• dobrý obchod

Perfekt, dokonce jsem byl mile překvapen SMSkami o průběhu "obchodování".

přehledný web, rychlé vyřízení objednávky

• rychlost a spolehlivost

• .

• rychlost dodávky

Výborná komunikace s obchodem,rychlost dodání.

• Velký výběr

• Sortiment
    • Ceny
  • Ráda bych se zeptala na zimní kalhoty INEOS 6XL proč je ukončen prodej jedny abych potřebovala děkuji za kladné vyřízení Vocasková.

• Rychlost doručení a komunikace
    • Žádnou jsem nenašel

Nakupuji zde již po několikáté a rozhodně ne naposledy. S obchodem jsem maximálně spokojen. Velký výběr a kvalitní výrobky za dobrou cenu. Obchod mohu jedině doporučit.

• Vedia dobre poradiť,rychle doručenie a raz som aj menil veľkosť a tiež to bolo rýchle
    • pre mňa žiadne a nejaký ten rok už v tomto obvhode objednavam

• Rychlost a ochota, super obchod, doporučuji✅

• rychlá a srozumitelná komunikace, krátký termín dodání objednaného zboží

Vřele doporučuji. Velmi vstřícná komunikace i po dodání zásilky, projevený zájem o zákazníka.

Velký výběr, rychlost, originální zprávy o odeslání.

• milá a vstřícná komunikace

• chybí komunikace obchodu a spedice, zboží odvezeno na poštu s hodinovou frontou u výdeje !!!

Reakce obchodu jakoprofik.cz

Kontaktovali jsme zákazníka, jestli se nespletl v hodnocení a neohodnotil jiný e-shop. Nebylo totiž technicky možné, aby balíček ze Zásilkovny dorazil z pobočky Papírnictví na poštu a také než zákazník balíček dostane, tak ho 3x kontaktujeme formou SMS.

Opravdu se pan Dologh spletl a odpověděl nám: "Máte pravdu. Já jsem si zásilku spletl s jinou zásilkou objednanou u jiné firmy / rukavice /. Moc se omlouvám. Je mi líto mé chyby. Mrzí mě to a děkuji."

• Veliky vyber, dresu za fajn ceny a barev hafo kombinovat muzete. Doporucuji vsem.

Ted jsem tam objednaval tricko puntikovane a ksilzovku taky punzikovanou za bezva cenu a vse sedi jak ma. Tak nevahejte a objednavejte.

• Internetovy obchod, Jako Profik muzu jen doporucit. Velky vyber dresu a velikosti da se to zkombinovat i samostatne a kdyz si nevite rady tak zavolate na cislo ktere tam ma uvedeno a hned se vam ozve, a ochotne vam poradi s vyberem a vhodne velikosti ktera by vam sedela. Ja ted objednaval letni dres dlouhy 2x Segafrefo a bundu take letni dlouhou ale bohuzel mi to nesedlo, ach ty vanoce, a covid. Clovek jenom pribiral, ale uz konecne doslo na Keto Diet a k tomu zeleninovou dietu s nizkym obsahem sacharidu a kila uz jdou pomalu dolu. Staci ji drzet na 2 mesice a mam 20 kilo dolu a pak obleceni mi sedne jak usite. A kdyz vam nesedne velikost, tak jednoduse zabalite zbozi a date je do igelitovych prepravnich sacku a poslete do Zasilkovny a nahlasite tam kod a na druhy den vam posle email ze zasilku obdrzel a ze vas pak bude informovat a nejpozdeji do tydne vsm posle penize zpet na ucet.
    • Za me velka spokojenost, uz jsem jednou u neho objednal kratke dresy a super sedi i nekolik desitek hodin se v tom da pohode jet na silnicni kolobezce.

Jako Profik je vskutku ten nejlepsi obchod na koupi silnicnich dresu jakychkoliv.
    Muzu jen doporucit