Problém s dodáním byl na straně dopravce, balíky se po cestě "zasekly". Obchod sám se ozval, zda už jsem zásilku dostala a sjednal nápravu. Velmi dobrá komunikace, doporučuji

• Dobré ceny. Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost!
    • Žádné!

Doporučuji všem!

• hlavně rychlost a o to mi jde
    • nevím

Perfektní komunikace a vstřícnost.

• přehledný
    • velký výběr
    • cenově příjemné

kreativní, příjemný nákup, vřele doporučuji

• Bezproblémový a rychlý přístup

Maximální spokojenost

• zajímavý sortiment
    • vlídné doručení obj. zboží
    • nevím

Ano
    Rychlost dodaní

• Přístup k zakaznikovi
    • Žadne

Vstřícnost prodávajícího - lze si vyzvednout zboží po domluvě kdykoli.

• u daných položek bezkonkurenčně nejlevnější
    • o žádných nevím

perfektní komunikace, obchod doporučuji

• katastrofa

• Vše bez problému, dobrá cena.

Bezproblémový nákup.

Měla jsem problém s dodanym zbožím, ale obratem se vše vyřešilo. Perfektní komunikace! Doporučuji!

• Rychlé dodání.
    • Žádné.

Doporučuji.

• -příznivé ceny
    • -rychlost
    • -nadstandardní přístup provozovatele k zákazníkovi

Nikdy se mi nestalo, že by mi obchodník nejen vysvětlil detail o zboží, ale ještě mi vyšel takovým způsobem vstříc co se týče dopravy. Vyšlo najevo, že pán jede někam mým směrem, tedy se nabídl, že mi zboží doveze. Na otázku "Co Vám dám za dopravu?" zazněla odpověď "ale nic, vždyť jedu kolem". Dále se ukázalo, že pán byl extra rychlý a já u sebe neměla hotovost. Což jsem mu do telefonu, když jel za mnou přiznala, aby sem tedy nezajížděl...ale on? Že to nebude problém, přepíše mi to na fakturu. Skutečně mi předal lampičky do koupelny v hodnotě 1000,-Kč, fakturu a s úsměvem odjel. Ještě dnes (po cca deseti dnech) mám dojem, že se mi zdál.

Chápu, že za to třeba může dodavatel, u kterého obchod zboží objednal pro mě, ale .... Ze dvou svítidel je jedno poškrabané, přitom v igelitovým obalu, ten v krabici, krabice v další kartonové krabici obložené vycpávkami. Být to svítidlo dovnitř, tak je nepoužitelné, venku se to snese, ale na eloxovaným hliníku je to prostě dost vidět. 5cm dlouhá rýha od něčeho ostrého, na druhé straně 1/2cm. Prostě si se zbožím někdo dříve hrál,a i když v tom i-svítidla jsou třeba nevinně, je to pro mě nepříjemná zkušenost. Hrozně mě namíchlo, že mi někdo jako nový prodá to, co někdo jiný třeba vrátil (nebo prostě poškodil).

Reakce obchodu iSvítidla

co se týká doby vyřízení této objednávky tak bohužel opravdu došlo ke zpoždění. Zboží bylo doručeno k výdeji na pobočku Uloženky až po 20 dnech. Pokud bylo zboží poškozené, v tomto případě ne vinou dopravy, ale nejspíše už ve výrobě, je potřeba toto reklamovat a po dohodě by jsme Vám zboží vyměnili za nové. V žádném případě neprodáváme použité ani poškozené zboží jako zboží nové. Toto poškození musí být opravdu již z výroby. Omlouváme se za případné komplikace způsobené dodáním takto oškozeného zboží. Samozřejmě pokud budete chtít kontaktujte nás na emailu dohodneme se na výměně svítidla v rámci reklamace.
    S pozdravem Filip Král

• zboží uváděné jako skladem je opravdu skladem

Super obchod, doporučuji.

bez problemu prutahu

• Doprava po Praze zdarma
    • Psal jsem e-maiĺový dotaz a neobdržel odpověď.

• Výběr, ceny, skladová dostupnost.
    • Malé fotky produktů

Všechno to bylo super rychlé, včetně ochotné komunikace, navíc všechny položky, co jsem chtěl měli skladem. Jsem maximálně spokojen.