• Objednané krmivo bylo skladem, doručeno po 12dnech, takže jsem musela v mezicase zakoupit jinde.

• Přehledné web stránky
    • Dopravce. Naprosto otřesný

Už si v obchodě nikdy nic neobjednám, zvolila jsem jako dopravce PPL. Zboží došlo více než po týdnu. Dopravce byl zboží dvakrát doručovat, údajně. Prý jsem nebyla doma. Ani se neobtěžoval mě informovat o doručování zásilky. Žádný telefonát, sms, nic. Kdyby nepsala do obchodu, kde je mé zboží, ani bych nevěděla, že leží v depu a už tu prý někdo byl ho doručit! Všechno se neskutečně táhlo, řidič je ještě tak drzý lhář, že internetovému obchodu řekl, že se mnou mluvil, že jsem určovala nesplnitelné časy doručení. Naprosto otřesný obchod. Už nikdy více!

Krásný den,
    velice mne mrzí Vaše zkušenost s dopravcem PPL. Od nás odešel balíček ještě v den objednání, samotné PPL nás o nedoručení bohužel ani neinformovalo. Velice se omlouvám za tyto komplikace a jak jsem Vám již psala v e-mailu, ráda Vám nabídnu slevu na příští nákup, jako omluvu za tyto nepříjemnosti.

Přeji klidný den a jsem s pozdravem za izviratka.cz
    Ing.Martina Pospíšilová

• Slabina je, že zboží stále nedošlo...

Reakce obchodu izviratka.cz

Dobrý den, velice se omlouvám za dlouhou dodací dobu u kožených obojků. Objednala jsem je ihned, jak jste mi potvrdila, že si na ně počkáte. Zítra se pokusím zjistit přesný termín dodání na naši prodejnu a budu Vás obratem informovat.

Martina Pospíšilová

Po telefoním dotazu na mou obědnávku mi bylo sděleno že mi zavolaj a už se nikdo neozval.Když jsem se tam snažil opakovaně ovolat tak už mi nikdo nebral telefon.Po mé zkušenoti bych tento obchod vůbec nikomu nedoporučil!!!!!!!

Reakce obchodu izviratka.cz

Dobrý den, velice se omlouvám za vzniklou situaci. Snad jsem Vám po telefonickém rozhovoru vše objasnila.

Ing. Martina Pospíšilová

• DLOUHÁ DODACÍ DOBA

Tento obchod bych nedoporučila svým známým, protože nabízí to co nemají na skladě a pak člověk čeká měsíc a zboží stále nikde.

Reakce obchodu izviratka.cz

Dobrý den, velice mne mrzí, že se Vaše objednávka takto protáhla. Kovové náhubky ve velikosti Německé Dogy jsou na objednávku a někdy se na ně proto čeká déle. Nemáte u nich uvedeno, že jsou skladem. Zboží Vám vyexpeduji ihned, jak nám náhubek dorazí (věřím, že to bude již během pár dní). Pokud by byl jakýkoliv problém, prosím kontaktujte mne a situaci vyřešíme.

Ing. Martina Pospíšilová
    [email protected]

• nevím
    • nedodají zboží

je to na prd
    nulová komunikace
    žádné zboží

Reakce obchodu izviratka.cz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o zaslání informací ohledně Vaší objednávky a kontaktu na Vás na náš e-mail. Pokusím se obratem situaci vyřešit. Posledních 14 dní řešíme technický problém - obávám se, že proto došlo k těmto zmatkům. Velice se Vám tímto omlouvám za vzniklou situaci.

Za izviratka.cz
    [email protected]

• nemá online skladové zásoby

Pěkný den,

on-line sklad zatím opravdu bohužel nemáme. Do budoucna je však plánován. Omlouvám se Vám za komplikace s Vaší objednávkou. Pamlsky byly objednány a nedorazily. Místo Proline Boxby tu máme teď pamlsky nové, které jsou složením identické. Jsou od výrobce GRAND VITAL a právě je zařazujeme do prodeje. Skladem jsou v dostatečném zboží.

Martina Pospíšilová

Vlastně nemohu hodnotit s ohledem na to, že toto byl můj první nákup ve Vašem obchodě. Dosud se bohužel neuskutečnil a inzerovaná dodací lhůta nebyla dodržena. První informace o stavu objednávky mi byla poskytnuta teprve po 8 dnech od potvrzení přijetí objednávky a zatím se nic neděje. Budu doufat, že mnou objednané zboží dorazí v co nejkratším termínu a že se zlepší komunikace z Vaší strany. Prozatím bych tedy Váš obchod nikomu nedoporučila.

Pěkný den,

dvířka Vám v pondělí 28.listopadu odesíláme. Velice se omlouvám za delší dodací dobu. Dvířka nebyla skladem u našeho dodavatele. Pokoušela jsem se Vás kontaktovat na uvedené telefonní číslo den po uskutečnění Vaší objednávky. Pak jsem posílala zmíněný e-mail.

V úterý Vám tedy budou dvířka doručována. Snad je tak vše v pořádku. Ještě jednou se omlouvám za komplikace.

• PO DESETI DNECH ANI NENAPÍŠÍ JAK TO S OBJEDNÁVKOU VYPADÁ

Pěkný den,

velice se omlouváme za způsobené komplikace. POkoušela jsem se Vám volat na uvedený telefon, ale dvakrát jsem se nedovolala. Dvířka nebyla skladem u dodavatele. Dorazí nám v úterý 25.října a budou Vám ihned expedována. V případě, že o zboží již nemáte zájem, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem za izviratka.cz

• Dlouhá dodací lhůta

• dlouhé dodací doby dodání zboží

Pěkný den,

dle sledovacího programu pošty máte balíček se zbožím od 12.ledna uložen na Vaší poště. 11.ledna Vám byl odeslán informační e-mail o odeslání zásilky a číslem balíčku na e-mail. V případě jakýchkoliv dalších problémů nás prosím kontaktujte, vynasnažíme se pomoct :)

Martina Pospíšilová :)

Objednal jsem si batoh v jiné barevné kombinaci a poslali mě bez upozornění jinou barvu.

Reakce obchodu izviratka.cz

u nás jste batůžek pro pejska objednával, ale měl jste v poznámce, že musí být celý černý. Ihned jsme Vás kontaktovali, že je skladem pouze červeno-černý a na základě této informace jste se rozhodl objednávku stornovat.

Pravděpodobně zde tedy došlo k nedorozumění a jedná se o jiný obchůdek.

Martina Pospíšilová

• Bylo mi líto, že se tento obchod z mého pohledu zařadil mezi takové, které na stránkách nabízejí zboží, které nemají k dispozici. Komunikace byla ale posléze rychlá, kdy mě zaměstnanec informoval o nedostupnosti zboží. Stejně pak nechápu, proč ho na stránkách stále mají k dispozici "skladem".

Reakce obchodu izviratka.cz

omlouváme se za nepříjemnosti. Pravděpodobně se jedná o zboží Hurtta, které nám dorazí bohužel opravdu až lednu. Zboží, které jste objednali, jsme bohužel ještě nestihli přeznačit jako nedostupné (případné zájemce ihned kontaktujeme). Tímto se Vám velice omlouváme za komplikace a doufáme, že jste již pro Vašeho pejska obleček někde sehnali.

• Délka dodání.

Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu izviratka.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, mohli byste nás prosím kontaktovat na náš e-amil [email protected] ohledně toho, co jste objednávali?

Velice Vám děkujeme za spolupráci.

Tým izviratka.cz