• Nejlepší příchutě a dobré ceny a ještě vlastní slevový kód

Ironhorse nejlepší značka skvělé příchutě dobrá strebatelnost a hlavně dopre rozmíchává ji proteiny stačí párkrát zatreat shejkrem a nedělá to žádné hrudky děkuji za spolupráci svamy a těším se na další objednávku

• Skvělí přehled skevele příchutě a dobre ceny
    • Slevový kód dominik10 10%sleva

Májí skvělé příchutě dobre se rospousti nedělají žádné hrutky v obchodu skvělí přehled ironhorse nejlepší značka

• Dobrý obchod

Doporučuji.

Už je to déle jak týden a ani se neozvali že by byla objednávka expedována, a to je za zboží zaplaceno předem kartou. Na mail neodpovídají.

Reakce obchodu IRON HORSE Czech Republic

Hezký den,
    objednávku jsme neodeslali, protože Vaše platba neprošla platební branou a GoPay o zaplacení/nezaplacení posílá ihned automatický email.
    Váš email jsme obdrželi 27.10. čtvrtek 21:47, pátek 28.10 byl st. svátek a odepsali jsme Vám v pondělí 31.10. v 7:45, tudíž si myslím, že reagujeme poměrně rychle a pružně :)

• Přehledný eshop, dostupnost zboží, které jsem od začátku roku nemohl sehnat
    • Rychlé vyřízení objednávky, komunikace, cena

Se zakoupeným doplňkem stravy pre workout SHOW TIME jsem spokojen,72 denních dávek za 599 korun je určitě v pohodě, dodání bylo rychlé, jediné, co mě na obchodu trochu mrzí je poměrně malý výběr jinak myslím kvalitních výrobků.

Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu IRON HORSE Czech Republic

Omlouváme se, ale přes Velikonoční svátky balíčky nerozesíláme, on by je neměl ani kdo převzít a rozvést :)
    Proto jsme Vám balíček zaslali ihned až následující pracovní den.

Vše Ok

Kvalitní zboží, dobře zabaleno

• Velice rychlé dodání

Rychlá doprava, kvalitni zboží

• Rychlý a profesionální přístup
    • Balík doručen vždy v hodně krátké době