• Hezky udělané www stránky, rychlá orientace.

Jako vždy velice rychlý obchod!!

• Dobrá cena, velmi přehledný obchod

Perfektní zkušenost s obchodem, všechno proběhlo extrémně rychle a spolehlivě. Děkuji!

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu úprimnú recenziu.

Teší nás Vaša pozitívna skúsenosť a veríme, že Vás rovnako potešíme nákupom aj do budúcna.

• Komunikace super
    • Slíbené datum dodání, nedodrženo
    • Co je na eshopu není na prodejně

Objednáváno jako dárek k narozeninám hlavně kvůli datu doručení.
    Nakonec jsme si museli sami zjistit přes dopravce kde balíček je a jet pro něj na depo dopravce.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu recenziu.

Uprímne si vážime, že oceňujete našu komunikáciu so zákazníkom.

Mrzí nás však Vaša skúsenosť s doručením objednávky. Ak máme zboží skladom, robíme maxumim preto, aby mal zákazník svoju objednávku doručenú obvykle do druhého pracovného dňa. Mrzí nás to o to viac, že Vaša objednávka bola narodeninovým prekvapením.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie a veríme, že keď u nás nakúpite do budúcna, doručenie Vašej objednávky prebehne v poriadku.

Za tým Jarabák želá pekný deň Denisa

• Rychlost, jednoduchost, spolehlivost a výborná komunikace ze strany prodejce.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu recenziu. Vaša pochvala nás úprimne potešila a sme veľmi radi, že oceňujete náš prístup.

Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Skvělá komunikace.
    • Ryczhlé dodání.
    • Doré ceny a dobrý výběr.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

Veríme, že Vás rovnako potešíme aj do budúcna.

Za tým Jarabák pekný deň želá Denisa

• Dobrá komunikace obchodu i v případě, kdy zboží není skladem u dodavatele.

Zboží, které je skladem u dodavatele, má těžko odhadnutelnou dobu dodání. Ale to je u všech obchodů.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojný a veríme, že Vás rovnako potešíme nákupom do budúcna.

Za tým Jarabák pekný deň želá Denisa

• rychlost dodání, perfektní komunikace obchodu

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu recenziu.

Sme radi, že ste s našimi službami spokojný a veríme, že Vás potešíme spokojným nákupom aj do budúcna.

Za tým Jarabák želá pekný deň Denisa

• Perfektní komunikace při nedostatku objednaného produktu okamžitá nabídka náhradního produktu

Velice dobrá komunikace se zákazníkem

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za Vašu milú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojný a budeme sa tešiť na ďalší nákup.

Za tým Jarabák pozdravuje Denisa

• Rychlost dodání, komunikace.

Reakce obchodu Jarabák.cz

jsme moc rádi, když jsou naši zákazníci spokojení. Děkujeme Vám za pozitivní recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup u nás. Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Za tým Jarabák Vás zdraví Veronika