• Dlouha doba dodani zbozi

• Rozumná cena, možnost os. vyzvednutí u Prahy.

• Mají rovné akustické panely za rozumné
    • Nevím

Spokojenost,koupil jsem si u nich akustické hladké panely a nemají chybu. Ozvěna je pryč.

• Cena , kvalita

Vše O.K.

• ochota!

Hledal jsem řešení pro odhlučnění odpadní roury (stoupačky) za sádrokartonovou zástěnou v bytě. Každé spláchnutí sousedů nad námi bylo opravdu hodně slyšet. V Izoshop jsem našel materiál, který by měl odhlučnění zajistit. Majitel byl velmi ochotný vše do podrobna po telefonu vysvětlit. Ujistil jsem se, že můj původní výběr byl správný (kombinace Mappysil CR 400, Mappysil CR 404). Byl i velmi vstřícný, co se týká dopravy. Byli jsme trochu tlačení termínem dalších prací při rekonstrukci a bylo třeba mít izolační materiál co nejdříve. Materiál nám nakonec přivezl osobně spolumajitel obchodu druhý den od objednávky. Po odhlučnění stoupačky už nemáme problém. Splachování sousedů je slyšet tak málo, že ho nejsem schopný odlišit od zvuků z ulice (přejezd aut) při zavřených oknech. Se zakoupeným materiálem i s prodejcem jsem maximálně spokojen.

Vstřícnost, komunikativnost, ochota jednání, solidnost, prostě si nemohu na nic stěžovat