• neserióznost

Zboží jsme si objednali, zaplatili, došlo. Potud v pořádku. Po rozbalení jsme zjistili, že velikost jsem objednali sice správnou, ale neseděla, když jsme kalhoty změřily - měly jinou velikost. Stejným zklamáním byl materiál údajně originálních Lee. Vypadal jako od Vietnamců (nechci je urazit). Potom přišla e-mailem faktura, tedy jen její vertikální polovina. Tak jsem to vrátili. Jediné pozitivum bylo, že nám peníze hned vrátili.

• Absolutně špatná komunikace.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi i když je negativní. Se zákazníky komunikujeme a sdělujeme jim termín dodání. Termín dodání mohl ovlivnit státní svátek případně zvolený dopravce.

Omlouváme se Vám a věříme, že nadále zůstanete našim zákazníkem.

Jeans Shop

Na objednávku vůbec nebyla reakce ze strany obchodu.

Strašné, po objednání mi nějaká cizInka volala, že to není skladem, ani že to není v akci. Nejspíš předávají kontakty dál, protože jsem pak měl nevyžádané hovory z USA, Ruska.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Dobrý den, vážený zákazníku kde jste prosím přišel na tyto nesmysly. Naši zaměstnanci kontaktují zákazníka když není něco v pořádku s objednávkou v rámci rychlého vyřízení problému. Tento servis je našimi zákazníky velmi oceňován což si ostatně můžete přečíst v mnoha našich zákaznických recenzích.

Na vaše domněnky, že předáváme kontakty našich zákazníků dalším třetím stranám snad ani nemá smysl reagovat. Naše firma si váží svých zákazníků a nikdy bychom si nedovolili manipulovat s jejich daty což nám ani neumožňuje zákon o ochraně dat.

Mrzí nás, že jste vašim nepravdivým vyjádřením poškodil jméno naši firmy. Doporučujeme vám si přečíst stovky našich pozitivních recenzi od spokojených zákazníků.

Jeans Shop

• Velikost odpovídá (40/32)
    • Rychlé zaslání
    • Od značkového zboží Wrangler bych čekal vyšší gramáž materiálu ; dodaná se bohužel blíží jeansům z Kiku za 400,-

Obchod ve všech směrech působí velmi dobře,jen dodané jeansy Wrangler mají velmi nízkou gramáž materiálu Tímto krokem si mě tedy výrobce nezískal...

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Jsme zklamáni z vašeho hodnocení, které si nezasloužíme. Někdy stačí málo a naše poctivá dlouhodobá práce je znehodnocena. Pokusím se vysvětlit....
    Doba kdy se vyráběly džíny pro kovboje z hrubé odolné nepředpírané a nijak upravované bavlněné látky už dávno pominula. Jeansy se staly celosvětovým módním fenoménem a módní záležitostí, kdy se výrobci předhánějí v množství jejich úprav a používáním různých bavlněných tkanin.

Náš eshop má jednu z nejširších nabídek jeansů Wrangler a Lee kde nabízíme džíny v různých úpravách a různých gramážích (tloušťkách) bavlněné látky. V popisu džínů uvádíme gramáž látky a zákazník si může sám zvolit jak hrubou látku chce. Není naše chybou, že jste si zvolil model který vám nevyhovuje.

Jeans Shop

• široký sortiment i větší velikosti
    • nabízí zboží a tvrdí , že je skladem a přitom to není pravda

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Omlouváme se vám, ale stále se potýkáme s problémy ze strany dodavatele způsobené výpadkem výroby z důvodu celosvětové pandemie covidu. S těmito problémy se bohužel potýkají všichni prodejci.

Kontaktovali jsme vás a snažili se objasnit vzniklou situaci kdy jsme vám nabízeli jiné možnosti, ale vy jste odmítl. Přesto věříme, že pochopíte vzniklou situaci a zůstanete nadále našim zákazníkem.

• Neseriozni

Na strankach maji, ze je zbozi na skladu. Nejde zaplatit jinak nez dopredu, po zaplaceni vam oznami, ze predelavaji sklad a zbozi bude cca za mesic. Neduveryhodne.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku mrzí nás, že nejste spokojený. Na vysvětlenou uvádíme, že vámi objednané zboží je skladem u našeho dodavatele u kterého bohužel v průběhu července probíhala restruktualizace skladu a expedice zboží byla omezena. Za tyto vzniklé problémy se omlouváme.

Rádi bychom zdůraznili, že po obdržení vaší objednávky jsme vás neprodleně kontaktovali a vysvětlili vzniklou situaci kde jsme vám nabídli jiný podobný model který byl k okamžitému odeslání což jste odmítl. Dále jsme vám nabídli kompenzaci 300 Kč pokud na vámi objednaný model počkáte což jste také odmítl. Dohodli jsme se na vrácení peněz které jsme vám okamžitě neprodleně vrátili.

K našim zákazníkům se chováme velmi vstřícně a seriózně kdy nám velmi záleží na jejich spokojenosti což je ostatně vidět na drtivé většině pozitívních recenzí.

Jeans Shop

Jeansy rozhodně nejsou originál, špatně ušité, nesedí rozměry.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi, přesto, že si velmi vážíme každého zákazníka včetně vás musíme vám oponovat.

Netušíme jak jste přišel k tomu, že kalhoty nejsou originál ? Vy jste nějaký odborník na značku Wrangler a Lee ? Nebo máte nějaké specializované vzdělání na odhalování padělků ?
    Nezlobte se prosím za tuto naší reakci, ale pokud si toto myslíte tak napište přesně co se vám nezdá, nelíbí, k čemu máte výhrady. K těmto vyjádřením od různých "odborníků" na odhalování padělků jsme se už několikrát vyjadřovali a naše odpovědi najdete v minulých recenzích.

Nikdo vám neupírá právo vyjádřit svůj názor a to samé platí pro nás, proto se musíme bránit proti takovým nařčením která nás poškozují.

Pokud nejste spokojený tak máte plné právo se bránit, můžete nám zboží vrátit, můžete se obrátit na českou obchodní inspekci atd.

Závěrem si dovolíme jenom připomenout, že drtivé množství našich zákazníků je spokojených a vracejí se k nám opakovaně.

Jeans Shop

Po deseti dnech zboží nedorazilo a ani žádná správa z obchodu.
    Tak nevím co se děje. Zboží bylo skladem.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku velice se Vám omlouváme , z důvodu vyřizování velkého množství objednávek jsme vám nedopatřením neoznámili , že vámi objednané zboží je momentálně nedostupné .
    Emailem jsme se vám omluvili a dohodli se s vámi na termínů dodání tohoto zboží .
    Věříme , že zůstanete nadále naším zákazníkem a my se budeme snažit udělat vše pro vaší spokojenost.

Jeans Shop

Objednal jsem značku, typ a velikost jeansů Wrangler ARIZONA 36/30 stejnou, jako jsem koupil před necelými 2ma lety. Došlé jeansy jsou v pase o 7cm užší, boky pak min. o 5cm užší!!!! Musel jsem vrátit. Čekám na peníze zpátky.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku velmi nás mrzí, že nejste spokojen. V naší nabídce najdete 11 druhů jeansů Wrangler model Arizona. Mají různý obsah bavlny a elastanu a také odlišnou sílu materiálu rifloviny. Nevíme jaké konkrétní jeansy Wrangler Arizona jste zakoupil před 2 lety, zdali došlo k vytažení materiálu častým nošením atd. Tolik na vysvětlenou.

Vrácení peněz provádíme ihned bez otálení po doručení jeansů zpět od zákazníka na naší prodejnu byť máme na toto vrácení peněz ze zákona lhůtu 14 dnů. Takže můžete být bez obav.

Závěrem snad jenom uvedeme, že máte plné právo jeansy vrátit. Také by jsme vám rádi jeansy vyměnili za jinou velikost pokud by jste projevil zájem.

Jeans Shop

Zboží jsem vrátila, protože neseděla velikost a zboží vypadalo jinak, než na obrázku. Neodpovídalo mé představě ani potřebě.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

To je nám líto, že jste si vybrala špatnou velikost. Přesto, že jsme naše velikostní tabulky připravovali s největší pečlivostí nelze nikdy zaručit, že bude vybrané zboží sedět na milimetr. Nabízíme velké množství modelů a střihů ve všech velikostech kde není technicky proveditelné, aby byla samostatná velikostní tabulka pro každý model, střih a velikost. Také každá postava je jiná a má svá specifika. Také každý zákazník má jinou představu o tom co je velké nebo malé, dlouhé nebo krátké atd.
    Proto nelze brát velikostní tabulky jako univerzální návod, ale jako vodítko které vám pomáhá s výběrem správné velikosti.

Všechny produkty si fotíme sami s profesionálním fotografem a jejich zobrazení na eshopu odpovídá skutečnosti. U produktu který jste si vybrala máme 14 fotografií ze všech stran včetně detailů.

Závěrem konstatujeme, že vám nic nebránilo jeansy zaslat zpět s žádostí o výměnu za jinou velikost nebo barvu a střih. Toto je naše automatická služba kterou poskytujeme zákazníkům když si vyberou špatnou velikost, barvu, střih atd. Vy jste tuto možnost nevyužila a ve vzteku jste nás natřela na Heuréce.

Nemáme se za co omlouvat a věříme, že si naši zákazníci udělají o této recenci svůj vlastní obrázek :-)

Jeans Shop

• Nabízíte zboží, které nakonec nemáte. Jděte do prdele.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za recenzi, vaše hodnocení necháváme bez komentáře. Věříme, že si ostatní zákazníci udělají svůj vlastní objektivní názor.

Jeans Shop

PS : měsíčně vyřizujeme stovky objednávek zřejmě nebudeme tak špatný obchod...... co myslíte ?

S dodaným výrobkem nejsem příliš spokojen. Mám již čtvrté- proti vaší reklamě na kalhotech nejsou mosazné knoflíky, nýty úplně chybí, kožená nášivka na zadní kapse chybí také, zadní kapsy jsou proti dřívějším provedení delší na výšku cca o 3centimetry- čímž zasahují do sedové části, což působí dost nepříjemně. Celkově mám dojem, že se nejedná o originál, ale o levnou kopii, pouze vydávanou za originál. Prosím o vaše vyjádření. děkuji Schwarz Jiří Bublava 300

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Děkujeme za vaši recenzi i když je negativní. Mrzí nás, že nejste spokojený. Po prošetření vašich výtek jsme zjistili, že máme chybu v popisku tohoto zboží za což se vám velmi omlouváme. Pozice kapes je dána střihem kalhot a u každého modelu kalhot se to může lišit. Pokud nejste spokojený nebo se vám kalhoty nelíbí můžete je vrátit máte na to plné právo. Chybný popis zboží jsme okamžitě opravili a nyní už je všechno v pořádku.

K VAŠEMU VYJÁDŘENÍ, ŽE TYTO KALHOTY NEJSOU ORIGINÁL UVÁDÍME, ŽE PRODÁVÁME ZNAČKY WRANGLER A LEE JIŽ DÉLE NEŽ 20 LET A NAŠIM JEDINÝM DODAVATELEM VŽDY BYL A NADÁLE BUDE OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ TĚCHTO ZNAČEK V ČESKÉ REPUBLICE !!!
    Jsme držiteli certifikátu kvality od našeho dodavatele a NIKDY bychom si nedovolili prodávat padělky ! Nemáme to zapotřebí protože máme tisíce spokojených zákazníků a nic bychom si tím nepomohli.

Ještě jednou se vám velmi omlouváme a věříme, že i přesto zůstanete našim zákazníkem.

Jeans Shop

• Zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku, při zadání objednávky jste si zvolil dopravu na DPD výdejní místo. Zpětným ověřením u dopravce DPD jsme zjistili, že Vás dopravce 2x kontaktoval s výzvou k vyzvednutí balíku, ale bezvýsledně jelikož jste v objednávce zadal chybné telefonní číslo. Balík byl po celou dobu pro Vás připravený ve vydejním mistě DPD k vyzvednutí kde nám jej po deseti dnech vrátili zpět na prodejnu jako nevyzvednutý zákazníkem. Je nám to líto, ale chyba nebyla na naší straně ani ze strany dopravce.
    Budeme rádi když zůstanete naším zákazníkem.

Jeans Shop

• Po tel.konzultaci mi byl doporučen kratší opasek než který jsem chtěl a byl opravdu krátký.Než bych jej vracel tak jsem si tam nechal udělat alespoň dírku abych to nějak zapnul. Měl být delší o 5 cm jak jsem říkal.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Velice nás mrzí, že nejste spokojen. Opasek jsme s vámi konzultovali telefonicky, naše prodavačka měřila na prodejně jeansy dle vámi zadaných parametrů kde jsme se snažili Vám vyjít vstříc. Nakonec jste velikost opasku odsouhlasil a opasek jsme Vám obratem zaslali. Na našich stránkách máme také tabulku velikostí opasků kde si lze velikost opasku zvolit.
    Opasek jste mohl zaslat zpět kde bychom Vám jej obratem vyměnili za větší.

Jeans Shop

• Kalhoty Wrangler Texas Stretch Vintage tint jsem kupoval přímo ze šopu Wrangler com a dostajsem skvělé džíny perfektní střih. Kalhoty jsem svojí neopatrností roztrhl a tak jsem tentokrát stejnou značku objednal u tohoto obchodu. To co přišlo za 2000 Kč je totální brak!!! Nemají se srřihem Wranglet Texas Stretch nic společného, například nohavice jsou o 2cm širší než originál atd. Nevím kde obchod bere zboží ale tyto kalhoty koupím na Ebay za 400 Kč

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že nejste spokojený. Kalhoty Wrangler a Lee prodáváme již 20 let a naším jediným dodavatelem byl a je vždy a pouze oficiální zastoupení těchto značek v české republice. Společnost Wrangler a Lee má centrální evropský sklad z kterého každý den distribuují tisíce jeansů.

Vážený zákazníku vaše vyjádření je zavádějící a poškozuje naší firmu. Naše firma Jeans Shop má již dlouholetou historii a nikdy bychom si nedovolili poškodit zákazníka. V dnešní obrovské konkurenci by se nám to s odstupem času vymstilo a zákazníci by se od nás odvraceli. Nejsme žáden chvilkový eshop, záleží nám na zákaznících a vždy budeme dělat maximum pro jejich spokojenost.
    Doporučujeme Vám si přečíst recenze na Heuréce kde drtivá většina zákazníků je s naším obchodem spokojena. Opravdu si myslíte, že by se tolik zákazníků mýlilo ?

Jeans Shop

Zboží - zřejmě zahraničního původu - má jiné číslování než české, kupř. kalhoty délky 30 mají v domácí klasifikaci délku 32, takže zkracování zákazníka stejně nemine.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a recenzi. Je nám velmi líto, že nejste spokojený. Tabulka velikostí je v pořádku bohužel každá postava je specifická individuální a každý zákazník má různé požadavky. Také při
    velkém výběru různých modelů a střihů nelze docílit toho, aby tabulka seděla přesně na každý model. Tabulku nelze brát jako univerzální návod, ale jako nápomoc a doporučení.

Pokud jste nebyl spokojený s velikostí mohl jste kalhoty do 14 dnů vyměnit za jiné nebo je vrátit.

Budeme velmi rádi když zůstanete naším zákazníkem.

Jeans Shop

Mám ty samé džíny, koupené v (jiném) orig. obchodu. Bohužel je neměli, tak jsem je objednala z e-shopu. Materiál je jiný, umělý, je mi v nich (i po seprání) nepříjemně. Jsem zklamaná a podruhé už bych je bez vyzkoušení nekoupila.

Dobrý den paní Martino,
    jsme velmi překvapeni vaším vyjádřením ! Naše firma Jeans Shop nabízí a prodává pouze originální jeansy značek Wrangler, Lee a Levis. Jsme držitelé certifikátu originality od oficiálního dodavatele zastupujícího tyto značky. Zakoupila jste si jeansy Lee kde složení materiálu je 85% bavlna, 13% polyester a 2% elastan. U našich produktů na eshopu je podrobně a přesně uvedeno složení materiálu. Pokud jste si vybrala a zakoupila tento model jeansů tak to byla vaše volba.
    Hodnocení zasíláte 5 měsíců od zakoupení, pokud jste nebyla spokojená měla jste plné právo odstoupení od kupní smlouvy v zákonem stanovené lhůtě 14 dní od zakoupení což jste neučinila.

Jeans Shop

Očekával bych, že na potíže s doručením, kvůli stěhování skladu, budu upozorněn dopředu a ne několik dní po nákupu.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku velice se omlouváme, ale problém byl na straně našeho dodavatele který nám pozdě oznámil stěhování skladu. Také vzniklá situace s pandemii koronaviru zkomplikovala pravidelné dodávky zboží ze skladu. Přes všechny tyto komplikace náš eshop zůstal v provozu.
    VELMI DĚKUJEME NAŠÍM ZÁKAZNÍKŮM ZA POCHOPENÍ :-)

• Obsluha milá
    • Při zakoupení kalhot za 2300 se vás obsluha zeptá ,jestli si koupite ještě tašku,tak si uděláte úsudek o panu majiteli.Mnou naposledy navštívený obchod.

Reakce obchodu Jeans Wrangler a LEE

Vážený zákazníku zpoplatnění nákupních igelitových tašek jsme si nevymysleli my, ale evropská unie.
    Od roku 2018 musí být „igelitová“ taška zpoplatněna. Změnu přináší novela zákona o obalech. Česko se tak připojilo k řadě dalších zemí EU, které nezpoplatněné „igelitky“ zakázaly z ekologických důvodů.

Bohužel tento zákon platí pro všechny obchodníky bez vyjímky takže soudě dle vašeho vyjádření "mnou naposledy navštívený obchod" nebudete mít brzy kde nakupovat.