• Dobrý výběr
    • V zásilce nepřišly objednané produkty, místo toho dorazilo něco, co jsem si neobjednal (asi jako náhrada...)
    • Deklarace 100% zboží skladem není pravdivá
    • Často nesouhlasí obrázek a výrobce uvedený na webu se skutečností kterou dostanete
    • Nulová reakce na výhrady k objednávce

Obchod nedoporučuji, protože z 12 objednaných produktů přišly bez jakéhokoli upozornění 4 produkty jiné - například místo objednaného minisalámu dorazilo 2 x 100g salámu krájeného. Na výhrady k objednávce zatím bez jakékoli reakce.

Reakce obchodu Italské Chutě

Vážený pane,
    omlouvám se za pozdní reakci na váš podnět a za způsobené komplikace. Co se naší reakce na vaše výhrady týče, zkoušel jsem se dnes ráno s vámi spojit i telefonicky s řešením této nepříjemnosti, ale nebyl jste k dosažení, tak jsem vám řešení problému zaslal mailem. Nicméně, na našich webových stránkách je i telefonický kontakt, který jste mohl také využít. Co se problému samotného týče, prověřil jsem, máte plnou pravdu, chyba při balení se stala na naší straně. Došlo k tomu pochybením našeho zaměstnance, který nahradil objednané zboží jiným bez toho, aby to nahlásil při expedici a tudíž jsme vás nemohli o záměně informovat. Ještě jednou se za tuto nepříjemnost a naši chybu moc omlouvám. Zaměněné zboží vám již bylo plně refundované, snad to takhle bude v pořádku.
    Co se délky dopravy týče, zvolil jste si dopravu Zásilkovnou, zboží jste objednal dne 29.11, od nás balík odešel na sběrný Zásilkovna Point 1.12.2022 a vy jste si zboží vyzvedl dne 7.12.2022. Dobu transportu žel neumíme ovlivnit, omlouvám se.
    Děkuji, s přáním hezkého zbytku dne
    Martin
    Italské chutě

Rychlé vyřízení objednávky, elektronické potvrzení stavu objednávky i fakturace a potvrzení o platbě v pořádku.

• zajímavá nabídka
    • příznivé ceny

Velmi ochotny a mily personal

Objednala jsem si Prosecco "Fanó" a bylo mi doručeno hned druhý den. Vřele doporučuji, jak dodavatele, tak produkty, které nabízejí.

Vše bez problémů.

• Velmi milí ľudí, ktorý mňa telefonovali aby som dostal tovar richlo a lacno. Vyborne skusenost

• Super lahudky

Fajn komunikace s obchodem, hezký přístup. Guanciale parádní, obden prasíme Carbonara a nemůžeme se nabažit.

• dobrá komunikace
    • rychlé zaslání objednávky

• Výborná komunikace, rychlost i kvalita

• Perfektní jednání a spolehlivost

Rychle doručení zboží - vyhoda, platit lze pouze hotové - nevyhoda

• Kvalitni a rychla komunikace.

• po dohodě osobně dovezli

jsme spokojeni, nikdy nebyly problémy. Původní i současný majitel vždy zásilku pečlivě připravili.

• Obchod nabízí velké množství bezlepkových potravin , což jako celiak oceňuji

Spolehlivý obchod ,nakupuji zde již několik let , není co vytknout .

Reakce obchodu Italské Chutě

Děkujeme za přízeň...

• Velmi ochotný pan řidič!!!

• Pozor na syrove vyrobky, nechodi chlazene a mohou se skazit
    • Drahe oproti jinym obchodum, kava 800Kc, stejna na internetu za 400
    • Vino je drahsi nez na jinych obchodech