• spatna organizace - 3 dny schromazdovaly zbozi z ruznych prodejen.
    • spatne tesneni u shishy. musela jsem koupit nove.

Zboží v pořádku, musím ale označit za naprosto příšernou rychlost obchodu. Zboží jsem objednal 29.02, tentýž den mi přišla notifikace od obchodu, že proběhla platba. Pak se dlouho nic nedělo a odeslání proběhlo 05.03.24. Na dnešní standart, opravdu hrůza.

Вы прикалываетесь? Оплата только банк переводом и доставка в пакомат который можно открыть только приложением?!
    Это худший Интернет магазин Европы!!!!
    Вы просто на самом дне!

Reakce obchodu iSmoke.cz

Dobrý den, bohužel rusky nerozumíme, tudíž nemůžeme reagovat. :(

• Zlá komunikácia

Reakce obchodu iSmoke.cz

Dobrý den, v čem přesně byla zlá?

• Dobrý výber
    • Prehľadný obchod
    • Doručenie Zásilkovnou - úplná katastrofa
    • Žiadna komunikácia

Doručenie Zásilkovnou - balík 3 dni leží v depe, napriek opakovaným urgenciam na Zásilkovnu aj iSmoke nikto nevie či alebo kedy bude doručený. iSmoke na reklmáciu nereaguje, telefonicky mi bolo oznámené že mám poslať email, email bez reakcie.

Reakce obchodu iSmoke.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost se Zásilkovnou a tím pádem i s naším eshopem. Jak asi vidíte dle hodnocení na Heurece, je to jediný případ. Zásilkovnu jsme kontaktovali hned po Vašem emailu, který nám dorazil ve čtvrtek před 18. hodinou, na Vaši zprávu jsme reagovali v pátek v 11 hodin hned jak jsme dostali od Zásilkovny informace, že balík byl předán doručovací firmě.

Jako omluvu za komplikace na příští objednávku u nás máte slevu 10% na všechno.

tým iSmoke