• Velká Škoda, ze doprava není zdarma, za ty peníze za jablko.

Vse v pořádku jen doporučuji 100 procentní stav jak ma byt i baterie 100

• 0% odpočet DPH, zboží ve zvláštním režimu - přitom zboží zcela nové! "Jabkolevně" neplatí daně v takové míře, jako by prodejce měl. Bohužel - skulina v zákoně.

• Iphone doručili bez problémů, sklíčko precizně nalepeno, obal k tomu taktéž, ale teda dala bych za obal nižší sumu, není tak kvalitní jak pějí.
    • Stav A… absolutně neodpovídá… když už tak A-, ale ani těmto parametrům, za mě, neodpovídá. Jsem zklamaná z koupi. Foťák poškrábaný, tělo poškrábané, baterie 90%??? Vážně? V nabídce, když jsem objednávala, nebyla nikde možnost výměny baterie za novou, za příplatek, nic, tudíž jsem odvodila, že kapacita má být 100%. Mobil budu nejspíše vracet. Nejsou to tak šílené problémy, ale měli by o těchto škodách informovat kupce, aby věděl do čeho jde…

• Skvělý personál
    • Jeden den jsem objednala a v ten stejný den vyzvedla zboží na prodejně
    • dobré ceny

• Kryt kamer odpadl ani ne po 24h, vyhozené peníze. Bez náhrady finanční..

vše ok

• Krásný kousek z druhé ruky
    • Displej bez škrábanců a mikrovlásečnic - odpovídá popisu
    • Tablet v přepravní krabici zabalený pouze v bublinkové fólii bez nějaké krabičky

Nákup splnil moje očekávání. Tablet byl přesně podle popisu bez škrábanců a mikrovlásečnic na displeji, na šasí sem tam nějaká oděrka, ale nic zásadního a tablet budu mít v obalu, takže to stejně nebude vidět. Jediné, co mě trošku překvapilo po otevření krabice, že byl tablet vložený do krabice pouze omotaný bublinkovou fólií. Fólie sice bylo dost a zamotaný byl opravdu hodně, ale chyběla mi tam nějaká krabička - jako třeba mají k iPhonům. Ale jinak nákup vřele doporučuji.

• Rychlé vyřízení objednávky.

Rychlost objednání.dodani super

Můj nákup iPhone 15 Pro Max byl úžasný – skvělá atmosféra v obchodě, informovaný personál, skvělé ceny a bezproblémový proces nákupu. Vřele doporučuji tento obchod!

• Žádná.
    • Nebyla jsem upozorněna na telefon, který jsem koupila, že NENÍ určen ČR/EU trh, což je dost zásadní věc!!!Operátor mne upozornil, že nemusí být služby stoprocentní a že za to neručí. Vracím, reklamace mi nebyla uznána, nesolidní jednání!!!!!Pokud je vše ok, není problém, ale jak mají něco vracet - nejsou schopni vám vyhovět!!!NEDOPORUČUJI, NENÍ SOLIDNÍ OBCHODNÍK!!!

Rozhodně není solidní obchodník, nedoporučuji, poohlédněte se jinde, najdete lepší ceny a solidnější obchodníky.

Dobrý den paní Knapková,

To, že Váš telefon podporuje pouze e-sim, bylo napsáno u produktu přímo na eshopu. E-sim je podporována všude na světě, včetně všech českých operátorů a nemůže se Vám stát, že by e-sim v Čechách nefungovala. Pokud Vám nějaký pracovník operátora sdělil, že tomu tak není, tak to zkrátka není pravda a pracovník nebyl dobře informován. E-sim, je všeobecně podporována všude na světě a i iPhony z české distribuce mají funkcni e-sim.

Co se týče odstoupení od smlouvy do čtrnácti dní od nákupu, tak to má dle českých zákonů nárok pouze spotřebitel nikoliv firma. Jako firma nemáte nárok na odstoupení od smlouvy.

Mrzí nás, že nás máte za nesolidní firmu, ale v našem postupu jsme nikde nepochybili, produkt byl a stále je na našich stránkách popsán přesně tak, jak Vám přišel včetně informace o tom, že podporuje pouze e-sim. V našem postupu vyřízení odstoupení od smlouvy jsme reagovali na všechny Vaše výzvy instantně a nikde nepochybili. Stejným postupem by se řídil jakýkoliv jiný obchodník dle českých zákonů.

JabkoLevně

• Rychlé jednání a spolehlivost obchodu

Vše v pořadku.

Firma velmi rychle dodá zboží , perfektní komunikace , a boží IPhone

Stav neodpovídá, přišel mi mobil který byl cely poskrabaný, rozhodně neodpovídá kvalitě A/B

Poděl nefungoval foťak

• žádné , nakupuji poprvé

Škoda ,že součástí mobilu není nabíječka.

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu! U každého produktu máme uvedeno, co vše je součástí balení. V případě, že zrovna nabíječka u něj není, je možné si ji u nás také dokoupit.
    Za tým JabkoLevně Kateřina

Vše bylo v pořádku, milá obsluha

Dobrý den, Petro,

děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu na nás samotné. Vážíme si Vás zákazníků a jsme tu vždy pro Vás!
    Za tým JabkoLevně Kateřina