• nevím o žádné výhodě
    • Nepravdivý popis výrobku.Konkrétně zateplení dna a složení polštáře.

Obchod nebudu hodnotit.Chci hodnotit jejich výrobek,kukaň pro psa IGLOO,který mě hodně zklamal jak zhotovením,tak nepravdivým popisem výrobku.Výrobek budu vracet.

• U zboží je dodání do 10. dnů. Dnes, bez data objednání, 11. den a zboží stále nemám. Schůdky jsem objednala pro svého nemocného pejska, nikoli jako bytový doplněk.

Dobrý den přeji paní Ivo,
    schůdky jste si objednala v pátek 21.1. / v 15.10. hod. U zboží nemáme napsáno, že výrobek bude dodán do 10 dnů, ale OD POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY BUDE VÁŠ VÝROBEK UŠITÝ DO DESETI PRACOVNÍCH DNŮ, COŽ JE 5.2 V PÁTEK. Dnes máte úterý 1.2. a schůdky jsme dnes odeslali, což je ještě dříve než uvádíme.
    Tak by bylo milé, kdyby jste si nejdřív ověřila informace o výrobku, než napíšete nepravdivé informace.
    Ale i tak děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.

• Schůdky neodpovídá ji pro joksira

po 10
    dnech stale nedoruceno

Reakce obchodu Iridog

Bohužel z naší strany k pochybení nedošlo. Zboží bylo objednáno 10.11. 2019 a odesláno 13.11. 2019. Což je dokonce dříve, než uvádíme na našem e-shopu (do 7 pracovních dní). Co se týče doručení, po předání zásilky kurýrovi, již není balíček v naší režii a nemůžeme ovlivnit jeho včasné doručení zákazníkovi.
    Ale přesto děkujeme za Vaše hodnocení.

• Platba pres FIO banku (do 20 vterin na uctu), potvrzeni eshopu o platbe az PO TYDNU !!!

zbozi porad nedorazilo

Reakce obchodu Iridog

Co se týče platby, souhlasíme. Ale bohužel neovlivníme doručení zboží k zákazníkovi. To už je v režii kurýra. Objednávka byla vytvořena v sobotu, v pondělí potvrzena a odeslána. U všech výrobků máme uvedenou dobu výroby, což je 7 pracovních dní.
    Ale i tak děkujeme za zpětnou vazbu.