• Nekomunikují!!!!

Zaplacené zboží nedorazilo, telefon nikdo nezvedá, na email nikdo neodpovídá..

Nedoporučuji tento e-shop. Je to již více než měsíc, co jsem uhradila objednávku a stále mi nepřišla. Po několika telefonních hovorech, kdy následovalo mnoho výmluv, proč nebylo možné mi balík zaslat, přestože vše bylo na e-shopu skladem, jsme se shodli, že bude nejlepší vrácení peněz. Stále mi navráceny nebyli. Velice nesolventní obchod.

• Má první zkušenost s tímto obchodem je velice špatná.!!! Zboží zaplacené 17.8.2022 do dnešního dne (25.9.2022) nedorazilo. Nikdo se ani neobtěžoval jakýmkoli způsobem mě kontaktovat a nějak situaci objasnit. Na mou e-mailovou zprávu nikdo nereagoval.

na potvrzení obejdnávky jsem čekal 8dní, byť psali že mají vše skladem. Nikdo se v této době neozval. Doba dodání 9 dní.

Zboží bylo nekvalitní.

Reakce obchodu Japonský topol

Dobrý den Velice děkujeme za Váš názor při koupi psí toalety. Do dotazníku uvádíte zavádějící informace. Zboží jste objednala v sobotu 16.09.2017 v 11.08 hodin dopolene. Informaci o potvrzení z obchodu jste dostala o 5 minut později, zboží Vám bylo doručováno v úterý 19.09.2017. Nevím proč pomlouváte náš obchod, když zásilka se nám vrátila nazpět, důvod adresát není na dané adrese. Jinak ale at se Vám daří.

• Obchod neměl inzerované zboží na skladě a nebtěžoval se mě o tom informovat.Po týdenním čekání jsem objednávku zrušil.U konkurence jsem zboží obdržel za dva dny.

Reakce obchodu Japonský topol

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Z Vaší strany nebyla vůle se domluvit¨.Den před odesláním zboží jste objednávku zrušil a věřím že zboží Vám přes víkend nestihlo dorazit. Přejeme Vám příjemný den JATOP

• ŽBOŽÍ JE TOTÁLNĚ NEFUNKČNÍ,PO APLIKACI MĚ SRNKY OŘRALY ZBYTEK STROMŮ, VYDRŽEL JENOM ZÁPACH.NIKOMU BYCH PACHOVÝ OHRADNÍK PACHLEK NEDOPORUČIL.VYHOZENÉ PENÍZE.

Reakce obchodu Japonský topol

děkujeme za kladné hodnocení.Pachový ohradník Pacholek chrání našich 30 ha plantáží a 15 ha lesa. Ochraňuje také velmi významné vinice a v globálním měřítku značně ovlivňuje škody způsobené volně žijící a migrující lesní zvěří.Při dodržení zásad správné instalace pachového ohradníku Pacholek je pachový ohradník na předním místě v ochraně rostlin, lesních kultur a vinic.

• Pachový ohradník i pěna s prošlou expirací.

Reakce obchodu Japonský topol

Děkujeme máme písemné vyjádření výrobce o prodloužené expiraci u pachového ohradníku. Děkujeme za kladnou recenzi a přejeme příjemný den.
    V případě výrobků tlakových nádob je na dně nádoby vyraženo datum výroby.Očekávám z Vaší strany řádnou omluvu děkuji Vrba Michal