• Zpoplatněna platba do zahraničí.
    • Další částka 220 Kč

Reakce obchodu iZerex

Vážený zákazníku.

Děkujeme za Váš podnět. Jelikož nám na našich zákaznících skutečně záleží, tuto informaci jsme ihned zpracovali a na řešení daného problému souvisejícího s poplatky při převodu jsme začali podnikat kroky k okamžitému odstranění. Jako kompenzaci Vám nabízíme odečtení částky 220Kč z hodnoty Vaší nejbližší objednávky v našem internetovém obchodě izerex.cz.

Pokud se rozhodnete tuto SLEVU využít prosím neváhejte nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím našeho call centra na čísle 800 022 656.

Věříme, že díky našim produktům získáte více kvalitně stráveného času s těmi, na kterých Vám záleží, a naší značce zůstanete věrný i nadále.

S pozdravem,
    Michaela ze ZEREXU - zdraví nás sbližuje.

• RYCHLOST

• S obchodem jsem spokojená

• Objednávám si produkty už několik let,zboží vždy došlo v pořádku, co se počtu i vybraného druhu zboží týká, vždy bez chyby.
    • Trochu matoucí slevová akce s heslem MAILSUB,lze použít jen jednou ročně,ale přijde po každé objednávce.

Mohu doporučit.

Všechno ok

Objednavka byla vyřízena velmi rychle děkuji

• Kvalita

• Velice špatný
    • Nedoporučuji tento obchod, zklamání, obratem jsem poslal vytýkaci email a žádná odpověď. Objednal jsem si u vás 5 ks zinku po 25 mg, zaplatil jsem v balikovne v HK 1.080 kc a bylo to malé dopisní psaničko, pošta bez hranic, kam se vešel 1 ks zinku. Měli by jste si tam udělat pořádek při balení OBJEDNÁVEK. S POZDRAVEM DEJDAR

Nedoporučuji, místo 5 ks zinku, které jsem zaplatil, poslali jen 1 ks.

Reakce obchodu iZerex

Dobrý den přejeme pan Dejdar.

Nedorozumění, které nastalo v objednávce, jsme obratem vyřešili opětovným zasláním balíku s doplněným chybějícím zbožím. Do balíčku jsme přibalili i dárek jako omluvu za vzniklé nepříjemnosti, které nastaly z důvodu chyby v našem systému. Věříme, že si již plně užíváte naše produkty, stejně tak pevné zdraví a kvalitní čas se svými blízkými. Také doufáme, že jste s našimi produkty natolik spokojeni, že se do našeho obchodu vrátíte.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,
    Michaela, Zerex - zdraví nás sbližuje

• Rychlost doručení
    • Kvalita produktů
    • Diskrétní balení!

Na e-shopu jsem nakupoval již třikrát a pokaždé jsem byl spokojen. Balíček přišel do pár dnů v diskrétním balení. Ale to hlavní - produkty opravdu fungovaly. Nejedná se o žádné placeba jako znáte z reklam. Doporučuji.

• rychlost dodání

• Naprosto všechno v pořádku

• Vše bylo ok

Rychle dodání zboží

• Rychlé dodání zboží.

• Naprosto všechno v pořádku.

• Dodání do 2 pracovních dnů
    • Dárek