• truhlík je vyrobený velmi precizně a pečlivě. Je to opravdu krásná práce!
    děkuji

Dobrá komunikace a opakovaná pozitivní zkušenost
    Mohu doporučit
    Na mé přání drobné úpravy zakázky -> bez problému vyhověno

• levné a rychlé

Skvělá komunikace s obchodem,vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu iTRUHLÍK

Děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si ho Vážíme a máme radost :) S přáním hezkých letních dnů, Renata Franková .

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia
    • Žiadna

Modřínové truhlíky jsem si pořídila opakovaně. Je to krásná řemeslná práce. Rychlé dodání a ochota firmy.

Reakce obchodu iTRUHLÍK

Děkujeme Vám paní Jano za Váš opakovaný nákup a recenzi. Těší nás, že jste s našimi dřevěnými truhlíky spokojená i po letech. Přejeme ať Vám přináší radost i nadále a budeme se těšit na Vaši případnou další návštěvu v našem e-shopu :) Krásný jarní čas přejí Frankovi.

• Příjemné jednání. Ochota upravit objednávku dle telefonické domluvy. Fantastická zkušenost. Vřele doporučuji.

Jsem maximálně spokojená, rychlost vyřízení objednávky. Určitě v případě potřeby budu zde i dále objednávat.

Reakce obchodu iTRUHLÍK

Děkujeme paní Vlasto za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste byla u nás spokojená a budeme se těšit na Vaši další návštěvu popř. nákup v našem e-shopu itruhlik.cz. S přáním hezkých dnů, Renata Franková (Květináče Frank).

• Rychlé dodání.

• Dobrá komunikace a rychlost dodání produktu.

Naprosto perfektní komunikace ze strany obchodu. Poptávala jsem truhlíky v barvě, která nebyla momentálně skladem, pan Frank ihned poslal informaci o tom, kdy by mohl truhlíky vyrobit a dodat. Termín byl dodržen, truhlíky zaslány dle dohody. Bohužel jeden truhlík dopravce lehce poničil, takže jsem posílala foto panu Frankovi, který slíbil vyrobit truhlík nový a ten poničený na své náklady odvézt zpět. Vše splněno, celou dobu perfektní komunikace a opravdu velké díky za skvělé řešení reklamace (že jsem nebyla odbyta slevou a návodem, jak si truhlík opravit), spousta obchodů by se od vás mohla učit. Nákup v tomto obchodě vřele doporučuji, s truhlíky jsem nadmíru spokojená - kvalitní a poctivá práce. A oceňuji velmi podrobné popisky k truhlíkům, fotky zboží, které odpovídají realitě, i díky nim jsem si vybrala právě tento obchod a dobře jsem udělala.

super obchod, skvělé ceny a rychlé dodání

Kyticka,kterou jsem si objednala,je nadherna,byla peclive zabalena a v poradku dorazila.Velmi mila komunikace s pi.Frankovou.Obchod vrele doporucuji a urcite zde v budoucnu jeste nakoupim!

• rychlost jednání, jak reakce na objednávku, tak doručení

• Velmi pěkně uvázané kytičky sušených květů a travin.
    • Solidní ceny.
    • O žádné nevím.

Dlouho jsem hledala firmu, která by nabízela sušené květiny, uvázané do kytic. Ani jsem nevěřila, že kytičky, budou tak pěkné, jako na fotografijích a za tak solidní ceny. Balíček od firmy truhlík nám udělal opravdu radost, bylo to krásné překvapení. Kytičky byly moc pěkně zabalené, vůbec nebyly polámané. Bylo vidět, že je vytvořil někdo s velkým vkusem.

• Krásný materiál, maximální spokojenost
    • Dráha doprava

Nádherná sušená kytice, rychlost doručení a skvělá domluva. Určitě to nebyla poslední objednávka!

Rychlost dodání,ochota. A ta kytice? Naprosto dokonalá a ke všemu voňavá!

• ochota,rychlost,

Kvalitní práce, výborná komunikace