• vše proběhlo bez problémů

Není nic, co bych měla vytknout, byl to první nákup u této firmy a všechno bylo bez problémů.

• Velký výběr, dobré ceny, výborná komunikace s obchodem

Velký výběr, dobré ceny, výborná komunikace s obchodem. 100% spokojenost = opakovaný nákup.

• Jediný autorizovaný obchod, který je u některých hodinek schopen nabízet trvale nižší ceny
    • Zatím jediný obchod, na který jsem narazil a byl schopen bezplatně zkrátit kovový pásek před odesláním a vše OK.
    • Ve všech ostatních oblastech - web. stránky, komunikace, popis zboží, vrácení zboží a pod. se drží těch nejvyšších standardů, které nabízí kvalitní CZ obchody.
    • Hodinky s CZ a SK návodem
    • Část nabídky hodinek doručuje o den později než konkurence (pravděpodobně ext. sklad), ale vzhledem k benefitům, které nabízí, je to velmi zanedbatelná poznámka.

Co se týká celkového servisu - web. stránky, komunikace, popisu zboží, a jiného, zde není žádné pochybení. Navíc jsem nenašel obchod, který by některé hodinky nabízel levněji než konkurence (v rámci autorizovaných prodejců) a zkracoval by kovový, nebo titanový pásek bezplatně.

E-shop na vysoké úrovni

• upravi reminek u hodinek na miru zdarma
    • rychle dodani

100% spokojenost

• Sehnali mě hodinky.

Nákup z pohodlí domova, velký výběr. Rychlost doručení.

• rychlé dodání, max spokojenost

• Rychlost.

Děkuji, jsem velmi spokojená.

Super, dobrá komunikace, informovanost
    zákazníka, rychlé jednání.Zboží bylo doručeno cca za 24 hod. od odeslání.Naprostá spokojenost, uvažuji o pořízení military hodinek,objednal bych zase zde. Jí

Opakovaně zde nakupuji a vždy všechno v pořádku.

• Výborý popis funkcí hodinek
    • Jeví se mi seriozně - rady směřují k výběru správných hodinek, nikoli k maximalizaci zisku
    • Doprava v ceně - to co vidím je tedy skutečná konečná cena
    • Obchod slibuje expedici zboží skladem v den objednávky. Nedělní objednávku ale expedovali v úterý večer

• Super po všech stránkách.

Jakmile budu chtít znovu kupovat hodinky, podívám se na Irisimo :)

zbozi jsem objednala pred tydnem, bylo mi mailem napsano, ze dorazi do 2-3dnu a stale nic. Ale zato dotaznik spokojenosti uz mi prisel 2x!!

• Velký výběr na přehledných stránkách
    • Podrobný popis bez chyb (i někteří autorizovaní prodejci mají někdy drobné chyby v popisu)
    • Autorizovaný prodejce v CZ i SK a jediný, který má u některých hodinek solidní slevy
    • Možnost vrácení nenošeného zboží do 1 roku
    • Velmi profesionální přístup - komunikace, řešení požadavků, pravidelné updaty ohledně stavu zásilky.
    • Možnost nechat si zkrátit řemínek před odesláním - nemá vliv na rychlost doručení
    • Videa některých zajímavých hodinek, pro přiblížení obsahu balení a vzhledu hodinek
    • U některých běžných modelů hodinek, které jsou v jiných obchodech skladem je doručení spíše za 2-3 dny, ale je vykompenzováno cenami a možnostmi (zkrácení řemínku, VIP servisem a zárukou na vrácení apod.)

• - rychlost
    • - stanovená cena
    • - rozsah nabídky

• Rychlost,ochota,vstricnost

Dodávka bez jakýkoliv problémů......

_ Rychlost vyřízení objednávky