• jina vonavka

• nízké ceny
    • bohužel vůně je fejk

krém a olejíček ok
    vůně je fejk

• Zboží je neznámého původu, věci ani nebyly určené pro český trh (např.na krému byly popisky jen v polštině). Nedostala jsem fakturu.

Nedoporučuji, nevěřím obsahu nakoupeného zboží.

• Rychlost doruceni, vyhodne ceny
    • Nema aktualni prehled o stavu ks na skladu, nema smlouvy s tz.vyjdejkami po okrese , cimz by se nakup jeste zvyhodnil( namisto draheho postovneho)

• nákup z domova
    • Bohužel po otevření krému Lancome, který jsem si schválně objednala75mll tam třetina chyběla.

Já osobně již zde nakupovat nebudu.

• Obchod mi prodal Hugo Boss No6 - parfém je 100% fake, používám tento parfém 15 let. Jiné balení, světlejší barva parfému, slabá vůně. Označení na lahvi, od kterého se pozná fakový parfém tam také nebyl.
    • Dále jsem parfém reklamoval, měl si z jejich strany přijet Kurýr, který vůbec nepřijel. V životě si od nich nic nekoupím a rozhodně bych nikomu tento web nedoporučil!

Prodej fakového parfému. Když něco kupují vím co prodávám. Takže takovým firmám bych zakázal podnikání!!

• personál

výhodné ceny
    neznalost personálu, co vlastně nabízí

Obchod překvapivě zlevnil během několika dní zboží, které mi dodal za cenu 1427 kč na 373 kč. Proto nedoporučuji nákup, nelze se spolehnout, že se nestane něco takového komukoli dalšímu.

• Na první pohled hodně produktů, které ale nedostanete, protože vám za týden zavolají, že zboží nemají.
    • NESPOLEHLIVOST

Objednané zboží není skladem, ještě že jsem ho neplatila předem. Dotaz na jiné zboží mi nebyl po více jak 14 dnech zodpovězen, využívají stejné teloperátory z www.parfums.cz. NEDOPORUČUJI, NESPOLEHLIVÝ SHOP

• Dobrý den,
    • zboží jsem obdržela, ale nejsem si jistá, zda jde o originál. Chybí krabička i celofánový obal.

Z výše uvedeného nebudu obchod hodnotit.

• nákup z domova
    • nabízí zboží,které nemá skladem.

zkoušela jsem obchodovat, nebylo s čím

• obchod ignoroval zvolený způsob přepravy

Přestože jsem zvolil dopravce PPL a ještě přitom žádal o změnu doručovací adresy z práce na domov, obchod nakonec vše ignoroval a zásilku poslal na poštu.
    Poté, co jsem na toto upozornil, mi bylo nabídnuto zásilku nepřevzít a čekat na vrácení a opětovné odeslání správným dopravcem.
    Zboží bylo v pořádku.

Reakce obchodu Jedenklik.cz

Všem požadavkům zákazníků se samozřejmě snažíme vždy vyhovět. Pokud Vám byla zásilka odeslána jinam, než jste požadoval, věřte nám, že to nebylo záměrně. Pevně věřím, že nový balíček Vám byl již doručen přesně dle požadavků.

• midnight in paris byl totálně poškozen

parfémovaná voda neodpovídá originálu, naprosto jiná vůně

• Dobrá cena.
    • Objednala jsem 2 vůně. Pánský Issey byl v pořádku, dámský Swarovski neměl s originálem nic společného. Když jsem zboží reklamovala, přišlo mi pouze oznámení o přijetí reklamace a to ještě cca s 10 denním zpožděním. O tom, že reklamaci vyřídili a že mi vrátili peníze zpráva nedorazila.

Je mi líto, ale obchod mě o svých kvalitách nepřesvědčil. Nákup už zde nezopakuji.

• Nejde se dovolat na zákaznickou Linku

• Jeden ze tří parfému Chloé See by Chloé 75 ml byl fake, ostatní v pořádku.

Podvod? Zaslané produkty nevoní jak by měly!

Zboží na první pohled vypadalo v pořádku, ale při bližším prohlížení flakónu jsem zjistila, že některé údaje jsou záměrně vybroušeny. Tak si nejsem jistá důvěryhodností obchodu a originalitou zboží(výdrž vůně parfému v porovnání s ostatními; vzhled a provedení flakonu).