• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Před 5 dny jste v obchodě...
    Před 6 dny jste v obchodě...
    Omlouvám se, ale nespamujte mě každy den dokud neposlu recenzi.

zatím nebylo dodáno

• Zboží je nefunkční.
  • Poslano přes zasilkovnu, měli mi to dovézt domů, ani se neobtezovali mi volat a rovnou to skoncilo nekde ve vydejne.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• nevhodný způsob komunikace
    • odpověď až po urgenci zákazníka a přitom by stačilo, jen při informaci o zpracování dodat, že odeslání zboží bude za 4 dny

Reakce obchodu ITex24.cz

informaci o době expedice zobrazujeme přímo u daného produktu, většinu produktů expedujeme okamžitě, ale máme v nabídce zboží, které expedujeme z externích skladů a tam je dodací doba delší, ale vždy to je konkrétně označno u daného produktu (většina zboží je označena "ihned k expedici", kde je delší dodací doba je tato informace uvedena). Zboží z Vaší objednávky mělo delší dodací dobu a o této skutečnosti jsme Vás u daného konkrétního produktu informovali.

Váš ITex24.cz team

• velmi dlouhá doba dodání

Váš ITex24.cz team

zboží objednané před 10 dny ještě nedorazilo :-(
    obchod mě cca po 5ti dnech informoval, že to bude trvat dýl

• Zbozi zatim nedorazilo, na me dotazy ohl. objednavky nikdo nereaguje.

Reakce obchodu ITex24.cz

u Vámi objednaného zboží jsme již v době objednání zobrazovali prodloužený termín dodání z důvodu zvýšení poptávky po tomto sortimentu v době vánoc, garance dodání do Vánoc byla dodržena (zboží koukám již máte převzané), na dotaz z 1.12.2021, který přišel v noci v 21.26 Vám kolegové odpovídali hned druhý den 2.12.2021.

S přáním klidných svátků Váš ITex24.cz

• Dobré ceny.
    • Dlouhá dodací lhůta. Ani po týdnu od objednávky mi nebyli schopni zboží dodat. Špatná komunikace. Objednávku jsem nakonec zrušila.

V tomto obchodě už bych si nic neobjednala. Sice mají levnější ceny, ale garance doručení žádná. Komunikace taktéž vázla. Nedoporučuji.

• dostal jsem info, že nic nebude
    • objednané zboží není skladem

Reakce obchodu ITex24.cz

ano, objednané pozdro na mobil bylo inzerováno jako doprodej, a skladem měl být poslední kus, bohužel ho skladníci na skladě nedohledali :-(, vzhledem k tomu že se jednalo o doprodej, nešlo ani doobjednat další kusy, o nedostupnosti jste byl informován obratem, ještě jednou se omlouváme.

ITex24.cz team

• 12.12 zboží objednáno, 13.12 zaplacena zálohová faktura, 14.12 vystavena skutečná faktura a dnes je 28.12.2020 a zboží ještě nedorazilo. Telefon nikdo nezvedá.

Již nikdy ITex24.cz.

Reakce obchodu ITex24.cz

Expedice z naší strany proběhla ihned po zaplacení zálohové faktury, tzn 14.12., číslo zásilky pod kterou objednávka odešla je 40951985066, o vlastní expedici jste byl informován emailem včetně čísla zásilky. Z trasování zásilky lze zjistit , že došlo k jejímu poškození, do dnešního dne nám tuto zásilku zatím přepravní firma PPL nevrátila, tudíž nemohlo dojít k zaslaní nového zboží nebo vrácení peněz. Za toto se velice omlouváme, ale problém je na straně PPL. Jakmile bude zásilka navrácena (samozřejmě to na PPL urgujeme), bude z naší strany vše dořešeno, děkujeme za pochopení.

• celkem rychlé dodání
    • dobrá komunikace
    • nízká cena
    • nedostatečně zabalené zboží - přišlo v částečně rozlepených a poškozených originálních obalech
    • chybějící návod k použití

Zboží jsem objednávala jako dárek k vánocům, tudíž nemohu vyzkoušet - jde o ochlazovače vzduchu, tak snad poničené krabice nebudou mít vliv na funkčnost přístrojů.

Dobrý den Venuše,
    určité druhy zboží skutečně odesíláme v originálních obalech (samozřejmě pouze ty, které jsou k tomu od výrobce určeny), a to z toho důvodu, aby bylo přepravci jasné co je uvnitř a jak se k tomu má "chovat", aby nedošlo k poškození, máme zkušenost, že pokud např. zašleme TV bez nejakého dalšího přebalování, zásilkové společnosti s tím manipulují šetrněji, ale není to samozřejme ve 100% případů.

ITex24 team

Objednáno tvrzené sklo na samsung galaxy watch active 2 44mm - doručeno tvrzené sklo s průměrem 33mm... +dlouhá doba dodání

Dobrý den Michaelo,
    měla jste objednané tvrzené sklo "Kisswill Tvrzené Sklo 2.5D 0.3mm pro Samsung SM-R820 Galaxy Active 2 44mm",
    a toto sklo Vám bylo také dodáno. Je menší z toho důvodu že se jedná o sklo typu 2.5D, tzn. že nekreje krajní
    plochu LCD a to z důvodu rádiusu na krajích LCD. Máme samozřejmě v nabídce i skla, která kryjí celou plochu LCD.
    K dodací době asi jen tolik, Vaše objednávka byla přijata / zpracována v pátek odpoledne, a expedována byla
    hned následující pracovní den.

ITex24 team

• zboží jsem vrátil do 14 dnů, peníze do dnešního dne nevrátili...

Reakce obchodu ITex24.cz

Opravný doklad na vrácení peněz byl z naší strany proplacen v den splatnosti dokladu, což bylo včera, k dnešnímu dni vidím tento doklad jako proplacený.

K drobnému pozdržení došlo při kontrole vraceného zboží, zboží bylo z Vaší strany užíváno, tudíž muselo dojít k důkladné kontrole vráceného zboží, a vzhledem ke koronavirové situaci docházelo k drobným zpožděním při kontrolách z důvodu nedostatku pracovních sil na skladech, za což se hluboce omlouváme.

S přáním hezkého dne Tým Itex24.cz

Na kruháči neříká ktetý výjezd mám použít, řekne jen jeďte rovně, a má vystaráno!

• i když jsem zaplatil za zboží předem, zboží mi nebylo odesláno a po dotazu mi byli tvrzeno, že žádná platba neproběhla. Až když jsem prokázal, že platba na jejich účet byla připsána, tak asi po třech hodinách byla platba odsouhlasen a zboží odesláno.

Reakce obchodu ITex24.cz

pokud nedojde k automatickému spárování Vaší platby s Vaší objednávkou, objednávka není předána k expedici a platba se musí ručně dohledat a spárovat. Toto se může stát např. zadáním chybného variabilního symbolu atd...

Váš InterShop24 team.

• Monitor trpěl při rychle odezvě na celkem slušný ghosting, tudiž jsem monitor vrátil ve 14ti denní lhůtě. Měsíc po vrácení obchod stále není schopen vrátit peníze.

Zboží odesláno rychle ale to je tak vše.

Reakce obchodu ITex24.cz

opravný doklad na vrácení peněz Vám byl vygenerován již 3.4.2019, z Vaší strany je třeba doplnit číslo účtu kam chcete peníze zaslat.

InterShop24.cz team

• Nikdo na objednavku nereagoval, ani na opakovany kontakt. K obchodu nedoslo.

Dobry den,
    z naší strany proběhlo vše korektně, byla Vám zaslána zálohová faktura a ta nebyla uhrazena, z toho důvodu byla Vaše objednávka zrušena.
    Předpokládám že důvodem byl stejný problém jako recenze níže, používáte pro svůj email doménu "upcmail.cz", která používá filtrování od "www.cloudmark.com", více info předchozí recenze.

Děkujeme za pochopení.

InterShop24.cz team