• nakoupil v obchodě Izoshop.cz před 10 měsíci

• ochota!
  • nakoupil v obchodě Izoshop.cz před 1 rokem

Hledal jsem řešení pro odhlučnění odpadní roury (stoupačky) za sádrokartonovou zástěnou v bytě. Každé spláchnutí sousedů nad námi bylo opravdu hodně slyšet. V Izoshop jsem našel materiál, který by měl odhlučnění zajistit. Majitel byl velmi ochotný vše do podrobna po telefonu vysvětlit. Ujistil jsem se, že můj původní výběr byl správný (kombinace Mappysil CR 400, Mappysil CR 404). Byl i velmi vstřícný, co se týká dopravy. Byli jsme trochu tlačení termínem dalších prací při rekonstrukci a bylo třeba mít izolační materiál co nejdříve. Materiál nám nakonec přivezl osobně spolumajitel obchodu druhý den od objednávky. Po odhlučnění stoupačky už nemáme problém. Splachování sousedů je slyšet tak málo, že ho nejsem schopný odlišit od zvuků z ulice (přejezd aut) při zavřených oknech. Se zakoupeným materiálem i s prodejcem jsem maximálně spokojen.

• nakoupil v obchodě Izoshop.cz před 1 rokem

Vstřícnost, komunikativnost, ochota jednání, solidnost, prostě si nemohu na nic stěžovat