Nakupoval jsem zde poprvé. Nelze nic vytknout, mohu jen doporučit.

• zbozi skladem
    • pres predchozi telefonicke ujisteni, ze maji na pobocce vice kusu, jsem dostal rozbaleny telefon s porusenou "plombou" / nalepkou

Rychlé a spolehlivé jednání. Zboží mi bylo dodáno v pořádku.

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spojeni s našimi službami. Snažíme, se každou objednávku vyřídit včas a ke spokojenosti zákazníka. Náš sortiment se snažíme neustále rozšiřovat a proto doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

rychlost, komunikace

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás spokojeni a doufáme, že i nadále nám zachováte svou přízeň už i pro to že se neustále snažíme rozšiřovat náš sortiment.
    tým iSpace

• Rychlá komunikace v případě problému s platbou kartou
    • Chybí mi možnost placení přes Applepay

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za reakci. Vždy se snažíme, abychom našim klientům vyhověli co nejvíce a nejrychleji to jde. Platbu přes Applepay umíme. V nákupním košíku u platby kartou to není vidět jako jeden z výběrů. Ale když se prokliknete na platbu kartou, tak tam Vás to nasměruje platbu přes Applepay - bohužel je to trošku schované a není to vidět hned na úvodní straně. Další samozřejmostí je, že je potřeba platit přes Apple zařízení.
    Přejeme pěkný den,

• Vše na profesionální úrovni

V děčínské pobočce super personál.

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste na naší pobočce spokojeni. Pravidelně se snažíme náš personál proškolovat, aby Vám mohl dát ty nejpřesnější informace o nabízených produktech. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a proto věříme, že nám zachováte svou přízeň.
    tým iSpace

• Rychlé doručení zásilky!
    • Rozumné ceny!

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste u nás spokojen s nákupem a věříme, že u nás nakoupíte i příště. Neustále se snažíme aktualizovat naši nabídku produktů, tak aby vyhovovala co nejvíce klientům.
    tým iSpace

vše super, rychlé dodání, díky

Reakce obchodu iSPACE.cz

Jsme rádi, že jste spokojeni s nákupem na našem e-shopu. Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku výrobků, tak aby bylo spokojeno co nejvíce klientů.
    tým iSpace

• Dobrý výběr, dostupné místo a ochotná obsluha.

Určitě opět navštívím a doporučím dalším známým.

Reakce obchodu iSPACE.cz

Jsme rádi, že máte kladnou zkušenost s naší obsluhou a prodejnou. Snažíme se náš personál neustále školit aby Vám dokázali co nejlépe poradit a doporučit Vám produkt na míru.
    tým iSpace

Bez udání důvodu obchod objednávku zrušil

Reakce obchodu iSPACE.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Vždy když rušíme objednávku kontaktujeme zákazníka s důvodem storna. Pokud máte zájem se ještě na cokoli zeptat ohledně Vaší objednávky neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 241 021 666.
    Přeji hezký den,

• Promptná reakce

Děkujeme za hodnocení,
    jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a nákupem u nás. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment, tak aby všichni naši klienti byli spokojeni.

Vše v pořádku.

Týden od objednání a zaplacení produktu, který byl skladem k okamžitému odeslání. Produkt ovšem stále nedorazil a jediná informace, která přišla emailem, byla, že daný produkt dva dny po mém objednání a zaplacení doprodali. Na mou reakci emailem už odpověď nepřišla.

Reakce obchodu iSPACE.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším e-shopem. Tím, že neustále rozšiřujeme náš sortiment, tak se nám bohužel občas stane, že u zboží které je ve výprodeji dojde k doprodeji skladových zásob. Vždy se ale snažíme kontaktovat klienty nejprve telefonicky a teprve poté jim napsat email. Pokud to jde snažíme se nabídnout i jinou barevnou variantu daného produktu.

• Super obsluha.
    • O ničem nevím.

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme, za Vaši recenzi.

• Výhodná cena, rychle doručení

Reakce obchodu iSPACE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se aby naši klienti byli spokojeni s kvalitou našich služeb ať už cenou nebo rychlostí doručení.

• Výborná komunikace,vstřícnost,doručení do týdne

Děkujeme za Vaši recenzi,
    jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a e-shopem. Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment a proto doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

• Zboží sem zakoupil ,ale nedostal věřím že vše napravite

Reakce obchodu iSPACE.cz

zavolejte nám prosím na infolinku +420 241 021 666 ať spolu můžeme dořešit Vaši objednávku.
    Přeji pěkný den,

• Komunikace, přehled, rychlost doručení

Děkujeme za Vaše hodnocení,
    Vždy nás těší, když jsou klienti spokojeni s nákupem na našem eshopu. Zboží se snažíme doručit do dvou až třech pracovních dní od objednání.
    Přejeme pěkný den,