• Rychlost, kvalita, cena.

Úžasný polštář, nadýchaný, heboučký, peří je tam hodně a přesto je měkký. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu www.janperi.cz

Moc děkujeme za krásné hodnocení. Nesmírně nás těší, že jste spokojeni.

• dobrý výběr, dobré ceny

Děkujeme.

• Ceny, rychlost dodání

Moc děkujeme.

• A mně se to líbí! Kvalitní zboží za prima ceny.
    • Přehlednost e shopu
    • Deka je 135x200 ne 140x200. To by se mělo upravit.

Reakce obchodu www.janperi.cz

Moc děkujeme. S rozměrem 135 cm je to složitější. Hodně moc záleží na naplnění přikrývky. Sypkovina má šíři 145 cm, ale když se přikrývka naplní a ušije, dojde k jejímu zúžení. Někdy je to 138 cm jindy 135 cm. Nedá se to přesně udat. Povlečení se ve většině případů šije ze 140 cm šíře a po ušití a vyprání nikdy nemá míru 140 cm a tak přikrývka dobře pasuje do povlečení.

• Koupila jsem bavlněné pleny 120x120. VELKÁ SPOKOJENOST. rychlé e dodání, kvalitní produkt za dobrou cenu. Doporučuji

Moc děkujeme.

• Zboží je kvalitní
    • Možnost výběru různých atypických i vlastních rozměrů
    • Cena odpovídá kvalitě
    • Dodací lhůta trochu delší (v mém případě)

Obchod působí dobře, přehledně, cena odpovídá kvalitě rychlost dodání byla trochu slabší, ale nic hrozného trvalo to asi týden. Ale za to krásné položení na kvalitních péřových polštářích to stálo.

Reakce obchodu www.janperi.cz

Zřejmě jste se bohužel trefil do týdne, kdy nám ve firmě ulehla půlka zaměstnanců. Tím jsme se opravdu dostali do skluzu. Jinak i atypické rozměry odesíláme nejpozději do 3 dnů od objednání. Děláme vždy maximum proto, aby bylo zboží co nejdříve od objednání u zákazníka. Bohužel i toto se může stát, pracují tu jen lidé.

• Český výrobce a prodejce
    • Výběr
    • Ceny
    • Kvalita

Na eshop jsem narazil úplně náhodou a tedy to je můj první nákup. Čím jsem byl příjemně překvapen byla nadstandardní rychlá, profesionální a velice příjemná komunikace, výběr a rozumné ceny. Děkuji a budu se těšit na další nákup.

Reakce obchodu www.janperi.cz

Děkujeme za krásné hodnocení, které nás opravdu potěšilo. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.