• Žádné
    • Arogantní komunikace

• možný osobní odběr
    • trochu horší dostupnost obchodu

Komunikace s obchodem byla dobrá. Problém jsem trochu měla s osobním vyzvednutím v Ostravě - hůř dostupné, chyběly šipky nebo jiné značení, kam přesně v budově jít.

• komunikace,
    • férové jednání
    • objednané zboží neměli na skladě, i když dle potvrzení objednávky být mělo

Objednal jsem zboží, bylo mi e-mailem potvrzeno že je skladem. Následně zaplaceno, po 3 dnech urgováno a bylo mi sděleno že došlo k chybě v kartě a zboží není skladem a dostupnost neznámá. I když je pravdou že tento výrobek momentálně není v cele ČR dostupný, takže to nebude vina obchodu. Komunikace bezproblémová, objednávka stornována a peníze vráceny na účet. Takže si nemám nač stěžovat.

• 1.5.2020 jsem nakupoval do 12.5.2020 mělo být naskladněno 12.5.2020 neměli na skladě a nevěděli kdy zboží dorazí - OBDOBÍ MIMOŘÁDNÉHO STAVU.

• nekomunikují při covidu

Velice vstřícný přístup a rychlé vyřešení mnou nevhodně zvolené dopravy vzhledem k povaze ojednaného zboží. Nebýt tohoto malého zádrhele, dorazilo by objednané zboží o něco dříve.

• Špatně se hledá. Ji

Objednané zboží, které avizovali skladem neměli - ok - ale ani po 5ti dnech nedali žádnou zprávu. Až po telefonickém dotazu jsme zjistili, že čekáme na zboží zcela zbytečně. Po dalším týdnu pošlou dotaz na spokojenost s nákupem...? IT řešení tohoto eshopu se asi vymklo z ruky.

• všivě dlouhá dodací doba

považuju za neuvěřitelný že za takovej majlant přijde zboží zhruba po měsíci a jako každej eshop se neobtěžujou mít naskladněné zboží a případně uvádět na webu, že zboží není dostupné a dostanete o tom hlášku den po objednání..

• výborná komunikace po objednání zboží
    • nadstandartní služby, vysoká vstřícnost
    • ceny
    • pokud v obchodě nakupujete poprvé, výdejní místo v Bělském lese není zrovna jednoduché najít
    • pokud napíšete dotaz na nějaké zboží či službu před objednáním zboží, tak se odpovědi nedočkáte. Když ale zboží objednáte a napíšete do poznámky co chcete, odpověď je prakticky okamžitá a jak jsem psal v výhodách obchodu, na 99% Vám vyjdou vstříc
    • myslím si, že by si obchod zasloužl lepší reklamu
    • lepší by mohly být i internetové stránky - největší problém nastává, když v objednávkovém formuláři uděláte nějakou chybu (např. PSČ s mezerou) a dáte odeslat objednávku. Na chybu jste sice upozrnění, většina zadaných informací do objednavkového formuláře zůstane, ale vymaže se Vám poznámka k objednávce, kterou musíte psát zase znova

K tomuto obchodu s elektronikou mohu napsat jenom tolik. Vždycky se dá něco vylepšit, nicméně když konkurence je míle za Vámi, je to prakticky zbytečné. Nakupuju a nakupval jsem elektroniku v mnoha obchodech, ale žádný z nich nenabízí ani polovinu služeb, jako tento obchod. Mezi tyto nadstandartní služby lze vyjmenvat možnost připlatit si za doživotní záruku na jakýkoliv typ zboží, připlatiti si za možnost výměny za nový nebo jiný typ zboží atd. Samozřejmostí jsou zde výborné ceny a taky bezproblémová reklamace (několikrát vyzkoušeno). Jedná se prostě o nejlepší obchod s elektronikou v České republice a jedinou věc, kterou bych opravdu zlepšil je marketing a zviditelnění se, protože je a byla by škoda, kdyby se o tomto obchodě nedozvědělo ještě víc lidí. V televizi mohou být reklamy jakékoliv, ale opravdovou jedničkou na trhu s elektronikou je obchod ITAGE a upřímně doufám, že tomu tak bude i nadále.

• Jednání tak jak by to mělo být všude.

Objednáno před 10 dny, objednávka několikrát upraveny z důvodu nedostupnosti části objednávky a zboží dosud nedorazilo. Asi je vše třeba způsobeno současným stavem,ale mohl jsem dostat alespoň vědět kdy mi bude doručeno, a nebo že je v prodlení.

• Rychle vyrizeni

Velmi dobrá cena, rychlé dodání a především zboží bylo velmi dobře zabaleno v další krabici navíc + bubliny. Za to velmi děkuji. Mám radost, že si s tím dal někdo tu práci navíc. To oceňuji a velká pochvala. Doporučuji zde nákup všem.

při objednaní jste nepotvrdili ani obědnavku.proto už nemam zajem o vaše zboži.a vaš obchod nikomu nedoporučují.

• Neznám výhodu zboží zatím nemám.

Zboží bylo zaplaceno převodem z Air banky 16.04.2020 ale do dnešního dne 27.04.20 jsem nic neobdržel.

Z obchodu mi na mail nechodily informace o průběhu objednávky, přišla až zpráva od přepravní společnosti.

• Solarni panel dorazil na palete - dobre zabalene!!
    • Vzdy poradi na telefonu , jsou ochotni a slusni!!
    • Maji dobre ceny
    • Emailova komunikace - neprisel mi email o potvrzeni objednavky
    • Spatna oraganizace objednavek

Zaplaceno dopredu. Penize dorazili na ucet v patek(telefonicky overeno).
    Tvrdili ze zbozi odchazi v pondeli, ale jeste ve stredu mi nebyli schopni dat cislo baliku. Zbozi dorazilo az v patek, takze bylo vse v poradku.

• Velmi rychlé doručení.

Naprostá spokojenost.