zboží ještě nemám

• Zatím nedostal jsem objednávku, peníze jsem poslal převodem, nevím kde je zádrhel.

Horší se přístup obchodu k objednávkám. Dříve o každé objednávce přemýšleli. Nyní mi tento přístup chybí. Zvyšuje se tím nutnost reklamování/výměny zboží. Vše se tím protahuje a prodražuje.

• Namísto objednané folie PTFE tloušťky 0,2 0,3,0,4 a 0
    • 5 mm. Jsme obdrželi namísto folie 0,4 mm dvakrát folii0,5 mm.
    • Takže nemůžeme naše zamýšlené testy uskutečnit.

Doufáme, že nám bude folie o tloušťce 0,4 mm dodána dodatečně.

• rychlost nákupu a doručení, toť vše.
    • Žádné detailní informace v popisku k nabízenému zboží
    • Za půl roku, co pravidelně stránky Jataganu navštěvuji se nedoplnil sortiment vyprodaného zboží
    • V případě nějakých problémů špatná komunikace, mnohdy až arogantní odpovědi (nadřazené jednání)

V tomto obchodu už nikdy nakupovat nehodlám

Dobrý den pane Dvořák,

Upřímně jsme Vaši reakci očekávali a nebylo by na škodu celou situaci popsat trochu detailněji. Vy jste si u nás objednal drážkovač kůže, který jste neuměl nastavit, což se stát může, jak jste sám napsal, člověk není hned na vše odborník. Po obdržení zásilky, jsme od Vás obdrželi email, kde nás hned napadáte, že prodáváme pochybné zboží, že nejsme schopni dát jednoduchý návod k jeho použití a že jsme Vám dodali nějaký dlouhodobě skladovaný kus či vrácený zmetek. Slušně jsem Vám odpověděl a ujistil Vás, že ani jedna verze o dlouhodobě skladovaném kusu či vráceném zmetku se nezakládá na pravdě a že nemáme zapotřebí takovéto praktiky dělat. Také jsem Vám napsal, jak drážkovač nastavit, že je to velmi jednoduché, na jednu stranu povolíte kovovou objímku, čímž uvolníte čepel, kterou si nastavíte dle potřeby a na druhou stranu ji utáhnete a drážkovač je připraven k použití. Jako způsob řešení jste si vybral vrácení zboží, na což máte samozřejmě nárok. Přesto jsem Vám nabídl ať nám drážkovač zašlete, že se na něj podíváme a pokud by byl nějaký problém, můžeme ho vyměnit a nebo vrátit peníze, záleží na Vás. Balíček nám skutečně přišel, zapomněl jste tu však zmínit, že jste drážkovač poškodil natolik, že jste celou kovovou část vyrval z rukojeti. Po tomto zjištění jsme Vám psali email, ale to už děláte mrtvého brouka.

Jsme rádi, že jste se rozhodl u nás již nenakoupit, toto není absolutně seriózní jednání.

Za Jatagan.eu
    Vojtěch Petira

• Nebolo mi doručené to čo je na fotke v ponuke Jataganu.

• Rychlé doručení, kvalitní produkt
    • Kůže kterou jsem si objednala přišla ve velmi malé krabičce a byla pomačkáná

Objednal som pár položiek a z toho dve nespĺňajú popis na stránke. Budem ich posielať ako reklamaciu

Nemohu se dovolat, objednával jsem rohy s tím, že čekám kompletní levý a pravý roh. Přišly všechny levé u jednoho uřízlý vrchol rohu tak, že už to s rohem ani nemá nic společného. Objednal jsem čtyři a 2 zuby prasete, ty byli v pořádku. Cena 2500kč a je mi to k ničemu. Vyhozené peníze.

Zboží mám už dva týdny objednané, zaplacené ale ještě mi nepřišel ani žádný email ze by se na vyřízení objednávky pracovalo

Reakce obchodu JATAGAN.eu

Ano, objednávka ještě nebyla odeslána, protože, jak je uvedeno na banneru hlavní stránky eshopu, veškeré přijaté objednávky od 19.12.2019 se začnou vyřizovat od 6.1.2020, z důvodů svátků a čerpání dovolené. Děláme vše pro to abychom objednávky odbavili v co nejkratším možném čase. Konkrétně Vaše bude dnes odeslána.

Děkuji za pochopení
    Vojtěch Petira

Nejsem spokojen. Na první pohled měděný komponent na nože (zakončení střenek) je vydáván a prodáván jako mosazný a navíc mi je tvrzeno, že to není měď, ale je to jen takový druh mosazi. Prý to mohu vrátit. Ještě jsem se s takovým přístupem nesetkal.

Reakce obchodu JATAGAN.eu

zadní kování, které jste si objednal se prodává od roku 2004, což je i počátek existence našeho eshopu. Od té doby jsme těchto kování prodali tisíce kusů a od samého začátku je tento produkt veden jako mosazný. Samotnou věc jsme probírali přímo s dodavatelem, který nám sdělil, že se jedná o mosaz. Chemické rozbory materiálů neděláme a vycházíme z informací, které máme od dodavatele. Mosaz se vyrábí v odstínech od žluté po načervenalou, kde záleží na podílu mědi a zinku. Tato zadní kování jsou vyráběna (lisována) z mosazné slitiny pod označením MS85, což značí, že podíl mědi je 85 %. Z toho důvodu je barva mosazi načervenalá. Díky vysokému obsahu mědi je právě tato slitina mosazi vhodná k lisování za studena. Pokud Vám zboží nevyhovuje, tak máte možnost zboží vrátit a my Vám vrátíme peníze, případně vyměníme za jiné zboží.

Děkuji

absolutne nulova komunikacia

• Nůž který jsem si objednala byl dárek, který byl příšerně zabalený. Kvalita doručeného dárku neodpovídala ceně. Již nikdy bych si od Vás nic neobjednala. Ve srovnání s jinými obchody ledabyle naházeno do kartonové krabice (nýty k sestavení nože byly vysypány v krabici a byla jsem ráda, že jsem je vůbec našla).

• nedodrzeni nabidky

objednano v nedeli a deklarovali dodani v utery, zboží prislo ve cvtrek. mel jsem zakazku a tak jsem platil penale, spolehl jsem se.
    při urgovani nebrali telefon
    nereagovali

Reakce obchodu JATAGAN.eu

V obchodních podmínkách máte napsáno, že na odeslání máme až 5 pracovních dní. Vy jste udělal objednávku v neděli 15.7. Hned v pondělí se Vaše objednávka začala zpracovávat a v úterý byla odeslána, takže hned druhý den byla zásilka odeslána. O tom Vám byl zaslán email. Nikde jsme Vám nedeklarovali dodání do úterý, ale obdržel jste informaci, že jsme balík v úterý odeslali. Spolu s objednávku máte možnost napsat nám poznámku, kde jste mohl zmínit, že na zboží spěcháte. V tom případě by jsme k tomu přihlídli a kontaktovalil Vás, že pokud na objednávku takto spěcháte, je lepší si zvolit kurýrní službu GLS. Tu bychom v pondělí odeslali a v úterý by bylo zboží u Vás. Délku doručení České pošty nejsme schopni ovlivnit.

Za Jatagan.eu
    Vojtěch Petira

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Tovar ktorý som obdržal nezodpovedá tomu čo bolo vyobrazené na stránke E shopu . Nepoužiteľný pre účel, na ktorý som ho kupoval .

Dobrý den pane Oravský,

Zakřivení nemá s kvalitou nic společného přeci. Jedná se o přírodní materiál a výhoda tohoto parohu super 35 je v tom, že má minimum kostní dřeně, ne ve tvaru parohu. Na internetu u tohoto parohu je pouze ilustrativní foto, nikoliv autentické foto. Jak můžeme vědět, na co ten paroh potřebujete? Někdo vyhledává paroh zakřivený a někdo zase úplně rovný. Máte možnost napsat spolu s objednávkou poznámku, že máte určitá specifika na paroh. Podle toho bychom se snažili Vám vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům. Pokud o Vašich požadavcích nevíme, nemůžeme Vám zaslat špalík, který si představujete. V tom případě Vám je zaslán náhodný kus.

Děkuji
    Vojtěch Petira

• zboží mělo na sobe viditelne poškozeni

Víc je zajímá hodnocení obchodu, než dodání zboží.

Dobrý den ,

hned na první stránce eshopu máte napsáno , že objednávky po 18.12.2017 budou odeslány první týden v lednu.. I naši zaměstnanci si zaslouží za celoroční práci dovolenou a odpočinek ..Odeslání dotazníku neovlivníme - generuje se automaticky dle data objednávky.. Děkuji za pochopení

Nekompletní dodávka. Odmítnuto dodání zboží i dobropis zaplacené částky, nabídnut slevový kupon.

Reakce obchodu JATAGAN.eu

Dobrý den pane Nagy , proč tu veřejně takto lžete ? Vy jste nám napsal email , že vám v balíčku chybí jedna položka z 19 a to zahnutá sedlářská jehla. Na to Vám kolega odpověděl emailem , že dle údajů skladové evidence a dle dokumentace k Vaší objednávce by jehla měla být v balíčku, tak Vás požádal , aby jste balíček ještě jednou zkontroloval , a pokud jehlu nenajdete , ať se ozvete.. . Pokud objednávku vyřizujeme máme třístupňovou kontrolu zda se do balíčku vloží objednané zboží. I přes to , že jsme na 100% přesvědčeni , že jehla v balíčku byla , a vy jste ji pravděpodobně omylem vyhodil s obalovým materiálem , tak s Vámi pak kolega telefonoval , a nabídl Vám dva způsoby řešení . První - že Vám jehlu dopošleme , druhé , že Vám poskytneme slevový kupón na další nákup , kde hodnota kupónu zdaleka převyšovala hodnotu jehly, která Vám dle Vašeho tvrzení v balíčku chyběla. Nechápu tedy , proč a z jakého důvodu zde uvádíte lživé tvrzení , že Vám bylo odmítnuto dodání zboží či dobropis.
    I přes to , že jsme přesvědčeni , že jste jehlu v balíčku obdržel , tak naše nabídka na řešení nadále trvá.
    1. buď dodání jehly
    2.nebo slevový kupón
    3 .nebo možnost vystavení dobropisu a vrácení částky za jehlu na Váš účet...

Za Jatagan.eu Miroslav Petira

• Ze dvou objednanych buv.rohu byl jeden zmetek.Proc?
    • Ten kus se nehodi na vyrobu a vraceni je muj cas,nemuselo k tomu dojit kdyby to nekdo zkontroloval co se zakaznikovi posila.

Dobrý den ,
    jedná se o přírodní materiál a může se stát , že v materiálu se objeví barevná anomálie. Pokud Vám materiál nevyhovuje , tak jsme Vám nabídli dvě varianty řešení - buď vrátit vadný kus a my Vám vrátíme peníze včetně poštovného - a nebo Vám zašleme bezvadný kus na výměnu. Při balení dochází ke kontrole Však jste u nás již udělal asi 7 objednávek bůvolích rohů a vždy bez problému . Tímto neomlouvám , že se vada přehlédla , ale jsme jen lidé a stát se to může . Za jatagan.eu Petira Miroslav