + poštovné zdarma, nikoliv bleskový, ale obstojný termín dodání.

Velmi rychlé odeslání zboží, pěkné dárkové balení.

Jeden den objednáte a druhý den je zboží doma

funguje

• Rychlé vyřízení
    • Vstřícné jednání

Mohu jen doporučit, byl jsem velmi spokojen

Opravdu rychlé odeslání

• Jerky je za super cenu, ani se nevyplatí kupovat přímo od výrobce.
    • Dodání i před Vánoci ohromně rychlé.
    • Dostanete, co chcete. 2 kg sušeného masa za skvělou cenu, co chcete víc?
    • Naprosto skvělý zákaznický přístup (viz níže v popisu).

Oukej ... někdo na marketingu udělal chybu a zapomněl smazat popis z dřívějšího inzerátu (kde, protože ho dříve měli na skladě, přidávali merch). "Kupte 2 kg a dostanete batoh zdarma". Super, bonus zdarma! Objednám jerky, jerky dorazí, batoh nikde. Tak píšu, "hele, nedošel batoh, kde je?" Volá mi (asi) ředitel, že se moc omlouvá, kolegyně zapomněla smazat popis ze starého inzerátu a batohy už nejsou. V pohodě, stane se, hlavně chci jerky. Týpek neoblomný, to se nějak musí vyřešit, jaký jsem to chtěl batoh, pánský, dámský, unisex? Já na to, "měl to být dárek "batoh plný jerky", ale hlavní je maso, nechte to být". Nene, povídá týpek, nechcete aspoň jutový pytel? "Nenene, když by byl batoh, super, když ne, nevadí, když by byl pytel, super, když ne, nevadí, stejně si to od vás koupím i příště ..." ... tak jsem to pustil z hlavy a za 2 dny mi volá (zase) cizí číslo: "Nechytl jsem Vás ráno v kanceláři, ale na recepci máte batoh." 22. prosince, největší předvánoční shon! ... A on tam fakt byl! Nevím teda, jak to dělají, ale já bych s takovým přístupem už asi dávno zbankrotoval. Dávám 11/10 hvězd, i když jen za blbý batoh (hlavně teda ale za prozákaznický přístup; batoh vem čert, hlavní je totiž maso).

• Vlastní kurýr
    • Sortiment v eshopu
    • Dobrá čtvrtina z toho co dorazilo bylo něco jiného - takže Sortiment v eshopu jako klad leda tak v uvozovkách

Hele, chápu, že předvánoční frmol a tak... Když ale něco z objednávky reálně není skladem, tak se snad dá zvednout telefon a vyřešit to a ne že mi tam vědomě nahážete to, co patrně zrovna přebývá... Že mi váš kurýr při předání řekne "no tady těhlech jsme neměli 10 ale jen 8 tak tam máte 2 jiný" to s pochopením přejdu, ale když pak vybalím ten slavný "XL pytel hovězího" a tam je X dalších položek jinak, tak to už mi vadí. Omyl se stát může, tohle ale za omyl brát opravdu nejde.

Drobný problém z mé strany, vše vyřešeno velmi rychle a po telefonu. Super.

Zboží bylo doručeno na úplně jiné vyzvedávací místo, než na jaké bylo objednáno.