• Produkt objednán před týdnem a dosud nebyl doručen!!!

Reakce obchodu Jackery CZ&SK

velice se omlouváme za pozdější doručení, bohužel v tomto případě selhala doručovací služba. Objednávku jste vytvořil 15.11. odpoledne, druhý den, tedy 16.11. jsme objednávku předali Zásilkovně. Den na to byl státní svátek a Zásilkovna měla nejspíše nějaké kapacitní problémy, protože vaši zásilku doručila "až" 23.11. po naší telefonické urgenci.

Jako kompenzaci se s vámi spojíme a pošleme malý dárek ZDARMA, abychom aspoň učinili takové malé gesto, že podobné situace nás rozhodně nedefinují a mrzí nás, když se stanou.

Za zdržení se velmi omlouváme, bohužel někdy je to mimo naši ovlivňovací schopnost.

Za tým Jackery CZSK
    Martin

• Zboží nedorazilo ač uváděli, že expedovat budou 25.6.

Reakce obchodu Jackery CZ&SK

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a mrzí nás, že jsme nebyli schopni dodat Vámi objednané zboží v původně avizovaném termínu. Bohužel to bylo způsobeno celosvětovou situací kolem koronaviru a zpožděním výroby, a také mezinárodní lodní dopravou ovlivněnou komplikacemi v Suezském průplavu. Ještě jednou se velice omlouvám za opoždění termínu a budeme se snažit těmto situacím lépe předcházet. I přes všechny komplikace s dodáním doufáme, že jste s nabíjecí stanicí Jackery Explorer 240 spokojen.

Přejeme hezký den,
    Jackery CZ&SK