• Dobrá cena zboží
    • Dobrá poloha obchodu
    • Příjemný personál
    • Zboží odpovídá inzerci
    • Zatím nic

Spokojenost s produktem i obchodem.

Dobrý den, Tome,

děkujeme Vám za doporučení a zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste u nás i s našimi produkty spokojen.

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Ochotný, zapomněla jsem zadat slevový kód, napsala jsem jim e-mail a vyřešili jsme to spolu.
    • Rychlé
    • Levné
    • Kvalitní
    • Komunikují rychle jak přes telefon tak i přes e-mail

Dobrý den, Terez,

děkujeme Vám za doporučení a Vaši zpětnou vazbu! Jsme tu vždy pro Vás, naše zákazníky, a děláme maximum proto, abyste byli spokojení.

• Dobrý obchod, dobrá komunikace

Dobrý den, KO,

děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení i našich služeb!

Rychlé dodání ,přesně dle popisu rozumná cena. Syn nadmíru spokojen

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za doporučení a hodnocení! Jsme rádi, že je syn spokojen a splnili jsme tak očekávání.

• Sto procentní spolehlivost

spolehlivost

Dobrý den, Mílo,

děkujeme za důvěru a Vaší zpětnou vazbu. Na nás i naše produkty se rozhodně můžete spolehnout a jsme rádi, že jsme dostáli svých slov!

• Skvělý personal
    • Velice ochotný personal

Dobrý den, Martino,

děkujeme Vám za 100% doporučení a zpětnou vazbu i na nás samotné.

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Využívám již poněkolikáté a vždy jsem spokojený

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme za doporučení a vaši věrnost. Toho si velmi vážíme! Budeme se těšit na případný další nákup u nás.

• stav odpovídá napsanému
    • možnost nalepení skla, další příslušenství
    • velký výběr

Já osobně mohu sdílet pouze pozitivní hodnocení. Celá webová stránka působí velmi pěkně a také intuitivně, takže cokoli najít nebyl problém. Líbí se mi velké množství jak telefonů, tak barev a kapacit. Plusem je pro mě také rovnou zvolení parcelshopu a ne jen zasílání na adresu. Takže vytvoření objednávky Vám zabere opravdu pár minut. Objednávala jsem z obchodu poprvé a při pročítání různých recenzí jsem občas měla smíšené pocity. Objednávala jsem iphone 12 v modré barvě v kategorii A-. Moje obavy byly vcukuletu rozcupovány v momentě, kdy balíček došel. Zboží jsem objednávala v neděli podvečer a už ve středu dopoledne jsem si ho vyzvedávala. Po otevření jsem mobil pečlivě prohlédla a můžu s jistotou říci, že odpovídá přesně tomu, co bylo napsáno. Ano má jednu či dvě vlásečnice a trochu sedřenou barvu kolem foťáku, nicméně na funkci to nemá žádný vliv a žíly mi to nerve. Baterie přišla s kapacitou 88 %, s čímž jsme počítala. Jsem spokojená. Navíc jsem si nechala nalepit ochranné sklo, které je nalepené perfektně. Jakožto studentovi bylo pro mě podstatné, co nejvíce ušetřit a zároveň dostat kvalitní kus, což tento obchod naprosto splňuje. Proto můžu obchod jedině doporučit. Za mě palec nahoru a nezbývá říci nic jiného než jen jedno velké děkuji.

Dobrý den, Zdeno,

děkujeme za vaše doporučení a především váš čas, který jste vynaložila na zhodnocení našich produktů a služeb. Velmi si ceníme takto upřímné recenze, kde jste popsala celou zkušenosti s námi. Jsme velice rádi, že i přes vaše smíšené pocity z počátku jste se rozhodla to s námi zkusit. Platí u nás pravidlo: co je psáno, to je dáno! Objednávky expedujeme v co nejkratším možném čase. A mile rádi skla již při objednávce nalepíme, abyste se po převzetí ihned mohli těšit ze svého nového Jabka.

Ještě jednou obrovské díky a budeme se těšit na případný další nákup u nás!
    Za celý tým JabkoLevně srdečně zdraví Kateřina

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Pořád vás otravuje nápis doprava zdarma, ale pokud již máte jednu slevu, tak to není pravda

Dobrý den, Aleši,

děkujeme Vám za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení našich produktů. Slevový kód, tak jako všeobecně, v objednávce lze uplatnit pouze jeden.

• levné ceny
    • dobrý stav
    • záruka

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení našich produktů i služeb. Budeme se těšit na případný další nákup u nás v Jabku!

Za tým JabkoLevně Kateřina

Jsem spokojená, příjemná a vstřícná obsluha, zboží v odpovídajícím stavu.

Dobrý den, Luvon,

děkujeme za doporučení a hodnocení našich služeb. Kdykoliv Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem!

• rychlé vyřízení

Dobrý den, Krty1,

děkujeme Vám za plné doporučení a hodnocení našich služeb!

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Škrábance na telefonu byly větší než bylo psáno

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám, i přes zmíněné komplikace, za plné doporučení. V případě, že byste nebyl/a spokojen, určitě nás prosím informujte a situaci společně vyřešíme.

• kondice baterie 100%
    • ve stavu v jakém má být

Dobrý den, Nikol,

děkujeme Vám za plné doporučení a pozitivní hodnocení na naše produkty. Jsme rádi, že jsme dostáli svých slov: vždy Vám rádi poradíme, a co u produktů máme psáno, je také dáno!

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Objednal jsem i s nalepení ochranného skla
    • Zaplaceno prevodem
    • Přišel skvělý kus

Dobrý den, Mirku,

děkujeme Vám za Vaši důvěru a pozitivní hodnocení. Těší nás, že jsme dostáli svých slov a byl jste s nákupem u nás spokojen!

Spokojenost,rychlost dodání .Perfektní stav telefonu .Doporučuji

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme Vám za Vaše doporučení a pozitivní hodnocení našich produktů i služeb. Děláme maximum, aby Vaše objednávky byly vyřízeny co nejdříve. Budeme se těšit na případný další nákup u nás v Jabku!

• Rychlost, komunikace, cena

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení našich produktů a nás samotných! Děláme maximum, aby Vaše objednávky byly vyřízeny co nejdříve a rádi Vám případně poradíme.

Za tým JabkoLevně Kateřina

• Velký výběr zboží za dostupné ceny
    • Velmi ochotný vstřícný personál. Pan Patrik s kolegy rychle opravil mou chybu v objednávce a to i doslova pár vteřin před koncem pracovní doby.
    • rychlé dodání, druhý den bylo zboží u dopravce

Vše 100%, příště budu hledat zase zde

Dobrý den, Jitko,

moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu jak na náš obchod, tak nás samotné. Jsme lidé a občas se nějaká ta chybka stane a od toho tu jsme, abychom Vám vždy poradili a je jedno, že zbývá pár minut do konce pracovní doby. Jsme tu zkrátka pro Vás, naše zákazníky a my si Vás vážíme. Budeme se těšit na příště u nás v Jabku!

• Cena neodpovídá
    • Nejsou plátci DPH

Reakce obchodu JabkoLevně.cz

na webu máme uvedeny veškeré informace ohledně DPH u produktů, vždy v detailu produktu. U telefonů je to 0% jelikož zde platí zvláštní režim podle §90 o DPH, kdy DPH nelze odečíst.
    Plátci DPH naše společnost ovšem je.