Ačkoli mají okna na eshopu skladem, lemování do 5 dnů, po dvou měsících zboží stále nedodali. Telefon neberou, odpovídají pouze emailem a jen sliby.
    Objektivně nelze než nedoporučit, diletantský přístup a ztráta času při čekání na zboží, které nedodají.

Okna Velux jsem objednal před měsícem. Střecha rozebraná a okna nikde! Kontakty nefungují!
    Nedoporučuji.

Milan Husák, Benátky nad Jizerou

Reakce obchodu istresniokna.cz

Vážený zákazníku,

u Výrobku: VELUX balkon GDL Cabrio je v oficiálním ceníku a potažmo i na našich stránkách uveden termín dodání 25 PRACOVNÍCH DNŮ. V tomto případě nelze společnost VELUX vinit z nedodržení termínu dodání, jelikož není možné zaměňovat pracovní dny za dny kalendářní! Chápeme, že jste na dodání objednaného zboží pospíchal, ale termín byl dodržený a to i s drobnou časovou rezervou.

Přejeme mnoho spokojenosti s balkónem VELUX.

• Klamavé ceny, nedoporučuji

Nedoporučuji

Reakce obchodu istresniokna.cz

Vážený zákazníku, v každé cenové nabídce uvádíme platnost nabídnutých cen na dobu 1 měsíce. Bohužel jelikož jste objednat po více než 6 měsících od ukončení platnosti nabídky a mezi tím výrobce změnil ceny, tak po takovém časovém odstupu již nemáme možnost nabídnout stejné ceny a objednávku jsme proto museli z naší strany stornovat. U cenových nabídek proto prosíme vždy berte v potaz červenými písmeny vyznačené datum platnosti cenové nabídky, kterého doba garance trvá po dobu 1 měsíce.

Děkujeme za pochopení.