• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží je 14 dní zaplaceno a ještě nedorazilo

Reakce obchodu iUmeni.cz

Mrzí nás, že je paní zákaznice nespokojena, ale o pozdějším termínu kvůli doplnění titulu od nakladatele byla informována okamžitě a zboží je dle informací od dopravce již doručeno na výdejní místo, 10 pracovní den od objednávky, tedy 14tý den je již prakticky k vyzvednutí.
    Knihy skladem odesíláme neprodleně, ale pokud je nutné je doobjednat, drobné zdržení nastat samozřejmě může. I přesto se za toto zdržení omlouváme.

V nabídce je produkt co nemají a nemohou sehnat . Zrušil jsem celou objednávku a investoval zbytečný čas do vytvoření objednávky .

Reakce obchodu iUmeni.cz

Vážený zákazníku, Vaše nespokojenost nás mrzí, občas se zkrátka stane, že kniha je vyprodaná, zvláště když je vydaná před 10 lety, jako ta pro Vás. Při každé objednávce uděláme vše pro to, aby jsme i hůře dostupnou knihu získali a pokud se tak náhodou nestane, jako ve Vašem případě, pošleme zákazníkovi odkaz na náhradní zdroj, abychom mu jeho ztrátu s objednávkou u nás částečně vynahradili. Tak se stalo i u Vaší objednávky. Není to sice 100% služba, ale 20% si myslím nezasloužíme. Ale je potřeba mít i nespokojené zákazníky, abychom se mohli do příště ještě více snažit. Děkujeme.

již podruhé zaslán dotazník o spokojenosti s nákupem a kniha zatím nedodána

Vážený zákazníku,
    Vaše nespokojenost nás mrzí, nicméně dostupnost - dotisk knihy byla v detailu knihy uvedena a o expedici jsme Vás průběžně informovali. Kniha je již momentálně skladem a budeme ji odesílat.
    Bohužel Heureka nebere v úvahu variantu, že zboží/ kniha bude skladem až za delší čas a dotazníky spokojenosti rozesílá již 10 den od objednávky. Tuto skutečnost ovlivnit nelze.
    Nicméně za nepříjemnost se omlouváme.

objednal jsem si z aktuální nabídky a ukázalo se ,že vůbec aktuální není. Což mně dost zklamalo.

Reakce obchodu iUmeni.cz

Mrzí nás negativní recenze, a zákazník má na ni samozřejmě plné právo. Jen na uvedení na pravou míru uvádíme, že šlo o titul Rychlé šípy - komiks, který se vyprodal během sobotního dopoledne po uvedení reportáže během několika málo hodin a informaci o dotisku jsme uveřejnili ihned po zjištění ten samý den. Titul bude cca za 6 týdnů opět v prodeji.

• Objednané zboží bylo dodáno na neexistující adresu

Už si zde nic neobjednám !

Reakce obchodu iUmeni.cz

Toto hodnocení nás velmi mrzí a pokud jsme způsobili zákazníkovi jakoukoli újmu, tak se omlouváme.

Došlo bohužel naší chybou k záměně jména v adrese doručení se jménem objednatele. Bohužel jsme se zákazníkovi nedovolali, abychom chybné zaslání zkonzultovali ihned po odeslání a nedaří se nám s ním spojit stále mailem ani telefonicky.

Přičemž dle dopravce, zásilka byla normálně doručena, převzata a dobírka zaplacena cca týden po odeslání...

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zboží bohužel dorazilo na moji adresu, přestože jsem chtěl doručit na úplně jiné místo. Naštěstí byl syn doma a vše vyřešil, ale byla to náhoda, měl být týden pryč.

Reakce obchodu iUmeni.cz

Za tuto chybu se omlouváme. Ano, byla zadána u dopravce adresa zákazníka místo výdejního místa, ale doručení šlo velmi snadno on-line změnit zpět na výdejní místo. Zavrhnout kvůli tomu celý obchod je velmi přísné, ale příště se vynasnažíme aby se to již nestalo.

Knižka byla nabízena se statusem "na skladě". Po objednání a úhradě přišla info, že na skladě není, ale je na cestě od dodavatele.... uběhly více než 2 týdny... knížka nikde, informace ze strany obchodu o zpoždění atp. nikde. Po mém dotazu na termín doručení, přišla odpověď, že knížka je na cestě od dodavatele, jak dorazí na sklad, hned mi ji pošlou.

Reakce obchodu iUmeni.cz

Kniha byla objednána v týdnu naší dovolené, která byla řádně označena na webu i v objednávce. Dostupnost knihy byla do týdne, nikoli skladem. Dodání se bohužel opozdilo i díky zpoždění dodání od nakladatele, o čemž jsme zákazníka informovali. Navíc do dnešního dne nebyla objednávka uhrazena. I přesto odesíláme knihu 9tý pracovní den den od jejího vytvoření. Nespokojenost zákazníka nás každopádně i tak mrzí. Jana Chládková, iUmeni.cz