Úplná spokojenost.

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za Vaši důvěru a pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste úplně spokojen!

Za tým JabkoLevně Kateřina

• telefon třídy A, ale měl škrábance na displeji a obalu

Dobrý den, Alexi,

za vzniklou situaci se velmi omlouváme. V tomto případě máte samozřejmě právo na reklamaci a vše vyřešíme.

Za tým JabkoLevně Kateřina

Objednání proběhlo v pořádku a telefon byl k vyzvednutí během 3 dnů. Funguje perfektně, nemá žádné škrábance ani vlásečnice na displeji, jedině kapacita baterie je poněkud nižší. Ovšem vyzvednutí telefonu bylo poněkud nepříjemné. Slečna sedící za pultem nebyla vůbec ochotná, celá interakce s ní byla velice nepříjemná, nebylo jí rozumět a její odpovědi na mé dotazy byly otrávené a pravděpodobně jí velice obtěžovali. Zkazila mi náladu z celého nákupu. Ale telefonu není co vytknout, jen služba byla poněkud horší.

Dobrý den, Simono,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Mrzí nás co se stalo a že jste se necítila komfortně. Bohužel se stalo a nám nezbývá nic jiného, než doufat, že tato opravdu výjimečná situace Vás od nás neodradila.

• Super komunikácia, telefón v 100% stave
    • odporúčam

Dobrý den, Michale,

moc děkujeme za zpětnou vazbu a Vaše pozitivní hodnocení. I komunikace s Vámi byla super! Těšíme se na případnou další objednávku.

• nizke ceny

Dobrý den, Jane,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu co se týče našich nízkých cen. Jabko se dá zkrátka pořídit i levně!

• Mobil v perfektnim stavy

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu. U produktů máme vždy uvedeno v jakém stavu je a tak jsme rádi, že jsme dostáli svého slova a jste spokojen.

Za tým JabkoLevně Kateřina

Telefon odpovídá požadavjům. Zatím 100% spokojenost.

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

vážíme si Vaší zpětné vazby a pozitivního hodnocení. U telefonů vždy uvádíme detailní popis stavu a jsme rádi, že jsme tak dostáli našich slov a jste spokojen/a.

• Stav produktu
    • Dodaní

Perfektní stav, rychle dodání, dobrá cena. Doporučuji

Dobrý den, Honzo,

vážíme si Vaší zpětné vazby a děkujeme za veškeré zmíněné plusy. U produktů vždy uvádíme jeho reálný stav a tak jsme rádi, že jsme dostáli našich slov. Expedovat se snažíme v co nejkratším možném čase. A za čím si stojíme Jabko se dá zkrátka pořídit i levně!

Za tým JabkoLevně Kateřina

Zboží nedošlo ve slíbeném termínu
    obchod nekomunikuje

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

bohužel v tomto případě v období vánočních svátků, kdy i dopravci měli toho více, došlo k odesílání objednávek o pár dnů později. Za vzniklou situaci se velmi omlouváme a snad i přesto jste s objednanými produkty spokojen/a.

Za tým JabkoLevně Kateřina

Po 10 dnech žádná aktualizace objednávky. Prozatím nedošlo ani k expedici. "Komunikace" eshopu na bodě mrazu. Emaily a dotazy ignorují. A co jsem si tak vyslechla od okolí, nejsem jediná.

Dobrý den, Karolíno,

bohužel v tomto případě, v období vánočních svátků, došlo k odesílání objednávek opravdu o několik dnů později. Za vzniklou situaci se velmi omlouváme a snad i přesto jste s objednanými produkty spokojená a i přes informace od Vašeho okolí Vás to od nás neodradilo.

• Ochota, rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a hodnocení. Komunikace, rychlost a důvěra jsou našimi základními stavebními kameny.

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Objednávka byla vyřízena velmi rychle. Takže spokojenost.

Dobrý den, Lukáši,

vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení a zpětné vazby na naši rychlost. Děláme maximum pro to, aby objednávky byly expedovány v co nejkratším čase a Vy si tak mohli své produkty užívat co nejdříve.

Za tým JabkoLevně Kateřina

Byl jsem ze začátku skeptický ale vyplatilo se věřit stránce. Stránka a služby které nabízí jsou super.

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

velmi si vážíme, že i přes Vaše počáteční obavy jste nám důvěřoval/a a obstáli jsme na jedničku. Stojíme si za svými produkty, službami a děláme maximum pro to, abyste byli maximálně spokojeni.

• Nové zboží skladem
    • o 2 500,- vyšší cena
    • Na výdejním místě je moc balíků a velmi málo místa

Pokud jste hladoví a v restauraci vás neobslouží, půjdete do jiné a připlatíte si 7% za stejné jídlo?

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

nové a nerozbalené produkty jsou také našimi hlavními produkty v nabídce. Cenové rozpětí je opravdu různé e-shop od e-shopu a liší se mnohdy především stavy produktů, které tu cenu značně ovlivňují.
    Na původním výdejním místě jsme se postupně již chystali ke stěhování a tak to bohužel nevypadalo přívětivě. Za to se omlouváme, jsme si toho vědomi.

Stojíme si za tím, že na dobré se oplatí počkat a šanci by měl dostat každý.

Za tým JabkoLevně Kateřina

Obchod super, telefon je jako dárek, nedokáži nyní ohodnotit.

Dobrý den, MMA,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a pevně věříme, že obdarovaná/ý je s telefonem spokojen tak jako Vy s naším přístupem.

super jednani naprosta spokojenost

Dobrý den, Oki,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a ocenění našeho jednání. Děláme maximum pro to, abyste vždy byli spokojeni!

Za tým JabkoLevně Kateřina

Možnost zakoupit iphon za výhodnější ceny

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, velmi si toho vážíme. Jabko jde zkrátka pořídit i levně!

• Dostupnost MHD

Super

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se být pro zákazníky maximálně dostupní a to nejen produkty na webu, ale i lokalitou.

• rychlost, kvalita, cena
    • pojištění displeje

Kdybych znal předem podrobnosti pojištění displeje, tak bych je nesjednával.

Dobrý den, Tondo,

děkujeme za pozitivní hodnocení a zároveň i to negativní. Co se týče pojištění displeje telefonů či tabletů, máme u této služby uvedené i pojistné podmínky, které jsou k okamžitému nahlédnutí.

• Telefon jako nový. Bez problému

Dobrý den, Pájo,

děkujeme za pozitivní hodnocení a Vaše doporučení. U každého produktu máme uvedený i detailní popis, abyste okamžitě věděli, co kupujete. A tak jsme rádi, že jsme dostáli svých slov.