• Se zbožím naprostá spokojenost
    • Celkem dlouhá doba dodání

• Dlouhá doručovací lhůta
    • Blbá komunikace obchodu

Víc jak před týdnem jsem zde nakoupila chodítko pro dítko máme doma plastové které se mu smeká. Z obchodu jsem již objednávala v minulosti myslela jsem si tedy že to bude bez problémů.
    Omyl nikdo mi nic ještě nedoručil nemám zprávy o balíčku. Obchod mi měl dát vědět 24hodin od nahlášení. Nikdo vědět nedal. Balík předem zaplacen. Kdybych to věděla nakoupím jinde :)

Reakce obchodu Jeníček - vše pro dítě

reagujeme na Vaši recenzi. Myslíme si, že není adekvátní. Udělala jste si objednávku. Ta byla během 3 dnů expedována ze skladu k Vám. Pak jste nás kontaktovala, že zásilka nedošla. Prověřovali jsme tedy s dopravcem co se stalo a kde zásilka je. Na vyjádření dopravce je třeba počkat a nedokážeme ovlivnit zda nám odpoví během chvilky nebo potřebují prověřovat a trvá to i více jak den. Jak jsme měli informaci, předali jsem ji Vám, že zásilka se řeší jako ztracená a ze skladu odeslali novou. Toto byl vstřícný krok z naší strany (při běžném řešení ztráty se musí čekat 30 dnů které má dopravce na dohledávání zásilky). Tato zásilka Vám došla. Řešení ztráty pak už zůstalo v naší režii.

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Jeníček - vše pro dítě

podle informací u Vaší objednávky jste objednala 14.11.2023 odpoledne. Hned další den se začala vyřizovat a 16.11.2023 se kompletovala a chystala k expedici. Vzhledem ke státnímu svátku byla odeslána v pondělí. Nejednalo se tedy o žádnou časovou prodlevu. Děkuji za pochopení.

• hezké zboží
    • delší doba dodání

Reakce obchodu Jeníček - vše pro dítě

tato recenze nás velice mrzí zvlášť proto, že chyba nevznikla na naší straně. Objednala jste 13.11.2023 a zadala jste platbu převodem. Čekali jsme tedy až uhradíte, abychom mohli vyřizovat objednávku. Uhradila jste až 20.11.2023 po tom, co jsme Vám psali na Vaši recenzi. Objednávka se aktuálně vyřizuje.
    Chyba tedy nevznikla na naší straně.

• Velké množství produktů
    • Velmi dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Jeníček - vše pro dítě

mrzí nás Vaše recenze, protože jste si objednala zboží na objednání s delší dodací dobou a je třeba s touto dobou počítat, i když je to dětské zboží. U objednávání je třeba sledovat jestli je zboží skladem nebo na objednání.