První nákup, vše proběhlo bez potíží, objednávka, dostačující a velmi dobrá komunikace obchodu, precizní zabalení proti poškození, rychlé dodání. Doporučuji.

• Rychlost odeslâní

Tento obchod vřele doporučuji.

Rychlý nákup, dobrá cena, ochata na prodejně, vše perfektní, doporučuji

Celkem, vše v poradku. Jen mi poslali jine zbozi, kondicioner, tak sem cekala , ze kdyz si budu chtit objednat ten kondicioner znova, tak mi aspon odpusti postovne. Bohuzel ne. Tak sem si uz nic neobjednavala.

Vše O.K.

• Dobrá cena.

Manželka vyzkoušela Bione Cosmetics Kokos vyživující vlasový šampon 260 ml a řekla, že tak dobrý šampón v životě neměla, stačí ho na mytí hlavy, opravdu málo, balení vydrží dlouho, a už po 14 dnech se jí spravily roztřepené konečky vlasů.
    Toto byl internetový obchod kde byla v době nákupu nejlepší cena.

• Komunikace a rychlost.
    • Nevím.

Doporučuji.

• Rychlost, široká nabídka zboží, cena, rychlost dodání, komunikace,informovanost

OK

• Velký výběr zboží a výborná komunikace se zákazníkem.
    • O žádných nevím.

S obchodem jsme byli spokojeni,až na dopravu s Českou poštou,balík se jim podařilo doručit až na potřetí.Dvakrát při převozu došlo k poškození zboží.A ještě aby se zákazní sám sháněl,kde vlastně balík je a proč nebyl doručen.

• s ITEBO jsem 100% spokojen nedá se nic vytknout
    • rychlá dodávka
    • nejlepší cena

zde se nakupuje bez obav

Výborná komunikace. Poslala jsem dotaz na zboží a hned ten den mi byl zodpovězen. DOPORUČUJI!