• nulová informace ohledně doručování zboží

11.6. 2024 objenáno, 18.6. jsem tam telefonovala, bylo mi řečeno, že ve čtvrtek by mělo zboží přijít. Bohužel, zatím nic, ani žádná informace.

Reakce obchodu ITEMU.CZ

Dobrý den, jak jsme Vám sdělovali, zboží je již na cestě k vám, informaci by jste měla mít v mailu. Za nedostatek informací se Vám omlouváme a do budoucna na tomto určitě zapracujeme. Věříme, že alespoň se zbožím budete nakonec spokojena. Děkujeme za zpětnou vazbu, které si vážíme a přejeme Vám krásný zbytek dne.

• Rychle dodano

zahradní stůl byl v akčním výprodeji, takže za velmi dobrou cenu, dodán byl rychle a předání přes WEDO bylo v pohodě

Reakce obchodu ITEMU.CZ

Hodnocení se velmi ceníme a také za něj děkujeme. Ať vám zboží od nás dobře a dlouho slouží.

Objednaný stolek dorazil v pořádku a ve smluvený termín. Přepravce byl milý a ochotný. S objednávkou jsem tak spokojena.

Reakce obchodu ITEMU.CZ

Moc děkujeme za pěkné hodnocení, kterého si velmi vážíme a přejeme vám krásný zbytek dne.

• Vše proběhlo velmi rychle, zboží dodáno v pořádku a na přdem očekávaný termín.
    • Židle odpovídá tomu co bylo uvedeno

Reakce obchodu ITEMU.CZ

Moc děkujeme a pěkné hodnocení, kterého si velmi vážíme.