Zboží nebylo skladem a automaticky bylo pozastaveno odeslání bez jakékoliv informace. Na stránkách ovšem zboží bylo skladem.

• Komunikace v topu. ‍

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Hezký den, tým JAKO.

• Rychlost připravení zboží

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Dobrý den, rychlé vyřízení objednávek je pro nás prioritou, takže nás těší, že jste spokojena. Těšíme se na vaši další objednávku. Hezký den, tým JAKO.

• spolehlivost

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Moc si ceníme, že považujete náš eshop za spolehlivý. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Hezký den, tým JAKO.

S oblečením Jako už několik let spokojenost. Jen při objednání, měl být polep na mikině a tričku pod nápisem Jako, na doručeném zboží je na jiné straně.

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Velmi si ceníme vaší dlouholeté spokojenosti s naším oblečením. Omlouváme se za chybu s umístěním polepu. Budeme se snažit, aby se podobné problémy v budoucnu neopakovaly. Hezký den, tým JAKO.

• Skvělá komunikace, rychlé zpracování objednávky.

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že vás potěšila naše komunikace a rychlé zpracování objednávky. Spokojenost zákazníků nás motivuje pokračovat v tom, co děláme. Hezký den, tým JAKO.

• kvalitní materiál
    • velká krabice pro malou objednávku

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Jsme rádi, že oceňujete kvalitu materiálu našich produktů. Dáváme si záležet na výběru materiálů, abychom našim zákazníkům nabídli jen to nejlepší. Omlouváme se za velikost krabice u vaší objednávky a budeme se snažit lépe přizpůsobit balení velikosti objednávky, aby bylo efektivnější. Hezký den, tým JAKO.

velmi rychlé doručení, produkt kvalitní - doporučuji

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Dobrý den, těší nás, že jste s objednávkou spokojený/á. Rychlé doručení a kvalita našich produktů jsou pro nás velmi důležité, a proto jsme rádi, že to oceňujete. Děkujeme za vaši důvěru a pozitivní hodnocení. Hezký den, tým JAKO.

vše proběhlo jak mělo , takže spokojenost

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Dobrý den, jsme rádi, že vše proběhlo podle vašich představ a jste spokojený/á. Moc si vážíme vaší pozitivní recenze. Hezký den, tým JAKO.

• vše proběhlo úplně OK

Nic není problém, doporučuji.

Reakce obchodu jakojedenteam.cz

Dobrý den, těší nás, že objednávka proběhla v pořádku. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojený/á, a děkujeme za kladné hodnocení. Hezký den, tým JAKO.

Vše v pořádku

• Rychlost potisku
    • Rychlost doručení

Perfektní provedení a rychlé doručení.

• Rychlost vyřízení objednávky, přehledné webové stránky

Komunikace super a přes tiskového mluvčího ještě zařízené podpisy

Zbozi kvalitni a hezky potistene, doporucuji

Fantastické, neuvěřitelné, skvělé jeden den objednáno, druhý den doma jsem nadšená

• Doručení trvalo dlouho