špatně popsané zboží na internetu. Zmatky v různých stavebninách Izomat

Děkujeme za hodnocení.
    Nejedná se o zmatky, ale pouze jen o 2 různé druhy cementu.
    cement 42,5 který Vám nabídli v Úvalech má o značení R - rychlo tvrdnoucí, proto je o něco dražší než ten, který jste původně poptával 42,5 N a nakonec odebíral na pobočce v Hrnčířích.

IZOMAT stavebniny

Nikdo se zatim neobtěžoval reagovat na poptávku zboží, ani po urgenci.

neochota obchodní zástupkyně, po 14-ti dnech stále nemám cenovou nabídku, arogance ze strany prodávajících mě odradila a nákup jsem uskutečnil v Pro Doma stavebninách

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

Vaší poptávku jsme obdrželi 29.1. následně 31.1. Vám byli odeslány variantně 2 nabídky. Komunikace směrem k Vám z naší strany probíhala v pořádku, snažili jsme se Vám maximálně vyjít vstříc.
    V případě jakýchkoliv dotazů/ informací nás můžete kontaktovat na tel.: 272 690 388 nebo e-mailu:[email protected]

Nabízejí co nemají!!!!!!!

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

velice se Vám omlouváme za chybu vzniklou špatným popisem u daného produktu na našem e-shopu. Tato
    neobvyklá situace nás moc mrzí. Doufáme, že Vás budeme moci opět přivítat a věříme, že Vaše příští zkušenost s námi bude lepší.

IZOMAT stavebniny

Čekal jsem pred obchodem jak pica 15 minut a nakonec mi řekli ze zboží nemají a přitom jsem dělal objednávku den pred a zboží bylo skladem namístě mi řekli ze zboží skladem není a ještě mě nechali čekat ale jinak skvělý obchod doporučuji unihobby nebo ProDoma naproti

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

za vzniklou situaci se Vám velice omlouváme. Podle informací od kolegů jste si objednávku vyzvedával ještě před jejím potvrzením k odběru, kolegové tedy ani nestihli před Vaším příchodem fyzicky překontrolovat skutečný stav. Bohužel se zrovna jednalo o poslední kus.
    Doporučujeme vždy vyčkat na potvrzení, že je již objednávka připravena k vyzvednutí.

IZOMAT stavebniny

Zboží nebylo skladem a termín dodání byl uváděn týden. Takto se mnou i komunikovala zástupkyně dodavatele. Když jsem se po deseti dnech e-mailem ptal, jak to s dodávkou vypadá, tak obchod již vůbec nereagoval. Nakoupil jsem tedy jinde.

Zboží jsem si řádně zarezervoval. Obdržel jsem potvrzovací email. Byl jsem před odjezdem pro zboží telefonicky informován že zboží měl někdo "zamluvený" a že pro mě řádně objednané zboží nemají k dispozici. Že bude za 5 dní. Takhle by se prodejce neměl chovat. Přijde si nějaký známý a neakceptují rezervaci.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Velice nás mrzí, že chvíli před potvrzením Vaší objednávky proběhla rezervace na pobočce a ze systému se na e-shop nestihly propsat skladové zásoby. Nejedná se o standardní situaci, tento souběh událostí je výjimečný a ještě jednou se moc omlouváme. Zboží jsme Vám neprodleně po zjištění ihned v pátek objednali a v úterý bylo připraveno k vyzvednutí. Udělali jsme maximum pro to, abychom pro Vás objednané zboží sehnali co nejdříve v nejkratším možném termínu.
    Věříme, že příští zkušenost s námi bude lepší.

Aneta
    IZOMAT stavebniny

• Přišla mi zpráva o tom, že zarezervované zboží je na pobočce připraveno k výdeji. Když jsme dojeli na pobočku, zboží, které mělo být zarezervované a připravené k výdeji, vůbec na pobočce neměli. Na webu jej přitom pořád bylo možné rezervovat.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení a sdílení zpětné vazby. Jednalo se o poslední kusy, které bohužel nebyly fyzicky skladem, na pobočce měli tuto skutečnost překontrolovat až po té Vám objednávku potvrdit. Byla to neobvyklá situace, za kterou se Vám velice omlouváme.
    Věříme, že příští zkušenost s námi bude lepší.

IZOMAT stavebniny

Těžko hodnotit věc když jí obchod nedodal za 10 dnů.

Objednáno zboží na eshopu, druhý den email. Objednané zboží neprodáváme. Nabídnuta náhrada úplně z jiné kategorie zboží.
    Nedoporučuji.

• Objednávka byla přijata ale jinak žádná komunikace ani odpověď na průběžný dotaz jak to vypadá s dodáním zboží. Jedná se o stříšky na plot.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

velice se Vám omlouváme za pozdní reakci na Vaší poptávku. Nyní by mělo být již vše v pořádku. Kolegové pracují na jejím vyřízení.

IZOMAT stavebniny

• Záloha uhrazena, zboží nikde, komunikace žádná.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

Vaše platba byla teprve včera u nás připsána, zboží je od té doby objednané a čekáme na jeho naskladnění.

• 9 dní bez reakce na objednávku

• Po týdnu objednávka nevyřízena.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

platba zálohové faktury byla připsána minulý týden, zboží Vám bylo objednáno o tomto kroku jste byl, minulý týden v pátek informován kolegyní z pobočky Mělník, nyní čekáme na naskladnění, očekávají naskladnění do 2 pracovních dnů.

IZOMAT stavebniny

Je horko a dusno k padnutí, skrz otevřené okno prodejny v Plzni se zeptáte zaměstnance, kde je výdej zboží. Odkáže vás na zelenou část rozpálené betonové plochy nádvoří prodejny bez jakéhokoliv stínu. Jdete se tedy zchladit do haly prodejny. Tam není žádný zákazník, ale sedí tam 4 zaměstnanci Izomatu. Nikdo si vás nevšímá. Ozvete se a jste zase odkázán na zelenou plochu. Tam se vám podaří odchytit skladníka, ale ten vás zase pošle zpět do haly prodejny kvůli vyřízení administrativy a nakonec je vaše objednávka vydána tam.
    Závěr: Absolutní nezájem zaměstnanců Izomatu o zákazníka a ještě, aby vám zboží vůbec objednali, tak ho musíte dopředu nejlépe ihned uhradit. Proto nepatrně levnější cena nestojí za takovýto zážitek. Izomat rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

výdej objednávky objednané přes e-shop probíhá tak, že na prodejně nahlásíte č. objednávky popřípadě jméno. Po té Vám je zboží vydáno buď z prodejny, nebo jste následně odeslán na sklad. Nikoliv, že budete obsloužen z auta. Při vyřízení Vaší objednávky probíhalo vše v pořádku, personál byl milý, ochotný a snažil se vyhovět. Pokud se jedná o zboží, které skladem není a je na objednávku požadujeme platbu předem. Počasí bohužel ovlivnit neumíme.
    Děkujeme

IZOMAT stavebniny

Striktně odmítli dodat bez návrhu na řešení. Chápu, že jsem objednala velmi malý díl, ale čekala jsem návrh, že se pokusí a pokud bych počkala, přidají k větší objednávce.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace. Kolega Vás bude obratem kontaktovat a Vámi poptávané zboží bude obratem dodáno. Pokud Vám mohu s čímkoli další jsem Vám k dispozici na tel.: 720821912 nebo emailu: [email protected]

Aneta
    IZOMAT stavebniny

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Dobry den, zadal jsem poptávku dne 11.7. a zatím mne nikdo o stavu neinformoval. Dnes jsem se pokoušel do stavebnin dovolat, ale bez úspěchu.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

děkujeme za hodnocení a sdílení zpětné vazby. Omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou.

IZOMAT stavebniny

• pouze potvrzení přijetí objednávky a tím aktivita skončila.

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

děkujeme za hodnocení a sdílení zpětné vazby.
    Omlouváme se za neodezvu na Vaší objednávku.

IZOMAT stavebniny

Už je to týden, co jsem poptával zboží a nikdo se mi ještě neozval

Reakce obchodu IZOMAT stavebniny s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se Vám omlouváme za zpoždění vyřízení Vaší objednávky. V případě, že Vám mohu s čímkoli dalším pomoci, jsem Vám k dispozici na tel. 720 044 547 nebo e-mailu [email protected].

Tomáš