Zboží ještě nedorazilo, na email nereagují.

• jelikoz me kuryr nezastihl doma, zasilku vratil zpet Jeans.cz. Ti me kontaktovali s tim, ze mi zasilku znovu zaslou, ale za poplatek 95,- Kc. Kuryrem byl DPD. Ti na svych strankach uvadeji, ze o stavu zasilky zasilaji infomacni e-mail. Predpokladam, ze e-maily byly Jeans.cz zaslany. Proc mi je nepreposlali??? Zaridil bych se tak, abych byl v době doruceni doma.

Reakce obchodu JEANS.CZ

Hezký den, jak víte, naše firma poskytuje všem zákazníkům, kteří zvolí platbu předem na účet, dopravu ZCELA ZDARMA. Většina zákazníků tento benefit velmi oceňuje. Vzhledem k tomu, že jste uvedl neplatné telefonní číslo, nebylo možné, aby vás řidič DPD kontaktoval. Zboží jste si nevyzvedl, a tak se nám vrátilo zpět. Za opakované doručení jsme již nuceni účtovat poplatek 95,- Kč, což je standardní cena zásilky, kterou účtují eshopy běžně.
    Přesto nás mrzí, že nejste plně spokojený, budeme se snažit podobným situacím předcházet a zákazníky lépe informovat.

Nulová komunikace ohledně výměny zboží. Dodnes nemám odpověď na můj mail ani po urgenci. Měl jsem požadavek na vyzkoušení jiné velikosti, nicméně situace mě donutila kalhoty použít, jelikož obchod nekomunikoval. Pro příště rozhodně zvolím jiný eshop

Reakce obchodu JEANS.CZ

Hezký den, jak jsem Vám již sdělila telefonicky, nastalá situace nás velice mrzí. Bohužel jste svoji žádost napsal na špatnou mailovou adresu a díky tomu na Váš požadavek nikdo včas nezareagoval. Výměny velikostí bez problémů provádíme, vratky zboží rovněž, je to běžná činnost našeho eshopu.
    I tak velmi děkujeme za Vaši připomínku, věcí se zabýváme a vynaložíme veškeré úsilí, aby se podobné nedorozumění neopakovalo. S pozdravem kolektiv ANTRA JEANS s.r.o.

Po 8 dnech od zaplacení jsem objednávku zrušila, protože zboží nebylo do 8 dnů doručeno.

Reakce obchodu JEANS.CZ

Hezký den, zboží, které jste si u nás zakoupila s dopravou zdarma, jsme následující den odeslali. Bohužel přepravní společnost DPD zásilku nedoručila a nechala na depu s tím, že jste uvedla špatnou adresu. Po upřesnění adresy se přepravní společnost zásilku snažila doručit, ale nebyla jste zastižena, a to ani na druhý pokus. Zásilku jste nepřevzala a požádala nás o vrácení peněz.
    Děkujeme za Vaši recenzi, situace nás velmi mrzí a budeme se snažit o lepší komunikaci s přepravní společnosti a její lepší součinnost se zákazníkem.

• Nenapsali, že je zboží předáno přepravě, takže jsem neočekávala balík v den, kdy byl doručen, překvapil mě až telefonát z DPD.
    • Zboží neměto takovou kvalitu jako na obrázku a popisu.

Obchod asi ok, ale zboží nekvalitní.

Reakce obchodu JEANS.CZ

Hezký den, zakoupila jste tričko, které je momentálně nejoblíbenější a nejprodávanější z celé kolekce značky Levi's. Zákazníci zboží nereklamují ani nevracejí. Pokud jste se zbožím nespokojená, mohla jste využít možnost vrácení zboží do 14 dnů, což jste ale neučinila. Mail s informací o odeslání zásilky odesíláme okamžitě, jakmile si přepravní společnost zboží vyzvedne. Jak víte, doprava je pro všechny zákazníky, kteří zvolí platbu předem na účet, ZCELA ZDARMA, což většina zákazníků velmi oceňuje.
    Mrzí nás, že nejste plně spokojená, budeme se snažit podobným situacím předcházet a zákazníky lépe informovat.

Zrovna nebyly funkční webové stránky obchodu, nešlo zaplatit zboží kartou,takže nemohu objektivně hodnotit.

Reakce obchodu JEANS.CZ

Hezký den, velmi se omlouváme za nastalou situaci, která byla zapříčiněna odstávkou platebního terminálu. Nyní je již platební brána plně v provozu. ANTRA JEANS s.r.o.

Tento obchod nedoporučuji ! Kvalita prodávaného zboží je zcela jistě asijské produkce na velmi nízké úrovni. I když jsem objednal značkové zboží domnívám se, že se o značkové zboží nejedná. Odstoupil jsem od kupní smlouvy a zboží jsem zaslal zpět prodejci. Nyní čekám na reakci obchodu a vrácení kupní ceny.

Milý pane Ladislave,
    naše firma je autorizovaným distributorem značky Lee již více než 15 let. Veškeré zboží je originální, s doklady o jeho původu. Vaše negativní hodnocení nás nejenom mrzí, ale také poškozuje. Abychom si situaci vysvětlili, a protože je Vaše bydliště v těsné blízkosti naší kamenné prodejny, požádali jsme Vás o setkání. Mohl jste si zboží prohlédnout a doklady k němu ověřit. Reagoval jste odmítavě. Nemáme tedy jinou možnost, jak nedorozumění vysvětlit, než tuto cestu.
    Děkujeme Vám za Váš nákup a přejeme Vám šťastnou ruku při výběru oblečení.
    S pozdravem Alena za ANTRA JEANS s.r.o.

• Obchod nená zvladnutú dopravu k zákazníkovi. Nie je predsa možné, aby tovar za 70 euro, mal dopravne niečo cez 16 euro. V každom prípade by som im doporučil, hľadať ináho prepravcu ako českú poštu.

Nenakupovať, pokiaľ obchod nezvládne dopravu k zákazníkovi.V mojom prípade mi doprava predražila tovar približne o 23 percent.

Reakce obchodu JEANS.CZ

děkujeme za váš názor a recenzi. Vzhledem k tomu, že Česká pošta nabízí poměrně drahou službu při přepravě zásilek na Slovensko a navíc neustále ceny odesílaných zásilek zdražuje, pracujeme na zlepšení kvality našich služeb hledáním levnějšího kvalitního přepravce na Slovensko.

Zboží je předražené

Dobrý den vážený zákazníku,
    veškeré námi prodávané zboží je od renomovaných světových značek, které je prodáváno za výrobcem doporučené ceny nebo ceny nižší. Pokud jste chtěl ušetřit na objednaném zboží, nemusel jste volit jednu z nejdražších možností přepravy tj. Česká pošta - balík do ruky na dobírku za 180,-Kč, ale mohl jste zvolit platbu předem na účet s dopravou zdarma nebo zaslání na dobírku za cenu 95,-Kč přepravní společností DPD.
    Vyšinská Daniela
    ANTRA JEANS s.r.o.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Berevnost zbozi na fotkach neodpovida se skutecnosti

• Mizerná kvalita zboží Levis, díry, pochybuju o originalitě.M.
  • zklamání

Reakce obchodu JEANS.CZ

Zákazník ohodnotil obchod ve všech směrech na 5*, kvalitu dopravy, dodací lhůtu, přehlednost webových stránek, avšak píše, že kalhoty byly "poškozené" a proto je "zklamán z nákupu". Zákazníka jsme proto kontaktovali s dotazem, jaký problém kalhoty měly. Obdrželi jsme sdělení, že se mu kalhoty nelíbí, protože vykazují známky "sepraného efektu".
    Sepraný efekt však není vadou, ale požadovaný módní vzhled produktu. Zákazníkovi byla nabídnuta výměna zboží nebo možnost vrácení i po lhůtě 14 dní ode dne zakoupení. Toto však odmítl s tím, že kalhoty nebude vracet, protože to byl dárek od rodiny a proto kalhoty unosí.
    Situace, kdy zákazník není plně spokojen nás samozřejmě velmi mrzí, tím spíše, že se situace dala vyřešit výměnou nebo vrácením zboží.