Na webu je inzerované skladem zboží, které po objednání stále svítí jako dostupné, ačkoliv operátoři na několikero urgencí tvrdí, že zboží nemají a nemohou odeslat. Dodnes nedorazilo ani potvrzení o zrušení objednávky.

• Ochota, seriozní jednání

Velmi dobrá komunikace s obchodem

obchod píše, že zboží je skladem s dodáním do tří pracovních dnů, uplynul týden a zboží zatím nedorazilo. Na dotaz ohledně termínu dodání obchod nezareagoval

• Rychlé, vstřícné vše dle dohody

Komunikují a hledají způsob, jak vyjít vstříc zákazníkovi.

zatím spokojenost, obchod se mnou aktivně komunikuje, trošku zpožděná dodávka, ale nemám s tím problém

Nabízí něco co nemají na skladu.

• Veľký výber za dobré ceny.
    • Výborne zabalené, veľmi nízke riziko poškodenia pri doprave.

Posielajú tovar z Nemecka, takže treba s dlhšou dobou dodania.. V mojom prípade 13 dní. Nie je to problém, len to treba brať na vedomie.

Reakce obchodu www.jbzet.cz

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi :-)
    Ano, dodání je momentálně delší a zákazníky upozorňujeme. Věříme, že do budoucna bude zase vše v pořádku.

Rychlost dodání, kvalita, doporučuji

• Strašně jednání.

Reakce obchodu www.jbzet.cz

Dobrý den, mrzí nás, že máte s našim e-shopem špatnou zkušenost. Prosím kontaktujte nás abychom mohli problém vyřešit a případně Vaši nespokojenost kompenzovat. V této nelehké době se dodací lhůta prodlužuje, ale všichni se snažíme jak jen můžeme. Přeji pevné zdraví. S pozdravem jbzet.cz

• Naprosto perfektní komunikace, rychlost dodání zboží.

Ze strany obchodu výborná komunikace a rychlost dodání výrobku. Ochotný tým

Děkujeme mockrát :-)

• Rychlé doručení, vše bez problému

Děkujeme mockrát :-)

• Vše v naprostém pořádku.
    • Totožné s obrázkem.
    • Spokojen.

Naprostá spokojenost!! Vše proběhlo v pořádku.

• Odesílají poškozené zboží

Baterie dorazila rýplá na zadní straně. Protože ji potřebujeme namontovat, tak si ji necháme a nebudeme to řešit protože je to vidět jen z boku... Vzhledem k tomu, že krabice byla otevřená, ale baterie byla dobře zabalená v molitanu, tak jsem přesvědčen, že nám byla odeslána i s vědomím toho, že je poškozená, protože tyto těžké věci se docela špatně vrací... zvlášť do obchodu vzdáleného přes půl republiky...

Reakce obchodu www.jbzet.cz

Mrzí nás, že nejste s námi spokojen. Veškeré zboží se kontroluje v Čr po převozu z Německa proto rozbalená krabice. Reklamace řešíme vždy ve prospěch zákazníka. Bohužel od Vás žádnou reklamaci nemáme.

Celkem jsem spokojen trošku delší dodací doba ale bez problémů.

Objednávka byla vyřízena poměrně rychle a bez problémů. Jen bych ještě podala kupujícímu zprávu o případném zdržení dodávky.

Velmi milá komunikace a rychlé zaslání zboží. Dobrá kvalita zboží.

• 100% doporučuji

Bezproblémová komunikace. Zboží mi přišlo poškozené vinou dopravce. S reklamací nebyl problém, obratem mi poslali nové zboží a ještě mi přibalili dárek.
    Tuhle firmu doporučuji.
    Spokojený zákazník S. CH.

Rychlé dodání

Děkujeme :-)

Obchod proběhl v naprostém pořádku.
    DOPORUČUJI !

• Rychlost dodani