• nejnižší cena

Nákup proběhl v pořádku

• SLUŠNÉ JEDNÁNÍ

• rychlost, přehlednost
    • nezaznamenal jsem

doporučuji a ze všech nejlepší cena !

• Vstřícné jednání, zajímavá cena a velmi rychlé dodání.
    • Žádné slabiny jsem neobjevil.

Obchod jsem si vybral jako jeden ze tří, který trenažér Concept2 nabízel. Již při komunikaci po telefonu bylo jasné, že tento obchod má opravdu o zákazníka zájem. Nabídl mi nakonec nejlepší služby vč. dobré ceny a doručení do druhého dne navíc v sobotu - a bez příplatku. Doručení realizovali vlastní dopravou, tedy žádný polointeligentní najatý řidič jezdící pro TopTrans, kterému je jedno jestli a hlavně kdy zboží dopraví (takovou jsem měl před nedávnem bohužel osobní zkušenost - no děs). Zboží tedy došlo velmi rychle a v pořádku.
    Obchod rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí nakupovat u specialistů a mají o zákazníka zájem!

Všechno bylo v pořádku, doporučuji

• Dobrá komunikace

Obchod Ok..jedine co vytknout je prepravni sluzba PPL...první zboží poskodila, druhe nedorucila (pry chyba v telefonim cisle.. Při prvním volani na PPL operátorka rikala ze je vse Ok...) pro zbozi jsem si nakomec osobne dojel do depa..nejspis se PPLce nechtelo tahat s 50kg balikem vetsich rozměrů...tel. cislo na krabici bylo Ok

všechno bylo ok

• obchod dodává zboží do 48 hodin po zaplacení, ale to by neměl zboží u nás doma kdo přebrat, tak jsem si domluvil datum dodání podle toho jak můžu zboží přebrat a všechno fungovalo na 100%
    • nenašel jsem

nejnižší cena na trhu
    obchod bych doporučil všem, příjemné osobní jednaní.