2.5.2024 jsem zaplatil 5039,- K. Doposud na zboží (nebo vrácení peněz) marně čekám. Veškerou korespondenci zítra odesílám policii ČR a ČOI.

Dosud mi zaplacené zboží nebylo doručeno, nikdo nereaguje ani na telefon a ani na email.

Na eshopu byla doba dodání 10 dní, z důvodu stěhování. Po 13. dnech jsem napsala email s dotazem, jak to vypadá s mou objednávkou, na který mi nikdo neodpověděl.
    Po dalším týdnu mi přišla z práva, že má objednávka byla stornována, důvodem údajně byla vzájená dohoda, nebo neuhrazení objednávky při platbě předem. Já měla platbu na dobírku.
    Dnes jsem se snažila do obchodu již 2x dovolat, ale telefon bohužel nikdo nezvedá.
    Takže děkuji, ale eshop iVčelařství už opravdu nikdy!!!!

• Prachsprostí zloději! doporučuji se tomuto e-shopu obloukem vyhnout. (ve zkratce řečeno - vyberou peníze, zboží už nejspíše neuvidím)

Jsem mezi mnoha kupujícími, kterým obchod nedodal zboží a nereaguje na emaily a nezvedá telefony. Budu proti obchodu postupovat již právnímy kroky. V žádném případě nedoporučuji.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • nekomunikují

Obchod má zajímavý a široký sortiment, ale pokud se s ním chcete domluvit na něčem co nedovoluje e-shopová aplikace tak to nelze. Nereagují na poznámky k objednávce, na e-maily, neberou telefony. Zkusil jsem napsat sms a uvidím jestli zareagují alespoň na to. Člověk začíná mít pochybnost zda vůbec existují? :-(

• Uz mesic se snazim vyzvednout dve zaplacene objednavky, obchod nereaguje na telefon ani email, nahlasila jsem na policii. Uprostred vcelarske sezony mi toto prijde jako podpasovka:(

• Obchod nekomunikuje. Objednavka ze 17.4 zatim nedorazila. Platba predem. Na emailovy dotaz co je s objednavkou nereaguji :-(

• Doba dodání

Zásilka po 16 dní od objednání pořad nedorazila. Obchod nereaguje na email.

• Obchod oznámil problém s expedicí a nevím proč potom posílá takový dotazník. Pokud dotazník posílá nějaká nezávislá firma, pak se obchodu omlouvám

výdej zboží na výdejně ve Žďáru nad Sázavou nefunguje. Na výdejně dlouhodobě nikdo není. Na tel. číslo uvedené na dveřích se nelze již několik dnů dovolat, na SMS obchod nereaguje.

bez chyby

• Široký sortiment
    • Hezký eshop
    • Popis výrobků

(Ne)komunikace se zákazníkem

• velmi rychlé dodání(druhý den)

• Rychlost, cena

Vše v pořádku, objednávka byla po tel. dohodě rozšířena a odeslána den po objednání. Děkujeme

Rychlé jednání

pohotová komunikace, rychlé vyřízení, dodržení termínů

• super
  • Děkuji super.