• Internetové stránky jsou přehledné, zákazník se rychle zorientuje a najde svoji velikost.
    • Zboží mi bylo doručeno na druhý den.

I když mám nedůvěru nakupovat oblečení přes internet, zde jsem byl se vším spokojen. Velikost, materiál i střih odpovídaly mé představě.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Moc děkujeme za krásnou recenzi a důvěru kterou jste nám dal. Stojíme na straně zákazníka a můžete se na nás vždy spolehnout.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Jsme rádi, že jste spokojený budeme se nadále snažit.

Jeans Shop

• dobrý výběr za dobré ceny, rychlé dodání, komunikace

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme máme radost z vaší spokojenosti která je pro nás povzbuzením pro další práci.

Jeans Shop

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží
    • Tričko jako dárek přišlo místo velikosti L ve velikosti XXL

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi a pochvalu, objednávky vyřizujeme neprodleně.
    Omlouváme se za špatně zaslanou velikost trička jako dárku, pokud je tričko nepoužité rádi vám jej vyměníme za jinou velikost.

• široký sortiment
    • různé slevové akce
    • rychlost doručení
    • pokud zboží nesedí,paní majitelka vždy vyřídí k obostranné spokojenosti

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme rádi čteme tyto krásné recenze :-) Při dnešní velké konkurenci jsou tato slova o to víc povzbuzující.

Jeans Shop

• Velmi seriosní a rychlé jednání

Ze strany obchodu mi byla nabídnuta pomoc s výběrem velikosti a i jinak a to s velmi solidním přístupem. Číslo zboží, které jsem si vybral bylo momentálně vyprodané a objednávku opět obnovím v nejbližší době.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme vaše spokojenost je naše spokojenost, budeme rádi když zůstanete našim zákazníkem.

• Rychlost dodání ok

• Velká spokojenost, využívám obchod opakovaně. Vždy rychlé dodání.

žádná

• neserióznost

Zboží jsme si objednali, zaplatili, došlo. Potud v pořádku. Po rozbalení jsme zjistili, že velikost jsem objednali sice správnou, ale neseděla, když jsme kalhoty změřily - měly jinou velikost. Stejným zklamáním byl materiál údajně originálních Lee. Vypadal jako od Vietnamců (nechci je urazit). Potom přišla e-mailem faktura, tedy jen její vertikální polovina. Tak jsem to vrátili. Jediné pozitivum bylo, že nám peníze hned vrátili.

• rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme, spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a jsme rádi když to umí ocenit :-)

Jeans Shop

• Rychlé jednání, bez problémů.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za pochvalu, objednávky zpracujeme ihned po jejich doručení a odesíláme zákazníkovi co nejdříve. Naším prvořadým cílem je spokojený zákazník.

Jeans Shop

PS : mrkněte na právě probíhající akci "PODZIMNÍ SLEVOBRANÍ" kde najdete spoustu zajímavých slev :-)