Bohužel už týden bez odezvy

• Špatně zabaleno.

Objednal jsem cukr 5kg 2x. Došlo poškozené. Od obchodů jsem dostal info abych poslal zpět. Což jsem učinil a obchod dělá mrtvého brouka. 1000,- zatím nikde. Za mě vůbec nemůžu doporučit. První a poslední objednávka.

Reakce obchodu iPlody.cz

tato situace nás velmi mrzí. Tento produkt se snažíme balit tak, aby přežil neopatrné zacházení daného dopravce. Bohužel řidiči a jiní zaměstnanci dopravce ignurují velké výstražné označení, že se uvnitř nachází křehký produkt.

Peníze jsme vám samozřejmě vrátili.

Kešu plesnivé

Reakce obchodu iPlody.cz

pro reklamaci můžete využít formulář, který nejdete na e-shopu iPlody.cz Prosíme o zaslaní fotografií a vyplněný reklamační formulář na e-mail [email protected]. Za kvalitou našich kešu ořechů si však stojíme a s takovou reklamací jsme se ještě nesetkali.

Martin
    iPlody.cz

Nemohu napsat recenze, protože zboží ještě po osmi dnech bohužel nedorazilo. Takže příště nakoupím v jiném obchodě.

V tomto obchodě jsem nic neobjednala, přesto mi přišly e-maily o potvrzení objednávky cizí. Opakované jsem odpovídala,že jde o omyl. Nikdo nereagoval.

Reakce obchodu iPlody.cz

objednávka byla doručena i zaplacena (dobírkou), takže jediné vysvětlení se nabízí, že někdo použil váš e-mail. V e-mailové adrese je uvedené jiné jméno a příjmení než na FA adrese. Možná někdo z vaší rodiny....

Z naší strany bylo tedy vše v pořádku.

Martin
    iPlody.cz

• vysoké dopravné a klamání zákazníka

Reakce obchodu iPlody.cz

na základě Vaší žádosti byla objednávka stornována, tudíž nebyl ani důvod ji odeslat. Žádného "klamání zákazníka" jsme se nedopustili.
    Tým iPlody

neumí zabalit sklenice s džemem,kolem dokola to vystelou bublinkami ale vevnitř o sebe sklenice bouchají,vzhledem k ceně poštovnýho a produktu nereklamuji ale foto mám

Reakce obchodu iPlody.cz

děkujeme za hodnocení. Sklenice balíme pečlivě a s dostatečnou výplní. Bohužel nemůžeme již ovlivnit, jak se daný dopravce k balíčku chová. Samozřejmě můžete objednávku reklamovat a my Vám vyjdeme vstříc.

Objednal jsem si řepkový olej ve spreji 400ml ale došlo mě balení 250ml,
    když jsem napsal na info nikdo zatím nereagoval

Reakce obchodu iPlody.cz

bohužel jsme od dodavatele neregistrovali změnu objemu produktu. Omlouváme se.

• Výborně zabaleno
    • Dle zkušeností s jinými obchody se suchými plody mi připadají ořechy a mandle staré a nevalné chuti. Krouzky ananasu super.

děkujeme za hodnocení.

• Velky vyber zbozi.
    • Zjistili jsme, ze 1 kg baleni vlasskych orechu bylo kompletne plesnive.

Reakce obchodu iPlody.cz

tato situace nás opravdu mrzí. Pokud tomu opravdu tak je, máte právo na reklamaci.

• staré ořechy

ořechy nikdy

Reakce obchodu iPlody.cz

ořechy, které Vám byly dodány, jsou z loňské sklizně (2020), takže určitě nejsou staré. Jejich kvalita je vyhovující. Samozřejmě máte právo na reklamaci, kterou jste nepodala.

Martin | iPlody.cz

• Sušené višně, konopná semínka, kešu byly v pořádku
    • Zaplatila jsem poplatek za eko balík, stejně mi poslali s plastem
    • Pražené alaburky byly asi starší, už nebyly vůbec křupavé
    • Dýňová semínka byly spálené

Reakce obchodu iPlody.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Samozřejmě máte právo na reklamaci.
    Tým iPlody

• Nespokojenost.Do dnes nic nepřišlo.

Reakce obchodu iPlody.cz

vzhledem k tomu, že jste zvolila platbu kartou, kterou jste nakonec nedokončila, nebylo možné objednávku odeslat. Chyba tedy nastala na Vaší straně. Příště nás raději kontaktujte než napíšete hodnocení, které vrhá špatné světlo na naši práci.

• Lživý popis
    • Ořechy zkažené a plné pavučin

Zakoupil jsem 2kg vlašských ořechů, dle popisu letošní sklizeň Slovensko. Přišly mi minimálně dva roky staré, tmavé, žluklé ořechy plné pavučin. O reklamaci jsem se ani nesnažil, protože je mi jasné, že bych dostal opětovně to samé a akorát bych ztrácel čas s balením a vracením zboží. Takže ořechy skončily v koši, 500,- v pr... a nakoupil jsem jiné u svého předchozího prodejce, který je má sice o 60,- na kile dražší, ale jsou krásné a čerstvé. iPlody už nikdy více, obchod nedoporučuji a asi by nebylo od věci, kdyby k nim do skladu zavítala na návštěvu hygiena a ČOI.

Reakce obchodu iPlody.cz

pokud máte problém s kvalitou, můžete ořechy reklamovat. Nicméně jsme od Vás neobdrželi žádnou fotografii ani reklamaci, tudíž není možné Vaší recenzi přikládat nějakou váhu. Dle předchozích recenzích, které jsou zde uvedené, jsou ořechy naprosto v pořádku. Navíc bychom si nikdy nedovolili uvádět lživé informace. Určitě bychom si nedovolili zabalit plesnivé ořechy s pavučinou, pokud se však tak stalo nemáme problém Vám vrátit peníze a omluvit se Vám. Pokud máte takový problém a udělá Vám to dobře, můžete na nás poslat ČOI a hygienu, asi s tím nemáme problém. :)

Martin | iPlody.cz

Strašně nízké datum spotřeby skoro u všech zakoupených produktů.

Reakce obchodu iPlody.cz

děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že nejste spokojen s DMT. Produkty můžete samozřejmě reklamovat.

Hezký den.
    Tým iPlody

• Vlasaky pomichane, některé nejedle, hořké, takže tady už radši neobjednam, vypadá to, že smíchané staré a nové, sorry tak to je

Reakce obchodu iPlody.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste spokojen s kvalitou vlašských ořechů. Klidně bychom k Vaší spokojenosti vlašské ořechy vyreklamovali. Jste však první, kdo není s kvalitou spokojen.

Tým iPlody.

Zboží nedorazilo a už si ho ani nemůžu převzít, kdyby přišlo později, protože nebudu doma

Reakce obchodu iPlody.cz

omlouváme se, jedná se systémovou chybu. Příště se stačí po pár dnech ozvat a určitě bychom našli řešení.

Martin | iPlody.cz

• Delší doba dodání než jsem zvyklá z jiných e-shopů

děkujeme za hodnocení...
    Tým iPlody

Ani po 10 dnech svou zaplacenou zásilku nemám. Nevím, jestli je chyba na straně obchodu, nebo přepravce, nicméně opravdu spokojena nejsem!

Dobrý den, paní Ireno,

Vaše objednávka byla odeslána již 9.4.2020 (den po objednání) a toulala se někde na poště. Takže pravděpodobně chyba na straně dopravce. Příště nás prosím kontaktujte než napíšete recenzi, která vrhá špatné světlo na naši dobře odvedenou práci.

Martin | iPlody.cz

• Plody jsou tuhé, chuťově neodpovídají standartu

Reakce obchodu iPlody.cz

za kvalitou našich produktů si stojíme. Přiště bychom ocenili bližší informace ohledně Vaší nespokojenosti. Výše uvedená recenze je obecná a moc nám toho neřekne. Ani nevíme, jaké plody přesně myslíte. I tak ale děkujeme za hodnocení.