Jednoduchost, přehlednost, rychlost.

• Vstřícnost
    • Ochota
    • Kvalita

Obchod vřele doporučuji, zboží jsem kvůli výběru velikosti a barvy dvakrát vracel, napotřetí už se zadařilo. Neměli s ničim problém, zboží i nakombinovali mimo kolekci a prodali za nižší cenu. Prostě mazec, s tímhle přístupem jsem se dlouho nesetkal. Takto by to mělo vypadat!

• Vše OK, rychlost, spolehlivost, velikosti odpovídají tabulce

• rychlé,
    • zaslání informací o přijetí i vyřízení objednávky

Super komunikace,rychle dodani,není problém s výmenou, doporucuji!

• Bezproblémová výměna velikosti++

Rychlé, spolehlivé

• Hodne dlouho, jsem se nesetkal se shopek, ktery by se tak profesionalne staral o zakaznika a objednavku. Jsem ABSOLUTNE spokojeny a vsem DOPORUCUJI.
    • Profesionalni, intuitivni, pratelsky - proste DOKONALE

• bezplatná výměna zboží velikostí

• Skvělá možnost výměny zboží přes Zásikovnu při objednání nepadnoucí velikosti

• Cykloset objednavam iba v tomto obchode,keď niečo neviem,zavolám tam a tam mi to vysvetlia s úplným pokojom

• Je dobrý

• Skvělá komunikace, rychlé zaslání a dobrá kvalita zboží

vše v pořádku - komunikace velmi dobrá - seriozní.

Děkujeme za hodnocení!
    Velice nás těší, že jste byl s komunikací spokojen. Příště se na nás opět neváhejte obrátit. Těšíme se na Vaši další objednávku.

profesionální informovanost o stavu objednávky

Děkujeme za hodnocení!
    Velice nás těší, že jste měl dostatek informací o stavu Vaší objednávky. Příště se na nás opět neváhejte obrátit. Těšíme se na Vaši další objednávku.

• Skvělý sortiment, v dobré kvalitě.
    • Výborná komunikace s eshopem.
    • Nevýhoda se týká velikosti dersů, nesouvisí s eshopem. Velikosti i střihy dresů nejsou kompatibilní s evropskými zvyklosti

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Děkujeme za hodnocení! Mrzí nás, že Vám to v některém rozměru nesedí, ale věříme, že kvalita tuto drobnou nepříjemnost předčí. :-)
    Velice nás těší, že jste byl se sortimentem a komunikací spokojen. Příště se na nás opět neváhejte obrátit. Těšíme se na Vaši další objednávku.

• Zboží je na skladě a pak najednou není. Bude to trvat nejmíň 14 dní než naskladnime....Z Ali expres jsem si to mohl objednat sám... Už nikdy nic od vás !!!!!

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, pane Libore. U Vaší objednávky jsme měli drobný technický problém na skladě, takže jsme ho nemohli ihned odeslat. Druhým problémem byla koronavirová pandemie, která nám omezila možnost výroby a i doprava byla v těchto časech komplikovaná a zdlouhavá - proto pozdější naskladnění. To vše se promítlo i do Vašeho hodnocení. My to plně chápeme a sami z toho nejsme vůbec šťastni. Přibylo nám i několik vrásek, že jsme nedokázali odeslat balíček včas. Zrovna, když jsme od Vás dostali tento negativní komentář, tak jsme zboží naskladnili a hned ho posíláme.
    Věříme, že Vaše přesvědčení "už nikdy" změníte, protože u příští objednávky Vám garantujeme 100% spokojenost. :-)

• Rychlé dodání a dobrá komunikace.

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Děkujeme za hodnocení! Odesíláme buď ještě ten den nebo následující pracovní.
    Velice nás těší, že jste byl s rychlostí a komunikací spokojen. Příště se na nás opět neváhejte obrátit. Těšíme se na Vaši další objednávku.

• Jednání, rychlost, doručení

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Děkujeme za hodnocení! Odesíláme buď ještě ten den nebo následující pracovní.

• Rychlé, vstřícné jednání. Rychlá dodávka zboží

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Děkujeme za hodnocení! Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc. :-)
    Velice nás těší, že jste byl s rychlostí spokojen. Těšíme se na Vaši další objednávku.